Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
Begeleider: Joey Blangé
Jurylid: Stephan Eekman
11 7081
2 Atledo Mannen Atledo - Msen
Begeleider: Kris Beerens
Jurylid: Kris Beerens
13 7001
3 DJA Mannen DJA - Msen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Ans Schellekens
8 6597
4 DAK Mannen Team 1 DAK - Msen
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Laura de Gier
8 6329
5 CAV Energie Mannen CAV Energie - Msen
Begeleider: Lars Zuijdeweg
Jurylid: Organiserende vereniging
14 5939
6 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Michelle Blommestijn
Jurylid: Kahlan Geluk
9 5608
7 Typhoon Mannen Typhoon - Msen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: betty de boon
7 5585
8 Voorne Atletiek Mannen Voorne Atletiek - Msen
Begeleider: Hans de Wit
Jurylid: Sas Offerhaus
11 5553
9 Fortius Mannen Fortius - Msen
Begeleider: Kevin Waas
11 5076
10 ACW `66 Mannen ACW `66 - Msen
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Cedric Vos
9 4992
11 AV Groene Ster Mannen AV Groene Ster - Msen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: jeannie Tielen
4 4586
12 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
9 3588
13 DAK Mannen Team 2 DAK - Msen
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Laura de Gier
2 1575
14 AV Passaat Mannen AV Passaat - Msen 0 0
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 CAV Energie Vrouwen CAV Energie - Vsen
Begeleider: Patty Burgman & Susie Wittenbols
11 7034
2 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Jan-Gerrit Klok
Jurylid: Kahlan Geluk
7 6019
3 Fortius Vrouwen Team 1 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Joke Torbijn
10 6013
4 DJA Vrouwen Team 1 DJA - Vsen
Begeleider: Ron Schellekens
Jurylid: Ans Schellekens
6 6011
5 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen
Begeleider: Marieke Riemens
Jurylid: Steven vd Veire. (Jurydiploma en scheidsrechter)
9 5744
6 THOR Vrouwen THOR - Vsen
Begeleider: Teus Klein
Jurylid: Robin van Ommeren (atleten rouleren)
6 5525
7 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen AV Spirit Oud Beijerland - Vsen
Begeleider: Anoeska Schreijer
Jurylid: Stephan Eekman
7 5269
8 Voorne Atletiek Vrouwen Voorne Atletiek - Vsen
Begeleider: Hans de Wit
Jurylid: Sas Offerhaus
10 5012
9 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen
Begeleider: Judth Rond/Evelien Brugmans
Jurylid: Cor van der Vecht(60-66-EDMvoorkeur
7 4903
10 AV Fortuna Vrouwen AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
8 4874
11 DAK Vrouwen DAK - Vsen
Begeleider: Daphne van Zandvoort
Jurylid: Laura de Gier (doet zelf kogelslingeren om 15:40, dus dan graag pauze)
9 4849
12 AV Groene Ster Vrouwen AV Groene Ster - Vsen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: jeannie Tielen
8 4721
13 Fortius Vrouwen Team 2 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Joke Torbijn
8 4689
14 ACW `66 Vrouwen ACW `66 - Vsen
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Cedric Vos
6 4481
15 Delta Sport Vrouwen Delta Sport - Vsen
Begeleider: Jolanda 't Jong
Jurylid: Ronald Rasenberg. Graag bij kogelslingeren. Niet bij verspringen
7 4410
16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen - Vsen
Begeleider: Kris Beerens
Jurylid: zie Atledo mannen
7 3471
17 Typhoon Vrouwen Typhoon - Vsen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: betty de boon
3 3183
18 DJA Vrouwen Team 2 DJA - Vsen
Begeleider: Ron Schellekens
Jurylid: Ans Schellekens
4 2637