Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Spado JC Team 1 Spado - JJC
Begeleider: Nancy Nijkamp
Jurylid: Jacqueline v/d Werfhorst
10 7114
2 AV Scheldesport JC AV Scheldesport - JJC
Begeleider: Karin de Nijs
Jurylid: P. Dobbelaar
6 6906
3 THOR JC THOR - JJC
Begeleider: Erwin de Vrind
10 5949
4 AV `56 JC AV `56 - JJC
Begeleider: Jerrel Biswane
Jurylid: Rudi Koens
9 5221
5 DJA JC DJA - JJC
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
5 4561
6 AV Groene Ster JC AV Groene Ster - JJC
Begeleider: Laura van Haaften
Jurylid: Natasja Bijvoet
5 4153
7 Spado JC Team 2 Spado - JJC
Begeleider: Nancy Nijkamp
Jurylid: Marianne Withagen
6 3204
8 RK HAV JC RK HAV - JJC
Begeleider: Nicole Van Eetvelt
Jurylid: ouders rouleren
4 2655
9 ARV Achilles JC ARV Achilles - JJC
Begeleider: Annelies Sijben
Jurylid: Wilco Verwijmeren
1 1840
10 Delta Sport JC Delta Sport - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 THOR JD Team 1 THOR - JJD
Begeleider: Marco Lodiers
7 4715
2 Spado JD Team 1 Spado - JJD
Begeleider: Nancy Nijkamp
Jurylid: Spado lid
8 4484
3 AV `56 JD Team 1 AV `56 - JJD
Begeleider: Rachid Guigui/Patrick de Vos/Vivian Karelse
Jurylid: Remco Kapteijn
6 4310
4 Dynamica ADSV JD Dynamica ADSV - JJD
Begeleider: Annemiek Koopman
Jurylid: Jan Willem Rietberg
6 4214
5 AV Scheldesport JD AV Scheldesport - JJD 5 3714
6 DJA JD DJA - JJD
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
4 3601
7 AV Groene Ster JD AV Groene Ster - JJD
Begeleider: Rico Stroobant
Jurylid: Natasja Bijvoet
5 3097
8 AV `56 JD Team 2 AV `56 - JJD
Begeleider: Rachid Guigui/Patrick de Vos/Vivian Karelse
Jurylid: Remco Kapteijn
5 2295
9 THOR JD Team 2 THOR - JJD
Begeleider: Marco Lodiers
5 2217
10 ARV Achilles JD ARV Achilles - JJD
Begeleider: Annelies Sijben
Jurylid: Wilco Verwijmeren
2 1853
11 SV Diomedon JD SV Diomedon - JJD 3 1769
12 Spado JD Team 2 Spado - JJD
Begeleider: Nancy Nijkamp
Jurylid: Spado lid
3 1553
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Spado MC Team 1 Spado - MJC
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Spado lid
10 6323
2 AV `56 MC Team 1 AV `56 - MJC
Begeleider: Jerrel Biswane
Jurylid: Rudi Koens
8 5333
3 Delta Sport MC Delta Sport - MJC
Begeleider: Joel Hillebrand
8 4674
4 THOR MC Team 1 THOR - MJC
Begeleider: Erwin De Vrind
8 4612
5 RK HAV MC RK HAV - MJC
Begeleider: Nicole Van Eetvelt
Jurylid: ouders rouleren
5 4156
6 DJA MC DJA - MJC
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
Jurylid: Ilse Mertens
5 3918
7 ARV Achilles MC ARV Achilles - MJC
Begeleider: Annelies Sijben
Jurylid: Wilco Verwijmeren
5 3230
8 Spado MC Team 2 Spado - MJC
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Spado lid
6 3124
9 SV Diomedon MC SV Diomedon - MJC 4 2240
10 THOR MC Team 2 THOR - MJC
Begeleider: Erwin de Vrind
3 1977
11 AV Scheldesport MC AV Scheldesport - MJC 2 1948
12 AV Groene Ster MC AV Groene Ster - MJC 0 0
12 AV `56 MC Team 2 AV `56 - MJC 0 0
12 Dynamica ADSV MC Dynamica ADSV - MJC
Begeleider: Niels Koole
2 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Spado MD Team 1 Spado - MJD
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Spado lid
8 5505
2 Dynamica ADSV MD Dynamica ADSV - MJD
Begeleider: Niels Koole
8 4494
3 DJA MD DJA - MJD
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
Jurylid: Monique Rennen
4 4101
4 THOR MD Team 1 THOR - MJD
Begeleider: Marco Lodiers
6 3988
5 AV `56 MD Team 1 AV `56 - MJD
Begeleider: Rachid Guigui/Patrick de Vos/Vivian Karelse
Jurylid: Martin de Graaf/Eline van Daalen
7 3985
6 SV Diomedon MD SV Diomedon - MJD 6 3167
7 ARV Achilles MD ARV Achilles - MJD
Begeleider: Annelies Sijben
Jurylid: Wilco Verwijmeren
4 3110
8 Spado MD Team 2 Spado - MJD
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Spado lid
10 3071
9 AV `56 MD Team 2 AV `56 - MJD
Begeleider: Rachid Guigui/Patrick de Vos/Vivian Karelse
Jurylid: Marielle Simonse/Eline van Daalen
7 2900
10 THOR MD Team 2 THOR - MJD
Begeleider: Marco Lodiers
4 2388
11 RK HAV MD RK HAV - MJD
Begeleider: Nicole Van Eetvelt
Jurylid: ouders rouleren
4 2221
12 AV Groene Ster MD AV Groene Ster - MJD 0 0
12 Delta Sport MD Delta Sport - MJD 0 0