Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV NOVA Mannen Team 1 AV NOVA - Msen
Begeleider: Bram Berkhout
Jurylid: Jan Berkhout (Voorkeur: commissaris van vertrek)
10 7702
2 AV Hera Mannen AV Hera - Msen
Begeleider: Robin Korving
Jurylid: Herman de Jong
13 7578
3 AV Trias Mannen AV Trias - Msen
Begeleider: Lars Groot
Jurylid: Lars Groot
13 7268
4 AV Edam Mannen AV Edam - Msen
Begeleider: Bouke Bouma
10 6945
5 DEM Mannen Team 1 DEM - Msen
Begeleider: Carolien Adrichem
Jurylid: Carolien Adrichem (ver/hss schrijven)
12 6872
6 SV Noordkop Mannen SV Noordkop - Msen
Begeleider: Kevin van Grieken
Jurylid: Piet Nuijens (alleen hoog)
9 6531
7 AV Hollandia Mannen AV Hollandia - Msen
Begeleider: Nico van der Gulik
Jurylid: Joost Daalhuisen
13 6523
8 SAV Mannen SAV - Msen
Begeleider: Paul Olofsen
Jurylid: Paul Olofsen
13 6447
9 Tempo AV Mannen Tempo AV - Msen
Begeleider: Peter de Bruin
Jurylid: Eric de Jonge
9 6415
10 AV NOVA Mannen Team 2 AV NOVA - Msen
Begeleider: Bram Berkhout
Jurylid: Jan Berkhout (Voorkeur: commissaris van vertrek)
9 5784
11 AV Suomi Mannen AV Suomi - Msen
Begeleider: Eddy Wagner
Jurylid: Eddy Wagner
8 5614
12 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
Begeleider: Rob Mulder
Jurylid: Jim Houtenbos
12 5017
13 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen AV DOKEV Anna Paulowna - Msen
Begeleider: Chris Eykelenboom
Jurylid: Chris Eykelenboom
6 4585
14 AV Atos Mannen AV Atos - Msen
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Jan Siersma (voorkeur hoog)
9 4391
15 AKU / AV Startbaan Mannen - Msen
Begeleider: Marcel de Jong
Jurylid: Ton van Velzen
6 3714
16 DEM Mannen Team 2 DEM - Msen
Begeleider: Carolien Adrichem
9 3394
17 AC Waterland Mannen AC Waterland - Msen
Begeleider: Tim Roos
Jurylid: Peter vd Heijden
7 3370
18 AV NOVA Mannen Team 3 AV NOVA - Msen
Begeleider: Bram Berkhout
Jurylid: Jan Berkhout (Voorkeur: commissaris van vertrek)
3 630
19 Phanos Mannen Phanos - Msen 0 0
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Trias Vrouwen AV Trias - Vsen
Begeleider: Nicole Berghouwer
Jurylid: Lars Groot
8 6931
2 AV Hera Vrouwen AV Hera - Vsen
Begeleider: Herman de Jong
Jurylid: Wobbe Feenstra
9 6847
3 AV Lycurgus Vrouwen AV Lycurgus - Vsen
Begeleider: Ruud Stam
Jurylid: Nanda Schoute voorkeur Springen
11 6719
4 SV Noordkop Vrouwen SV Noordkop - Vsen
Begeleider: Tiana Nuijens
Jurylid: Piet Nuijens (alleen hoog)
9 6239
5 AV Suomi Vrouwen AV Suomi - Vsen
Begeleider: Marlou Remeeus
Jurylid: Marlou Remeeus
9 5076
6 AV Atos Vrouwen AV Atos - Vsen
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Jan Siersma (voorkeur hoog)
7 5015
7 Phanos Vrouwen Phanos - Vsen
Begeleider: Pearl Speear
Jurylid: Giulia Kuhn
9 4944
8 SAV Vrouwen SAV - Vsen
Begeleider: Tessa Beertsen
Jurylid: Carla Beertsen
8 4542
9 AKU / AV Startbaan Vrouwen - Vsen
Begeleider: Marcel de Jong
Jurylid: Ton van Velzen
6 4210
10 DEM Vrouwen DEM - Vsen
Begeleider: Carolien Adrichem
Jurylid: nog niet bekend
2 1906
11 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen
Begeleider: Chris Eykelenboom
Jurylid: Chris Eykelenboom
1 1712
12 AC Waterland Vrouwen AC Waterland - Vsen
Begeleider: Tim Roos
Jurylid: Peter vd Heijden
0 0