Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
6 Almere `81 Mannen Almere `81 - Msen
Begeleider: Denis Lensen
Jurylid: Denis Lensen
10 8352
1 Altis Mannen Altis - Msen
Begeleider: Hans Bulthuis
Jurylid: Jaap Schneider, hoog
14 8285
2 AV Athlos Mannen AV Athlos - Msen
Begeleider: Rob Stuber
Jurylid: Athlos
12 8072
3 AV PEC 1910 Mannen AV PEC 1910 - Msen
Begeleider: Jan Plat
Jurylid: Guido Ten Holder
13 8020
4 Climax Mannen Climax - Msen
Begeleider: Geoffrey van Dipten
Jurylid: Annemieke Kleinhout-van Vuuren
10 8008
5 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
Begeleider: Jeroen ten Heuvel
Jurylid: Jaimy vd Steenoven
12 7729
7 GSAV Vitalis Mannen GSAV Vitalis - Msen
Begeleider: Silke Jonkman
Jurylid: Niels Urgert
13 7344
8 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
Begeleider: Leon Graumans
Jurylid: Peter Spannring
10 7236
9 Isala `96 Mannen Isala `96 - Msen
Begeleider: Jeroen van Veen
Jurylid: Erjan Palland
11 7091
10 AV Impala Mannen AV Impala - Msen
Begeleider: Emiel Muskita
Jurylid: Jelmer Jepma
13 6876
11 AV De Gemzen Mannen AV De Gemzen - Msen
Begeleider: Jurian Onderdijk
Jurylid: Dirk Wigmans
11 6841
12 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - Msen
Begeleider: Hugo Veenker
Jurylid: Jolanda Veenker
8 6453
Competitiestand Vrouwen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 Groningen Atletiek Vrouwen Groningen Atletiek - Vsen
Begeleider: Ellen de Wever
Jurylid: Yda/Daan van der Schilt (Kogelslingeren)
13 8058
2 AV NOP Vrouwen AV NOP - Vsen
Begeleider: Marleen Loman
Jurylid: Karin van Groningen
10 7836
3 GSAV Vitalis Vrouwen GSAV Vitalis - Vsen
Begeleider: Silke Jonkman
Jurylid: Welmoed Wester
11 7599
4 Isala `96 Vrouwen Isala `96 - Vsen
Begeleider: Jeroen van Veen
Jurylid: Erjan Palland
10 7220
5 Altis Vrouwen Altis - Vsen
Begeleider: Steven van der Maas
Jurylid: Jaap Schneider, hoog
10 7097
6 AV Flevo Delta Vrouwen AV Flevo Delta - Vsen
Begeleider: Lisanne Brouwer
Jurylid: Iris van Driest
15 7003
7 AV Impala Vrouwen AV Impala - Vsen
Begeleider: Emiel Muskita
Jurylid: Jelmer Jepma
8 6970
8 AC TION Vrouwen AC TION - Vsen
Begeleider: Rianne Aarnink
Jurylid: Rianne Aarnink
10 6721
9 AV Athlos Vrouwen AV Athlos - Vsen
Begeleider: alida van de kolk
Jurylid: athlos
12 6480
10 Climax Vrouwen Climax - Vsen
Begeleider: Iris Timmer & Christel Heuseveldt
Jurylid: Annemieke Kleinhout
8 6316
11 EAC De Sperwers Vrouwen EAC De Sperwers - Vsen
Begeleider: Vincent Heeres
Jurylid: Merel de Sain
7 4732
12 AAC `61 Vrouwen AAC `61 - Vsen
Begeleider: Hugo Veenker
Jurylid: Jolanda Veenker
0 0