Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 Eindhoven Atletiek - JJC
Begeleider: Bieneke Bauling
Jurylid: Jeroen Munsters
9 7398
2 AV Oss `78 JC AV Oss `78 - JJC
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Iris Ulijn
8 6097
3 AV De Keien / GAC Gemert JC - JJC
Begeleider: Dorien Swinkels
Jurylid: n.v.t.
10 5873
4 Atletiekvereniging ATH JC Atletiekvereniging ATH - JJC
Begeleider: Ad Jacobs
Jurylid: Karin van Wouwe
7 5248
5 HAC JC Team 1 HAC - JJC
Begeleider: Marcel Smit
Jurylid: Tjeerd van der Pol
10 4434
6 GVAC JC GVAC - JJC
Begeleider: Marcel Roosen
Jurylid: Christine Heeren
5 4345
7 AV `t Jasper Sport JC AV `t Jasper Sport - JJC
Begeleider: Luc van Lierop
Jurylid: Jurylid A.V. 't Jaspersport
5 4006
8 AV Generaal Michaelis JC AV Generaal Michaelis - JJC
Begeleider: Marcel van der Lubbe
4 3554
9 Eindhoven Atletiek JC Team 2 Eindhoven Atletiek - JJC
Begeleider: Bieneke Bauling
Jurylid: Jeroen Munsters
2 2553
10 ATV Venray JC Team 1 ATV Venray - JJC
Begeleider: Jan Poels
Jurylid: Olle van de Boom
4 0
10 ATV Venray JC Team 2 ATV Venray - JJC 0 0
10 HAC JC Team 2 HAC - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Eindhoven Atletiek JD Team 1 Eindhoven Atletiek - JJD
Begeleider: Ron van Gendt
Jurylid: Moniek de Liefde
8 5930
2 GVAC JD GVAC - JJD
Begeleider: Marcel Roosen
Jurylid: Zie JC
10 4918
3 AV Valkenswaard JD Team 1 AV Valkenswaard - JJD
Begeleider: Volgt
Jurylid: Volgt
7 4751
4 HAC JD Team 1 HAC - JJD
Begeleider: Jan Crooijmans
Jurylid: Wim Verstappen
7 4602
5 GAC Gemert JD GAC Gemert - JJD
Begeleider: Martijn Kluijtmans
Jurylid: Jurgen Pluijm
4 3836
6 AV De Keien JD AV De Keien - JJD
Begeleider: Wouter Lintsen
Jurylid: n.v.t.
5 3781
7 AV `t Jasper Sport JD AV `t Jasper Sport - JJD
Begeleider: Elke
Jurylid: -
6 3346
8 AV Valkenswaard JD Team 2 AV Valkenswaard - JJD
Begeleider: Volgt
Jurylid: Volgt
4 3022
9 Lopersgroep Deurne JD Lopersgroep Deurne - JJD
Begeleider: Robin Hammecher
Jurylid: Bennie Linders
4 2484
10 HAC JD Team 2 HAC - JJD
Begeleider: Jan Crooijmans
Jurylid: zie JD team1
5 2482
11 Eindhoven Atletiek JD Team 2 Eindhoven Atletiek - JJD
Begeleider: Ron van Gendt
4 2418
12 ATV Venray JD Team 1 ATV Venray - JJD
Begeleider: Olle van de Boom
Jurylid: Jan Poels
4 2353
13 AV Generaal Michaelis JD AV Generaal Michaelis - JJD
Begeleider: Marcel Vis
4 1990
14 AV Reusel `69 JD AV Reusel `69 - JJD
Begeleider: Jenny Peijnenburg
Jurylid: Harrie Meulenbroeks
5 1932
15 AV Oss `78 JD AV Oss `78 - JJD
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Iris Ulijn
2 1859
16 ATV Venray JD Team 2 ATV Venray - JJD
Begeleider: Jan Poels
Jurylid: Olle van de Boom
3 681
17 AV Valkenswaard JD Team 3 AV Valkenswaard - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Eindhoven Atletiek MC Team 1 Eindhoven Atletiek - MJC
Begeleider: Bieneke Bauling
Jurylid: Jeroen Munsters
7 5411
2 AV De Keien MC AV De Keien - MJC
Begeleider: I de Bont
Jurylid: n.v.t.
11 5022
3 HAC MC Team 1 HAC - MJC
Begeleider: Marcel Smit
Jurylid: Tjeerd van der Pol
8 4813
4 Lopersgroep Deurne MC Lopersgroep Deurne - MJC
Begeleider: Robin Hammecher
Jurylid: Bennie Linders
5 4432
5 GVAC MC GVAC - MJC
Begeleider: Marcel Roosen
Jurylid: Zie JC
7 4277
6 Atletiekvereniging ATH MC Atletiekvereniging ATH - MJC
Begeleider: Ad Jacobs
Jurylid: Karin van Wouwe
5 3391
7 AV Reusel `69 MC AV Reusel `69 - MJC
Begeleider: Jenny Peijnenburg
Jurylid: Harrie Meulenbroeks
6 3099
8 Eindhoven Atletiek MC Team 2 Eindhoven Atletiek - MJC
Begeleider: Bieneke Bauling
Jurylid: Jeroen Munsters
3 3052
9 AV Generaal Michaelis MC AV Generaal Michaelis - MJC
Begeleider: Marcel Leijten
3 2916
10 ATV Venray MC ATV Venray - MJC
Begeleider: Jan Poels
Jurylid: Olle van de Boom
4 2378
11 AV Oss `78 MC AV Oss `78 - MJC
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Iris Ulijn
2 1798
12 HAC MC Team 2 HAC - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 HAC MD Team 1 HAC - MJD
Begeleider: Daan Verbakel
Jurylid: zie JD team 1
7 4943
2 Eindhoven Atletiek MD Team 1 Eindhoven Atletiek - MJD
Begeleider: Emiel Halin
7 4939
3 AV De Keien MD AV De Keien - MJD
Begeleider: Ilona Lintsen
Jurylid: n.v.t.
10 4558
4 AV Generaal Michaelis MD AV Generaal Michaelis - MJD
Begeleider: Maarten Raaimakers
Jurylid: Fred Louwers
10 4221
5 GVAC MD GVAC - MJD
Begeleider: Marcel Roosen
Jurylid: Zie JC
8 3681
6 GAC Gemert MD GAC Gemert - MJD
Begeleider: Martijn Kluijtmans
Jurylid: zie JD
4 3121
7 AV Oss `78 MD AV Oss `78 - MJD
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Iris Ulijn
6 2878
8 Lopersgroep Deurne MD Lopersgroep Deurne - MJD
Begeleider: Robin Hammecher
Jurylid: Sven vd Hurk
4 2529
9 AV Valkenswaard MD AV Valkenswaard - MJD
Begeleider: Volgt
Jurylid: Volgt
3 2468
10 HAC MD Team 2 HAC - MJD
Begeleider: Daan Verbakel
Jurylid: zie JD team 1
3 1857
11 AV `t Jasper Sport MD AV `t Jasper Sport - MJD
Begeleider: Elke
Jurylid: -
4 1814
12 Eindhoven Atletiek MD Team 2 Eindhoven Atletiek - MJD
Begeleider: Emiel Halin
3 866
13 ATV Venray MD ATV Venray - MJD 0 0