Teams

Competitiestand Mannen Masters
# Team Leden Punten
1 Haag Atletiek Mannen Haag Atletiek - M35
Begeleider: Michel van Osch
Jurylid: Fennie van Osch
9 6632
2 AV Hollandia Mannen AV Hollandia - M35
Begeleider: Peter Mettes
Jurylid: Peter Mettes
9 6250
3 Hellas Utrecht Mannen Hellas Utrecht - M35
Begeleider: Tom Alkim
Jurylid: Lieke Mulder
8 6182
4 AV NEA-Volharding Mannen AV NEA-Volharding - M35
Begeleider: Esther van Rooij
Jurylid: Olivier Jacques
7 5770
5 DEM Mannen DEM - M35
Begeleider: Robert Moen
8 5753
6 AV 1923 / Phanos Mannen - M35
Begeleider: Onno Waalewijn
Jurylid: Tom van Breukelen
10 5116
7 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - M35
Begeleider: Teo Maat
Jurylid: Victor de Nijs
9 4919
8 SAV Mannen SAV - M35
Begeleider: Ton Bosgoed
Jurylid: Peter Dekker
7 4910
9 AAV `36 Mannen AAV `36 - M35
Begeleider: Niels Binsbergen
Jurylid: Klasien Hindriks
6 4873
10 AV Gouda Mannen AV Gouda - M35
Begeleider: Hans Braker
Jurylid: Matthijs van de Wetering
7 4718
11 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - M35
Begeleider: Eric de Jonge
Jurylid: Eric de Jonge
5 4299
12 Leiden Atletiek Mannen Leiden Atletiek - M35
Begeleider: Stijn te Hennepe
Jurylid: Dylan van der Zijden
6 4184
13 AV Statina Mannen AV Statina - M35
Begeleider: Raymond Lockhorst
Jurylid: Jeroen ten Kate
7 4166
14 AV `40 Mannen AV `40 - M35
Begeleider: Ad Straub
Jurylid: Peter Barnard
5 3902
15 Dutch Gay & Lesbian Athletics Mannen Dutch Gay & Lesbian Athletics - M35
Begeleider: Jan van der Meer
Jurylid: Jan van der Meer / Cinta Groos ...
6 3789
16 Fit Mannen Fit - M35
Begeleider: Okke van der Maas
Jurylid: Antoon de Groot
6 3295
17 AV Hera Mannen AV Hera - M35
Begeleider: Henk van Dijk
Jurylid: Peter Koelemeij
4 3253
18 AV Clytoneus Mannen AV Clytoneus - M35
Begeleider: Femke Corbière
Jurylid: Sandra Kouwenberg
7 3191
19 AV Startbaan Mannen AV Startbaan - M35 0 0
19 SV Noordkop Mannen SV Noordkop - M35 0 0
Competitiestand Vrouwen Masters
# Team Leden Punten
1 AV Startbaan / Dutch Gay & Lesbian Athletics Vrouwen - V35
Begeleider: Karen Zwerver
Jurylid: Irene Bloemink
7 5314
2 Hellas Utrecht Vrouwen Hellas Utrecht - V35
Begeleider: Petra Das
Jurylid: zie mannen Hellas
6 5312
3 AV Hollandia Vrouwen AV Hollandia - V35
Begeleider: Loes Kunst
Jurylid: Loes Kunst
9 5223
4 DEM Vrouwen DEM - V35
Begeleider: Annemarie van Rookhuizen
Jurylid: Annemarie van Rookhuizen (voorkeur: schrijven technisch nummer)
5 5102
5 AV Atos Vrouwen AV Atos - V35
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Edwin Schulte
5 4985
6 AV `40 Vrouwen AV `40 - V35
Begeleider: Linda van Berkel
Jurylid: Peter Barnard
8 4672
7 AV Fortuna Vrouwen AV Fortuna - V35
Begeleider: Frederika Welle Donker
Jurylid: Nikki Könemann, jeugdjurylid (alleen voor dezelfde onderdelen als Lars Könemann AV Fortuna Mannen)
4 4574
8 AV Hera Vrouwen AV Hera - V35
Begeleider: Lilian Koelemeij
Jurylid: peter Koelemeij
6 4558
9 SAV Vrouwen SAV - V35
Begeleider: Linda Bakker-Reus
Jurylid: Peter Dekker
5 4490
10 AV 1923 / Phanos Vrouwen - V35
Begeleider: onno Waalewijn
Jurylid: Tom van Breukelen
6 4437
11 AV Statina Vrouwen AV Statina - V35
Begeleider: Arna Vliegen-Verschure
Jurylid: Anita Smolders
3 2395
12 Fit Vrouwen Fit - V35
Begeleider: Bram Kreijkamp
Jurylid: Antoon de Groot
2 1833