Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum JC Team 1 GAC Hilversum - JJC
Begeleider: rob de weger
11 7282
2 U-Track JC Team 1 U-Track - JJC
Begeleider: Alex Chan
Jurylid: Bob Roell
7 5760
3 AV Atverni JC Team 1 AV Atverni - JJC 7 5406
4 AV Atverni JC Team 2 AV Atverni - JJC 6 4835
5 GAC Hilversum JC Team 2 GAC Hilversum - JJC
Begeleider: rob de weger
8 4476
6 Fit JC Fit - JJC
Begeleider: Thijs Hunink
3 3535
7 AV Phoenix JC Team 1 AV Phoenix - JJC
Begeleider: Arjan Weijenborg
Jurylid: Ernestine Elkenbracht
5 3190
8 AV Phoenix JC Team 2 AV Phoenix - JJC 0 0
8 U-Track JC Team 2 U-Track - JJC
Begeleider: alex chan
Jurylid: Bob Roell
1 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum JD Team 1 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: Tom Dankers
Jurylid: Marcia Andela
7 5413
2 AV Atverni JD AV Atverni - JJD
Begeleider: Nathalie Kuijf
9 4327
3 GAC Hilversum JD Team 2 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: Tom Dankers
7 4090
4 AV Phoenix JD Team 1 AV Phoenix - JJD
Begeleider: Rogier Overkamp
Jurylid: volgt
5 3575
5 GAC Hilversum JD Team 3 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: S. Wienneke
9 3553
6 Fit JD Fit - JJD
Begeleider: Thijs Hunink
Jurylid: Mariska den Hartog
7 3451
7 U-Track JD Team 1 U-Track - JJD
Begeleider: Patrick Schoo
5 3332
8 U-Track JD Team 3 U-Track - JJD
Begeleider: Devrah Leerdam
2 2135
9 AV Phoenix JD Team 2 AV Phoenix - JJD
Begeleider: Rogier Overkamp
Jurylid: volgt
1 1003
10 U-Track JD Team 2 U-Track - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum MC Team 1 GAC Hilversum - MJC
Begeleider: rob de weger
10 5959
2 U-Track MC Team 1 U-Track - MJC
Begeleider: Alex Chan
5 4287
3 GAC Hilversum MC Team 2 GAC Hilversum - MJC
Begeleider: rob de weger
6 3319
4 AV Atverni MC AV Atverni - MJC
Begeleider: Ramon Soesbergen
9 3279
5 AV Phoenix MC Team 1 AV Phoenix - MJC
Begeleider: Arjan Weijenborg
Jurylid: Ernestine Elkenbracht
4 2738
6 Fit MC Fit - MJC
Begeleider: Thijs Hunink
Jurylid: Sonja Boer
5 2719
7 U-Track MC Team 2 U-Track - MJC
Begeleider: Alex Chan
Jurylid: Bob Roell
1 711
8 AV Phoenix MC Team 2 AV Phoenix - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum MD Team 1 GAC Hilversum - MJD
Begeleider: Tom Dankers
Jurylid: Bert Wijma
9 6034
2 GAC Hilversum MD Team 2 GAC Hilversum - MJD
Begeleider: Tom Dankers
Jurylid: Lex teeuwen
7 4259
3 AV Atverni MD AV Atverni - MJD
Begeleider: Nathalie Kuijf
9 3948
4 Fit MD Fit - MJD
Begeleider: Thijs Hunink
9 3767
5 AV Phoenix MD Team 1 AV Phoenix - MJD
Begeleider: Rogier Overkamp
Jurylid: volgt
6 3718
6 AV Phoenix MD Team 2 AV Phoenix - MJD
Begeleider: Rogier Overkamp
Jurylid: Volgt
6 3271
7 U-Track MD Team 1 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
6 3157
8 GAC Hilversum MD Team 3 GAC Hilversum - MJD
Begeleider: S. Wienneke
6 2959
9 U-Track MD Team 2 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
5 2472
10 AV Phoenix MD Team 3 AV Phoenix - MJD
Begeleider: Rogier Overkamp
Jurylid: volgt
3 1373
11 U-Track MD Team 3 U-Track - MJD 0 0