Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Sparta Mannen AV Sparta - Msen
Begeleider: Marnix Baelde
Jurylid: Peter Bernard
12 6846
2 Haag Atletiek Mannen Haag Atletiek - Msen
Begeleider: Henk Verploegh
Jurylid: André van den Berg
10 6439
3 Spark Mannen Spark - Msen
Begeleider: Vincent Wodke
Jurylid: Rina Bogers
9 5713
4 Leiden Atletiek Mannen Leiden Atletiek - Msen
Begeleider: Enric Moliné Burgos
Jurylid: Roy Winiarczyk
10 5637
5 BAV Mannen BAV - Msen
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Frank Roskamp en Ronald van Miltenburg
7 5443
6 ARV Ilion Mannen ARV Ilion - Msen
Begeleider: Koen ''The Legend'' Stapel
7 5214
7 AV Zuidwal Mannen AV Zuidwal - Msen 8 4896
8 Avantri Mannen Team 2 Avantri - Msen
Begeleider: Rob Zwijnenburg
7 4494
9 AV Statina Mannen AV Statina - Msen
Begeleider: Ruby den Besten
Jurylid: Jeroen ten Kate
9 4490
10 Avantri Mannen Team 1 Avantri - Msen
Begeleider: Rob Zwijnenburg
7 3922
11 Fit Mannen Fit - Msen
Begeleider: Sander de Rijke
Jurylid: Sander de Rijke
7 3790
12 AV `40 Mannen AV `40 - Msen
Begeleider: Hans Verheijde
Jurylid: Inger Brandsma
5 3027
13 U-Track Mannen U-Track - Msen
Begeleider: Rafael Bouts
Jurylid: Bram van Hastenberg
4 2763
14 Voorschoten `97 Mannen Voorschoten `97 - Msen
Begeleider: Jeroen Schouten
Jurylid: Ton Borsboom
4 2031
15 PAC Mannen PAC - Msen
Begeleider: Peter Spiering
Jurylid: Geen (dispensatie)
2 416
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 VAV Vrouwen VAV - Vsen
Begeleider: Djanne van der Schaaf
Jurylid: Stef van der Schaaf
10 6240
2 AV `47 Vrouwen AV `47 - Vsen
Begeleider: Ton Groenendijk
Jurylid: Ton Groenendijk
8 5959
3 Avantri Vrouwen Team 2 Avantri - Vsen
Begeleider: Rob Zwijnenburg
Jurylid: Josien de Pater
8 5106
4 Almere `81 Vrouwen Almere `81 - Vsen
Begeleider: Marco van Drunen
Jurylid: Henk Abbink/Daniëlle van Drunen
10 4965
5 Leiden Atletiek Vrouwen Leiden Atletiek - Vsen
Begeleider: Ivanka Hogervorst en Melanie Overmars
Jurylid: Ivanka en Froukje
11 4744
6 AV Zuidwal Vrouwen AV Zuidwal - Vsen 9 4736
7 Avantri Vrouwen Team 1 Avantri - Vsen
Begeleider: Rob Zwijnenburg
8 4657
8 Spark Vrouwen Spark - Vsen
Begeleider: Rina Bogers
9 4559
9 AV Phoenix Vrouwen AV Phoenix - Vsen
Begeleider: M. Gimbel
Jurylid: T. de Graaff (technische onderdelen)
6 4411
10 ARV Ilion Vrouwen ARV Ilion - Vsen
Begeleider: Annemarie Jacobs
Jurylid: Annemarie Jacobs ( graag kogel)
8 4234
11 AV `40 Vrouwen AV `40 - Vsen
Begeleider: Hans Verheijde
Jurylid: Inger Brandsma
10 4196
12 AV Statina Vrouwen AV Statina - Vsen
Begeleider: Ruby den Besten
Jurylid: Jeroen ten Kate
8 4164
13 BAV Vrouwen BAV - Vsen
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Frank Roskamp en Ronald van Miltenburg
5 2678
14 PAC Vrouwen PAC - Vsen
Begeleider: Peter Spiering
Jurylid: Geen (dispensatie)
2 1249
15 SC Reeuwijk Vrouwen SC Reeuwijk - Vsen
Begeleider: Daphne Droog
Jurylid: Daphne Droog / voorkeur kogel
1 631
16 AV Sparta Vrouwen AV Sparta - Vsen
Begeleider: Afgemeld
0 0