Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV NOVA Mannen Team 1 AV NOVA - Msen
Begeleider: Bram Berkhout
Jurylid: Teun Beers
10 7140
2 AV Hera Mannen AV Hera - Msen
Begeleider: Robin Korving
Jurylid: n.t.b.
9 6911
3 DEM Mannen Team 1 DEM - Msen
Begeleider: Carolien Adrichem
11 6886
4 AV Edam Mannen AV Edam - Msen
Begeleider: Jan Tuijp
Jurylid: Nico Zwarthoed (voorkeur hoog of ver)
9 6807
5 AV Trias Mannen AV Trias - Msen
Begeleider: Lars Groot
Jurylid: Lars Groot
13 6641
6 SAV Mannen SAV - Msen
Begeleider: Paul Olofsen
10 6245
7 AV Hollandia Mannen AV Hollandia - Msen
Begeleider: Nico van der Gulik
Jurylid: Joost Daalhuijsen
8 6001
8 Tempo AV Mannen Tempo AV - Msen
Begeleider: Peter de Bruin
Jurylid: Anita Harmsen
8 5972
9 AV Atos Mannen AV Atos - Msen
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Jan Siersma (voorkeur voor hoog dan kan hij zijn kleinzoon zien springen)
10 5967
10 SV Noordkop Mannen SV Noordkop - Msen
Begeleider: Kevin van Grieken
Jurylid: Piet Nuijens (Hoog)
7 5898
11 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen AV DOKEV Anna Paulowna - Msen
Begeleider: Chris Eykelenboom
Jurylid: Chris Eykelenboom
7 5255
12 AV Suomi Mannen AV Suomi - Msen
Begeleider: Eddy Wagner
9 5042
13 DEM Mannen Team 2 DEM - Msen
Begeleider: Carolien Adrichem
8 4909
14 AV NOVA Mannen Team 2 AV NOVA - Msen
Begeleider: Bram Berkhout
Jurylid: Teun Beers
6 4409
15 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
Begeleider: Marco Ghiglioni
Jurylid: Marco Ghiglioni
6 2531
16 AV NOVA Mannen Team 3 AV NOVA - Msen
Begeleider: Bram Berkhout
Jurylid: Teun Beers
1 2074
17 AKU / AV Startbaan Mannen - Msen
Begeleider: Marcel de Jong
3 1818
18 Phanos Mannen Phanos - Msen
Begeleider: Pearl Speear
Jurylid: Janus Jansen
4 1498
19 AC Waterland Mannen AC Waterland - Msen
Begeleider: Tim Roos
Jurylid: Peter vd heijden
3 381
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Trias Vrouwen AV Trias - Vsen
Begeleider: Nicole Berghouwer
Jurylid: Lars Groot
10 7047
2 AV Lycurgus Vrouwen AV Lycurgus - Vsen
Begeleider: Ruud Stam
Jurylid: Nog niet bekend
11 7041
3 AV Hera Vrouwen AV Hera - Vsen
Begeleider: Robin Korving
Jurylid: nvt
9 6948
4 AV Atos Vrouwen AV Atos - Vsen
Begeleider: Kimvanegmond@live.nl
Jurylid: Jan Siersma (voorkeur voor hoog dan kan hij zijn kleinzoon zien springen)
8 5814
5 AV Suomi Vrouwen AV Suomi - Vsen 10 5201
6 DEM Vrouwen DEM - Vsen
Begeleider: Carolien Adrichem
Jurylid: Rita Munnik
7 5147
7 SV Noordkop Vrouwen SV Noordkop - Vsen
Begeleider: Tiana Dekker
Jurylid: Piet Nuijens (Hoog)
6 4550
8 Phanos Vrouwen Phanos - Vsen
Begeleider: Pearl Speear
Jurylid: Cathy Buijs
9 4455
9 SAV Vrouwen SAV - Vsen
Begeleider: Tessa Beertsen
Jurylid: Tessa beertsen( estafette)
5 3725
10 AKU / AV Startbaan Vrouwen - Vsen
Begeleider: Marcel de Jong
3 3010
11 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen
Begeleider: Chris Eykelenboom
Jurylid: Chris Eykelenboom
2 2520
12 AC Waterland Vrouwen AC Waterland - Vsen 0 0