Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus JC Team 1 AV Lycurgus - JJC 9 7431
2 AV Lycurgus JC Team 2 AV Lycurgus - JJC 8 6016
3 AV Atos JC AV Atos - JJC
Begeleider: Jesse Lafeber
Jurylid: Janet (discuswerpen) & Erica (discus of ver bak 1)
8 4904
4 DEM JC DEM - JJC
Begeleider: Rob Boellaard
Jurylid: Rita Munnik
6 4740
5 AV NEA-Volharding JC Team 1 AV NEA-Volharding - JJC
Begeleider: Rob Zomerdijk
4 4489
6 AV NEA-Volharding JC Team 2 AV NEA-Volharding - JJC
Begeleider: Rob Zomerdijk
2 1495
7 AV Zaanland JC AV Zaanland - JJC
Begeleider: Kim Vos
Jurylid: Martin Bakker
2 491
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus JD Team 1 AV Lycurgus - JJD 9 5325
2 DEM JD Team 1 DEM - JJD 7 4552
3 AV Zaanland JD Team 1 AV Zaanland - JJD
Begeleider: Linda Deijkers
Jurylid: Inge Eendebak
5 4374
4 AV Atos JD Team 1 AV Atos - JJD
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Janet (discuswerpen) & Erica (discus of ver bak 1)
7 4327
5 AV Lycurgus JD Team 2 AV Lycurgus - JJD 8 4078
6 AV Lycurgus JD Team 3 AV Lycurgus - JJD 6 3205
7 AV Castricum JD AV Castricum - JJD
Begeleider: Maria Sofan
4 2717
8 AV NEA-Volharding JD AV NEA-Volharding - JJD
Begeleider: De Wit
Jurylid: Rob Veen
4 2283
9 AV Lycurgus JD Team 4 AV Lycurgus - JJD 6 1941
10 DEM JD Team 2 DEM - JJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
2 1227
11 AV Zaanland JD Team 2 AV Zaanland - JJD
Begeleider: Linda Deijkers
Jurylid: Krijn van der Voorn
3 1185
12 AC Waterland JD AC Waterland - JJD
Begeleider: Tim Roos
Jurylid: Mark Essenburg
1 745
13 AV Atos JD Team 2 AV Atos - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV NEA-Volharding MC Team 1 AV NEA-Volharding - MJC
Begeleider: Rob Zomerdijk
11 6637
2 DEM MC DEM - MJC
Begeleider: Rob Boellaard
Jurylid: Gertjan Visser
6 6196
3 AV Lycurgus MC Team 1 AV Lycurgus - MJC 9 5702
4 AV Castricum MC AV Castricum - MJC
Begeleider: Maria Sofan
4 3509
7 AC Waterland MC AC Waterland - MJC
Begeleider: Tim Roos
Jurylid: Mark Essenburg
5 3203
5 AV Lycurgus MC Team 2 AV Lycurgus - MJC 11 3147
6 AV NEA-Volharding MC Team 2 AV NEA-Volharding - MJC
Begeleider: Rob Zomerdijk
5 3115
8 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC
Begeleider: Annemieke Westervoort
Jurylid: Krijn van der Voorn
3 2383
9 AV Atos MC AV Atos - MJC
Begeleider: Jesse Lafeber
Jurylid: Janet (discuswerpen) & Erica (discus of ver bak 1)
3 1910
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 DEM MD Team 1 DEM - MJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
9 4881
2 AV Lycurgus MD Team 1 AV Lycurgus - MJD 9 4616
3 AV NEA-Volharding MD Team 1 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: Huybrechtse
Jurylid: Clerx
7 4422
4 AV Atos MD AV Atos - MJD
Begeleider: Kimvanegmond@live.nl
Jurylid: Janet (discuswerpen) & Erica (discus of ver bak 1)
7 4416
5 AV Zaanland MD Team 1 AV Zaanland - MJD
Begeleider: Mark Scheijde
Jurylid: Inge Eendebak
6 4042
6 DEM MD Team 2 DEM - MJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
6 3391
7 AV Castricum MD Team 1 AV Castricum - MJD
Begeleider: Maria Sofan
5 3128
8 AV Lycurgus MD Team 3 AV Lycurgus - MJD 7 2991
9 AV Lycurgus MD Team 2 AV Lycurgus - MJD 7 2888
10 AV NEA-Volharding MD Team 3 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: Jongejeugd
5 2462
11 AV NEA-Volharding MD Team 2 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: Hermen Kuller
5 2431
12 AC Waterland MD AC Waterland - MJD
Begeleider: Tim Roos
Jurylid: Mark Essenburg
4 2274
13 AV Castricum MD Team 2 AV Castricum - MJD
Begeleider: Maria Sofan
4 2116
14 AV Zaanland MD Team 2 AV Zaanland - MJD
Begeleider: Mark Scheijde
Jurylid: Inge Eendebak
3 2028