Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Feniks JC Team 1 AV Feniks - JJC
Begeleider: Pieter Knotnerus
Jurylid: Helen Kooistra (voorkeur werpnr)
7 7631
2 Phanos JC Team 1 Phanos - JJC
Begeleider: Wendy & Martijn
Jurylid: nntb
9 7518
3 AV Haarlem JC AV Haarlem - JJC
Begeleider: Robin Flipsen
8 5583
4 AV Feniks JC Team 2 AV Feniks - JJC
Begeleider: Pieter Knotnerus
5 4350
5 Phanos JC Team 2 Phanos - JJC
Begeleider: Wendy
Jurylid: nntb
5 4078
6 AV Startbaan JC AV Startbaan - JJC
Begeleider: Jan Cortjens
4 3897
7 AV Suomi JC AV Suomi - JJC
Begeleider: Arthur Wilbie
5 3801
8 AAC JC AAC - JJC 3 3672
9 KAV Holland JC KAV Holland - JJC
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Jaco van Ekeris ( het liefst meisjes C jury)
7 3607
10 Phanos JC Team 3 Phanos - JJC 0 0
10 Phanos JC Team 4 Phanos - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
5 Phanos JD Team 1 Phanos - JJD
Begeleider: Claartje
Jurylid: nntb
10 5476
1 AV Haarlem JD Team 1 AV Haarlem - JJD
Begeleider: Robin Flipsen
7 5247
2 AV Feniks JD Team 1 AV Feniks - JJD
Begeleider: Joost Knotnerus
Jurylid: Agathe Fluit
7 5055
3 KAV Holland JD Team 1 KAV Holland - JJD
Begeleider: Andre Snoek
9 4925
4 AV Aalsmeer JD AV Aalsmeer - JJD
Begeleider: Cynthia Alewijnse
5 4578
6 Phanos JD Team 2 Phanos - JJD
Begeleider: Claartje
Jurylid: nntb
8 4360
7 AAC JD AAC - JJD
Jurylid: Gerton Pieters
8 3384
8 AV Suomi JD AV Suomi - JJD
Begeleider: Arthur Wilbie
Jurylid: Francien Lieshout
7 3014
9 KAV Holland JD Team 2 KAV Holland - JJD
Begeleider: Andre Snoek
14 2869
10 AV Startbaan JD AV Startbaan - JJD
Begeleider: Saskia van der Meer
Jurylid: Wolfgang Hässe
6 2697
11 AV Feniks JD Team 2 AV Feniks - JJD
Begeleider: Joost Knotnerus
4 2000
12 Phanos JD Team 3 Phanos - JJD
Begeleider: Claartje
Jurylid: nntb
5 1929
13 AV Haarlem JD Team 2 AV Haarlem - JJD 0 0
13 Phanos JD Team 4 Phanos - JJD 0 0
13 Phanos JD Team 5 Phanos - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Phanos MC Team 1 Phanos - MJC
Begeleider: Carina
Jurylid: nntb
7 6263
3 KAV Holland MC KAV Holland - MJC
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Jaco van Ekeris ( het liefst meisjes C jury)
7 5048
2 AV Haarlem MC AV Haarlem - MJC
Begeleider: Robin Flipsen
7 4543
4 AV Startbaan MC AV Startbaan - MJC
Begeleider: Jan Cortjens
6 4447
5 AAC MC AAC - MJC 6 4264
6 AV Feniks MC AV Feniks - MJC 7 3877
7 AV Suomi MC AV Suomi - MJC
Begeleider: Arthur Wilbie
3 2215
8 Phanos MC Team 2 Phanos - MJC
Begeleider: Carina
Jurylid: nntb
4 1292
9 Phanos MC Team 3 Phanos - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Phanos MD Team 1 Phanos - MJD
Begeleider: Martijn & Andra
Jurylid: nntb
11 5825
8 AV Feniks MD Team 1 AV Feniks - MJD
Begeleider: Joost Knotnerus
6 4559
5 AV Aalsmeer MD AV Aalsmeer - MJD
Begeleider: Cynthia Alewijnse
Jurylid: Gerda Talsma
6 4468
2 AV Startbaan MD AV Startbaan - MJD
Begeleider: Saskia van der Meer
Jurylid: Wolfgang Hässe
7 4004
3 Phanos MD Team 2 Phanos - MJD
Begeleider: Martijn & Andra
Jurylid: nntb
9 3963
4 KAV Holland MD KAV Holland - MJD
Begeleider: Andre Snoek
15 3884
6 Phanos MD Team 3 Phanos - MJD
Begeleider: Martijn & Andra
Jurylid: neb
8 3656
7 AAC MD AAC - MJD 9 3468
9 AV Suomi MD Team 2 AV Suomi - MJD
Begeleider: Arthur Wilbie
2 2198
10 AV Suomi MD Team 1 AV Suomi - MJD
Begeleider: Arthur Wilbie
5 2096
11 AV Feniks MD Team 2 AV Feniks - MJD 0 0
11 AV Haarlem MD AV Haarlem - MJD 0 0
11 Phanos MD Team 4 Phanos - MJD 0 0