Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Nijmegen Atletiek JC Team 1 Nijmegen Atletiek - JJC
Begeleider: Ronald Zollinger
8 7036
5 AV Daventria 1906 JC Team 1 AV Daventria 1906 - JJC
Begeleider: Roel van Rossum
6 6648
4 VAV JC VAV - JJC
Begeleider: Hans Veldhuis
8 6375
2 Ciko `66 JC Ciko `66 - JJC
Begeleider: Maarten Bakker
Jurylid: Eef Bögels
10 6143
3 AV Pallas `67 JC AV Pallas `67 - JJC
Begeleider: Arjen Schots
Jurylid: Ouder Silke Cornelissen
7 5903
6 AV Argo JC AV Argo - JJC
Begeleider: Honza Valenta
Jurylid: Bruijn de
5 4549
7 Climax JC Climax - JJC
Begeleider: Jos koeken
Jurylid: Marianne van Gaasbeek
5 3836
8 Nijmegen Atletiek JC Team 2 Nijmegen Atletiek - JJC
Begeleider: Ronald Zollinger
3 2757
9 AV Daventria 1906 JC Team 2 AV Daventria 1906 - JJC
Begeleider: Roel van Rossum
4 2605
10 AV Wijchen JC AV Wijchen - JJC
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
2 2463
11 AV De Liemers JC AV De Liemers - JJC
Begeleider: Sylvia de Jager
Jurylid: Jury AV de Liemers
3 2418
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Daventria 1906 JD AV Daventria 1906 - JJD
Begeleider: Igor Brink
9 4308
2 Climax JD Team 1 Climax - JJD
Begeleider: Eric Schussler
Jurylid: Peter de Jong
7 4098
3 VAV JD VAV - JJD
Begeleider: Hans Veldhuis
10 4047
4 AV Wijchen JD Team 1 AV Wijchen - JJD
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
6 3396
5 Ciko `66 JD Ciko `66 - JJD
Begeleider: Steffan Pelkman
Jurylid: Sanne Grijsen
12 3354
6 AV De Liemers JD AV De Liemers - JJD
Begeleider: Sylvia de Jager
9 3243
7 AV Pallas `67 JD AV Pallas `67 - JJD
Begeleider: Patrick Beukers
4 3008
8 Nijmegen Atletiek JD Team 1 Nijmegen Atletiek - JJD
Begeleider: Alexandra Sillen
6 2996
9 Climax JD Team 2 Climax - JJD
Begeleider: Eric Schussler
Jurylid: Peter de Jong
5 1870
10 Nijmegen Atletiek JD Team 2 Nijmegen Atletiek - JJD
Begeleider: Alexandra Sillen
3 1717
11 AV Wijchen JD Team 2 AV Wijchen - JJD
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
2 1031
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Ciko `66 MC Ciko `66 - MJC
Begeleider: Maarten Bakker
Jurylid: Roland Hartjes
8 6021
2 VAV MC VAV - MJC
Begeleider: Hans Veldhuis
7 5578
3 Climax MC Team 1 Climax - MJC
Begeleider: Gerard van Leeuwen
Jurylid: Marianne van Gaasbeek
7 5460
4 AV Daventria 1906 MC Team 1 AV Daventria 1906 - MJC
Begeleider: Roel van Rossum
6 5452
5 Nijmegen Atletiek MC Team 1 Nijmegen Atletiek - MJC
Begeleider: Debby Drost Arjan Nooteboom
8 5373
6 AV Wijchen MC AV Wijchen - MJC
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
9 4880
7 AV Argo MC AV Argo - MJC
Begeleider: Honza Valenta
Jurylid: Bolder
9 4779
8 AV De Liemers MC AV De Liemers - MJC 9 4571
9 Climax MC Team 2 Climax - MJC
Begeleider: Han Janssen
Jurylid: Marianne van Gaasbeek
4 3146
10 AV Pallas `67 MC AV Pallas `67 - MJC
Begeleider: Arjen Schots
Jurylid: Ouder Nynke van der Heijden
3 3008
11 Nijmegen Atletiek MC Team 2 Nijmegen Atletiek - MJC
Begeleider: Debby Drost
5 2818
12 AV Daventria 1906 MC Team 2 AV Daventria 1906 - MJC
Begeleider: Roel van Rossum
3 2049
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Nijmegen Atletiek MD Team 1 Nijmegen Atletiek - MJD
Begeleider: Jolanda de Vries
Jurylid: centraal
8 4797
2 Ciko `66 MD Ciko `66 - MJD
Begeleider: Martijn Talens
Jurylid: Richard Zeevat
7 4676
3 AV Astylos MD AV Astylos - MJD
Begeleider: Ineke Burger
Jurylid: Jeroen Gouw
7 4475
4 AV Wijchen MD Team 1 AV Wijchen - MJD
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
8 4435
5 AV Daventria 1906 MD AV Daventria 1906 - MJD
Begeleider: Igor Brink
8 3640
6 Nijmegen Atletiek MD Team 2 Nijmegen Atletiek - MJD
Begeleider: Eric Arts
Jurylid: centraal
6 3296
7 VAV MD VAV - MJD
Begeleider: Hans Veldhuis
8 3064
8 AV De Liemers MD AV De Liemers - MJD
Begeleider: Sylvia de Jager
5 2936
9 AV Wijchen MD Team 2 AV Wijchen - MJD
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
9 2694
10 AV Pallas `67 MD AV Pallas `67 - MJD
Begeleider: Patrick Beukers
4 2477
11 Nijmegen Atletiek MD Team 3 Nijmegen Atletiek - MJD
Begeleider: Eric Arts
Jurylid: centraal
5 2185
12 Climax MD Climax - MJD
Begeleider: Belinda de Jong
Jurylid: Marianne van Gaasbeek
2 1173