Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Impala JC Team 1 AV Impala - JJC
Begeleider: Markus Meekma
8 7447
2 AV Heerenveen JC AV Heerenveen - JJC
Begeleider: gerwin de haan
Jurylid: anja / krista
6 6580
3 Groningen Atletiek JC Groningen Atletiek - JJC
Begeleider: Matthijs Stuifzand
Jurylid: Jacco van Leeuwen (jury 60)
9 6517
4 AAC `61 JC AAC `61 - JJC
Begeleider: Denise
Jurylid: Erik
9 5567
5 AV Impala JC Team 2 AV Impala - JJC
Begeleider: Markus Meekma
8 4663
6 AV Aquilo JC AV Aquilo - JJC
Begeleider: Gerda Winters
Jurylid: Marcel Loer
5 4332
7 AV Jahn II JC AV Jahn II - JJC
Begeleider: Ronald Hinrichs
Jurylid: Ouder
3 2464
8 AV Lionitas JC AV Lionitas - JJC
Begeleider: ntb
4 2221
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Groningen Atletiek JD Team 1 Groningen Atletiek - JJD
Begeleider: Naomi Kloosterman
7 5768
2 AAC `61 JD Team 1 AAC `61 - JJD
Begeleider: Leonie Nijstad
7 4812
3 AV Heerenveen JD AV Heerenveen - JJD
Begeleider: gerwin de haan
6 4260
4 AV Impala JD Team 1 AV Impala - JJD
Begeleider: Matthijs Bouma
Jurylid: Joost ter Doest
8 4109
5 AV Lionitas JD AV Lionitas - JJD
Begeleider: Hans Geleynse
8 3952
6 AV Horror Sneek JD AV Horror Sneek - JJD
Begeleider: Martine Homminga
5 3590
7 AV Aquilo JD AV Aquilo - JJD
Begeleider: Janine Roelfsema
Jurylid: Marcel Loer
5 3437
8 AAC `61 JD Team 2 AAC `61 - JJD
Begeleider: Leonie Nijstad
7 3340
9 Groningen Atletiek JD Team 2 Groningen Atletiek - JJD
Begeleider: Robin Wassens
5 3185
10 AV Jahn II JD AV Jahn II - JJD
Begeleider: Ronald Hinrichs
Jurylid: Ouder
6 3010
11 Groningen Atletiek JD Team 3 Groningen Atletiek - JJD
Begeleider: Niels Venema
5 2366
12 AV Impala JD Team 2 AV Impala - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Groningen Atletiek MC Team 1 Groningen Atletiek - MJC
Begeleider: Matthijs Stuifzand
Jurylid: Ingrid Douma (jury 60)
8 7527
2 AV Lionitas MC Team 1 AV Lionitas - MJC
Begeleider: Hessel Ruige
7 6226
3 AAC `61 MC AAC `61 - MJC
Begeleider: Denise
Jurylid: Caya
10 5788
4 AV Heerenveen MC AV Heerenveen - MJC
Begeleider: simone de lang falkena
8 5398
5 Groningen Atletiek MC Team 2 Groningen Atletiek - MJC
Begeleider: Matthijs Stuifzand
9 5212
6 AV Impala MC AV Impala - MJC
Begeleider: Markus Meekma
6 5069
7 AV Horror Sneek MC AV Horror Sneek - MJC
Begeleider: Sjacco Miedema
7 4975
8 AV Jahn II MC AV Jahn II - MJC
Begeleider: Ronald Hinrichs
Jurylid: Ouder
4 4514
9 AV Aquilo MC AV Aquilo - MJC
Begeleider: Gerda Winters
Jurylid: Marcel Loer
6 4121
10 AV Lionitas MC Team 2 AV Lionitas - MJC
Begeleider: Lydia Zwart
Jurylid: Ouder atleet (ondersteunend)
6 3389
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lionitas MD Team 1 AV Lionitas - MJD
Begeleider: Jakko Jan Leeuwangh
Jurylid: Ouder atleet (ondersteunend)
8 5623
2 AV Horror Sneek MD Team 1 AV Horror Sneek - MJD
Begeleider: Freek Jaarsma en Sander Sieperda
6 5390
3 AAC `61 MD Team 1 AAC `61 - MJD
Begeleider: Leonie Nijstad
7 5385
4 Groningen Atletiek MD Team 1 Groningen Atletiek - MJD
Begeleider: Sanne Knollema
8 5170
5 AV Heerenveen MD AV Heerenveen - MJD
Begeleider: simone de lang falkena
10 5125
6 AV Impala MD Team 1 AV Impala - MJD
Begeleider: Richard van der Meer
Jurylid: Joost ter Doest
6 5108
7 Groningen Atletiek MD Team 2 Groningen Atletiek - MJD
Begeleider: Nomi Kramer
10 3746
8 AV Aquilo MD AV Aquilo - MJD
Begeleider: Janine Roelfsema
Jurylid: Marcel Loer
6 3498
9 AV Lionitas MD Team 2 AV Lionitas - MJD
Begeleider: Martin de Roos
8 3384
10 AAC `61 MD Team 2 AAC `61 - MJD
Begeleider: Leonie Nijstad
7 3201
11 AV Horror Sneek MD Team 2 AV Horror Sneek - MJD
Begeleider: Jelle Conradi en Koen Vreeling
5 3053
12 AV Impala MD Team 2 AV Impala - MJD
Begeleider: Richard van der Meer
Jurylid: Joost ter Doest
7 2550