Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Ellsworth Manuel
Jurylid: Bastiaan van Graafeiland
12 7405
2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
Begeleider: Joey Blangé
Jurylid: Stephan Eekman
10 7328
3 Atledo Mannen Atledo - Msen
Begeleider: Kris Beerens
Jurylid: Kris Beerens
9 7113
4 DJA Mannen DJA - Msen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Joris Mertens
10 6961
5 Typhoon Mannen Typhoon - Msen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton Smits
10 6776
6 DAK Mannen Team 1 DAK - Msen
Begeleider: Olaf Terlings
Jurylid: Dorine van Zandvoort
8 6452
7 CAV Energie Mannen CAV Energie - Msen
Begeleider: Lars Zuijdeweg
10 6246
8 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
10 5877
9 Fortius Mannen Fortius - Msen
Begeleider: Kevin Waas
8 5767
10 ACW `66 Mannen ACW `66 - Msen
Begeleider: Annie Stadwijk
Jurylid: Margot Birker
8 5565
11 Voorne Atletiek Mannen Voorne Atletiek - Msen
Begeleider: Hans de Wit
Jurylid: Diane Giele
7 5227
12 AV Groene Ster Mannen AV Groene Ster - Msen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: eigen
6 5121
13 AV Passaat Mannen AV Passaat - Msen
Begeleider: Edwin van Eersel
Jurylid: Ria Everaarts
6 4487
14 DAK Mannen Team 2 DAK - Msen
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Dorine van Zandvoort
1 700
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Ellsworth Manuel
Jurylid: Janneke Berkhof
13 8094
2 AV Fortuna Vrouwen AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
11 6955
3 CAV Energie Vrouwen CAV Energie - Vsen
Begeleider: Patty Burgman & Susie Wittenbols
Jurylid: Jacques Montijn
8 6709
4 THOR Vrouwen THOR - Vsen
Begeleider: Teus Klein
Jurylid: Monique Snuverink - van Dorst
7 6065
5 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen
Begeleider: Marieke Riemens
Jurylid: Riet de Beule (liefst hoog)
7 5975
6 DJA Vrouwen Team 1 DJA - Vsen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Joris Mertens
9 5962
7 Fortius Vrouwen Team 1 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Gerard van Dijk
10 5905
8 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen
Begeleider: Evelien Brugmans
Jurylid: Cor van der Vecht(60-66-EDMvoorkeur
7 5863
9 Voorne Atletiek Vrouwen Voorne Atletiek - Vsen
Begeleider: Hans de Wit
Jurylid: Diane Giele
9 5658
10 Delta Sport Vrouwen Delta Sport - Vsen
Begeleider: Jolanda 't Jong
Jurylid: Inge van de Meeberg
7 5134
11 ACW `66 Vrouwen ACW `66 - Vsen
Begeleider: Annie Stadwijk
Jurylid: Margot Birker
7 5099
12 AV Groene Ster Vrouwen AV Groene Ster - Vsen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: eigen
6 4817
13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen AV Spirit Oud Beijerland - Vsen
Begeleider: Anoeska Schreijer
Jurylid: Stephan Eekman
6 4763
14 DAK Vrouwen DAK - Vsen
Begeleider: Daphne van Zandvoort
Jurylid: Dorine van Zandvoort, graag bij verspringen
7 4720
15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen - Vsen
Begeleider: Kris Beerens
Jurylid: zie Atledo mannen
8 3537
16 Typhoon Vrouwen Typhoon - Vsen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton Smits
2 3346
17 Fortius Vrouwen Team 2 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Gerard van Dijk
3 2449
18 DJA Vrouwen Team 2 DJA - Vsen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Joris Mertens
2 1039