Teams

Competitiestand Mannen 1e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Daventria 1906 Mannen AV Daventria 1906 - Msen
Begeleider: Ronald Kuin
Jurylid: Ryan Boons
12 122
2 Leiden Atletiek Mannen Leiden Atletiek - Msen
Begeleider: Nick van Schagen en Stan Does
Jurylid: Nick van Schagen
15 119
3 Hellas Utrecht Mannen Hellas Utrecht - Msen
Begeleider: Robin Coops
Jurylid: Carla Coops
14 112
4 ARV Ilion Mannen ARV Ilion - Msen
Begeleider: Stefan Bal
Jurylid: Arjan Knollema
11 109
5 PAC Mannen PAC - Msen
Begeleider: Carola Diederik
Jurylid: Geen (eigen wedstrijd)
18 107
6 AAV `36 Mannen AAV `36 - Msen
Begeleider: Hans Vlak
Jurylid: Jan de Jong
12 91
6 Spado Mannen Spado - Msen
Begeleider: Mickel van Eekeren
Jurylid: Tanja Huis in 't Veld (geen polshoog)
14 91
8 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
Begeleider: Joop Wiersema
Jurylid: Wil Does
12 89
9 GAC Hilversum Mannen GAC Hilversum - Msen
Begeleider: Cas Lutz
Jurylid: Marc van Veen (grrag aankomst/tijd)
14 86
10 AV `34 Apeldoorn Mannen AV `34 Apeldoorn - Msen
Begeleider: Floris Heil
Jurylid: Anne Witsmeer
12 82
11 AC TION Mannen AC TION - Msen
Begeleider: Sebastiaan Steenberg
Jurylid: Fred Lommers
10 71
12 VAV Mannen VAV - Msen
Begeleider: Jasper Rou
Jurylid: Marcel Rou
1 3
Competitiestand Vrouwen 1e divisie
# Team Leden Punten
1 Leiden Atletiek Vrouwen Leiden Atletiek - Vsen
Begeleider: Nick van Schagen en Stan Does
Jurylid: Nick van Schagen
12 119
2 AV 1923 Vrouwen AV 1923 - Vsen
Begeleider: Anna Goede
Jurylid: Siem Goede
11 112
3 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen
Begeleider: Kirsten de Koning
Jurylid: Jo Smits, voorkeur polsstok
13 111
4 PAC Vrouwen PAC - Vsen
Begeleider: Carola Diederik
Jurylid: Geen (eigen wedstrijd)
18 99
5 AAV `36 Vrouwen AAV `36 - Vsen
Begeleider: Alex van Zutphen
Jurylid: Onbekend
12 90
6 Eindhoven Atletiek Vrouwen Eindhoven Atletiek - Vsen
Begeleider: Martijn Arnoldussen
Jurylid: Mark Venner
14 89
7 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Marjan Olyslager
Jurylid: Esther Vermue
11 79
8 AAC Vrouwen AAC - Vsen
Begeleider: Dana Gunther
Jurylid: Dave Elderenbosch
11 78
9 Hellas Utrecht Vrouwen Hellas Utrecht - Vsen
Begeleider: Petra Das
Jurylid: zie mannen Hellas
14 75
10 Spado Vrouwen Spado - Vsen
Begeleider: Nancy Nijkamp
Jurylid: Tanja Huis in 't Veld (geen polshoog)
12 74
11 AV `34 Apeldoorn Vrouwen AV `34 Apeldoorn - Vsen
Begeleider: Yvette Bos
Jurylid: Anne Witsmeer
11 56
12 AV Phoenix Vrouwen AV Phoenix - Vsen
Begeleider: Alice Martijn-Achterberg
Jurylid: Marloes de Kovel (voorkeur kogel)
12 38