Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AAV `36 JC Team 1 AAV `36 - JJC
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
8 8005
2 Hellas Utrecht JC Team 1 Hellas Utrecht - JJC 8 7674
3 AV Gouda JC AV Gouda - JJC
Begeleider: Laura Molenaar
10 7423
4 AV Clytoneus JC AV Clytoneus - JJC
Begeleider: Lars van Golstein
10 6185
5 AAV `36 JC Team 2 AAV `36 - JJC
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
6 5120
6 Hellas Utrecht JC Team 2 Hellas Utrecht - JJC 7 4684
7 SC Antilope JC SC Antilope - JJC
Begeleider: Vincent Kruit
7 4654
8 AV `47 JC AV `47 - JJC
Begeleider: Justin
4 4589
9 AV Triathlon JC Team 1 AV Triathlon - JJC
Begeleider: Jeroen Bol
5 4035
10 AV Triathlon JC Team 2 AV Triathlon - JJC
Begeleider: Albert Post
4 4002
11 Hellas Utrecht JC Team 3 Hellas Utrecht - JJC 1 1320
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Hellas Utrecht JD Team 1 Hellas Utrecht - JJD
Begeleider: Theo Mulder
8 5832
2 AAV `36 JD Team 1 AAV `36 - JJD
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
8 5591
3 AV Gouda JD AV Gouda - JJD
Begeleider: Eric Pols
Jurylid: Ouder
8 4830
4 Hellas Utrecht JD Team 2 Hellas Utrecht - JJD
Begeleider: Theo Mulder
7 4502
5 AV `47 JD AV `47 - JJD
Begeleider: Tara
6 4340
6 AV Triathlon JD Team 2 AV Triathlon - JJD
Begeleider: Isabel Struik
7 4215
7 AV Triathlon JD Team 1 AV Triathlon - JJD
Begeleider: Isabel Struik
7 4140
8 Avantri JD Avantri - JJD
Begeleider: Marillion Zwijnenburg
Jurylid: Pascal vd Hek
7 3621
9 AAV `36 JD Team 2 AAV `36 - JJD
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
7 3589
10 SC Reeuwijk JD SC Reeuwijk - JJD
Begeleider: Daphne Droog
Jurylid: Martin de Haan
4 3439
11 Hellas Utrecht JD Team 3 Hellas Utrecht - JJD
Begeleider: Theo Mulder
5 3269
12 AV Clytoneus JD AV Clytoneus - JJD
Begeleider: Niels Warnaar
Jurylid: Van Triest
3 2633
13 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD
Begeleider: Judith Kerste
Jurylid: Agnes Smits/ Dhr. Boon
4 1937
14 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD
Begeleider: Dhr. Wanders
Jurylid: Agnes Smits/ Dhr. Boon
4 1355
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Hellas Utrecht MC Team 1 Hellas Utrecht - MJC 7 5615
2 AAV `36 MC Team 1 AAV `36 - MJC
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
7 5508
3 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC
Begeleider: Lars van Golstein
10 4678
4 AV Triathlon MC Team 1 AV Triathlon - MJC
Begeleider: Jeroen Bol
10 4491
5 AV Gouda MC AV Gouda - MJC
Begeleider: Laura Molenaar
6 4432
6 AV Triathlon MC Team 2 AV Triathlon - MJC
Begeleider: Albert Post
10 4397
7 AV `47 MC AV `47 - MJC
Begeleider: Yvonne
9 4321
8 AAV `36 MC Team 2 AAV `36 - MJC
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
6 4188
9 SC Antilope MC SC Antilope - MJC
Begeleider: Vincent Kruit
7 3986
10 Hellas Utrecht MC Team 3 Hellas Utrecht - MJC 7 3954
11 Trackstars Nesselande MC Trackstars - MJC
Begeleider: Ingrid Evovo
Jurylid: Peter Spiering
9 3368
12 Avantri MC Avantri - MJC
Begeleider: Marillion Zwijnenburg
5 3226
13 Hellas Utrecht MC Team 2 Hellas Utrecht - MJC 3 2201
14 SC Reeuwijk MC SC Reeuwijk - MJC
Begeleider: Daphne Droog
Jurylid: Martin de Haan
2 2098
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Hellas Utrecht MD Team 1 Hellas Utrecht - MJD
Begeleider: Theo Mulder
8 5233
2 AAV `36 MD Team 1 AAV `36 - MJD
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
8 5175
3 AV Gouda MD AV Gouda - MJD
Begeleider: Eric Pols
Jurylid: Ouder
8 4871
4 AV Triathlon MD Team 2 AV Triathlon - MJD
Begeleider: Peter Jansons
7 4036
5 AV Triathlon MD Team 1 AV Triathlon - MJD
Begeleider: Peter Jansons
7 3782
6 Hellas Utrecht MD Team 2 Hellas Utrecht - MJD
Begeleider: Theo Mulder
7 3779
7 AAV `36 MD Team 2 AAV `36 - MJD
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemskerk
7 3537
8 AV Clytoneus MD AV Clytoneus - MJD
Begeleider: Niels Warnaar
Jurylid: Van Triest
5 3435
9 Hellas Utrecht MD Team 3 Hellas Utrecht - MJD
Begeleider: Theo Mulder
6 2997
10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD
Begeleider: Mirjam Henderson
Jurylid: Agnes Smits/ Dhr. Boon
5 2457