Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus JC Team 1 AV Lycurgus - JJC
Jurylid: Danny Beentjes
11 7452
2 AV Atos JC AV Atos - JJC
Begeleider: Jesse Lafeber
8 4777
3 AV Lycurgus JC Team 2 AV Lycurgus - JJC 4 4263
4 DEM JC DEM - JJC
Begeleider: Rob Boellaard
5 3642
5 AV NEA-Volharding JC Team 1 AV NEA-Volharding - JJC
Begeleider: Rob Zomerdijk
4 3519
6 AV NEA-Volharding JC Team 2 AV NEA-Volharding - JJC
Begeleider: Rob Zomerdijk
2 1199
7 AV Zaanland JC AV Zaanland - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus JD Team 1 AV Lycurgus - JJD
Jurylid: Pim Rot
9 5795
2 AV Zaanland JD Team 1 AV Zaanland - JJD
Begeleider: LInda Deijkers en Oscar de Gauw
Jurylid: Inge Eendebak
7 5269
3 AV Atos JD Team 1 AV Atos - JJD
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Erica Poudel-Jesterhoudt, Christine Houbiers
6 4854
4 AV Lycurgus JD Team 2 AV Lycurgus - JJD 7 4143
5 DEM JD Team 1 DEM - JJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
Jurylid: Adrie Krom
8 3797
6 AV NEA-Volharding JD AV NEA-Volharding - JJD
Begeleider: Petra Huybrechtse
Jurylid: nnb
5 3483
7 AV Lycurgus JD Team 3 AV Lycurgus - JJD 7 3210
8 AV Zaanland JD Team 2 AV Zaanland - JJD
Begeleider: LInda Deijkers en Oscar de Gauw
Jurylid: Inge Eendebak
4 2385
9 AV Lycurgus JD Team 4 AV Lycurgus - JJD 6 2206
10 AV Castricum JD AV Castricum - JJD
Begeleider: Maria Sofan
3 1538
11 AC Waterland JD AC Waterland - JJD
Begeleider: Tim Roos
1 865
12 DEM JD Team 2 DEM - JJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
Jurylid: Adrie Krom
1 733
13 AV Atos JD Team 2 AV Atos - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV NEA-Volharding MC Team 1 AV NEA-Volharding - MJC
Begeleider: Rob Zomerdijk
10 6118
2 DEM MC DEM - MJC
Begeleider: Rob Boellaard
Jurylid: Gertjan Visser - hoog (aanw. tot 14.00 uur)
4 4459
3 AV Lycurgus MC Team 1 AV Lycurgus - MJC
Begeleider: Marianne Feldhuis
7 4438
4 AV Lycurgus MC Team 2 AV Lycurgus - MJC 8 4206
5 AV NEA-Volharding MC Team 2 AV NEA-Volharding - MJC
Begeleider: Rob Zomerdijk
6 2656
6 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC
Begeleider: Annemieke Westervoort
Jurylid: Inge Eendebak
3 2273
7 AV Atos MC AV Atos - MJC
Begeleider: Jesse Lafeber
3 2255
8 AV Castricum MC AV Castricum - MJC
Begeleider: Maria Sofan
4 2041
9 AC Waterland MC AC Waterland - MJC 2 1684
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus MD Team 1 AV Lycurgus - MJD
Begeleider: Bram of Cindy Veraart
9 4670
2 DEM MD Team 1 DEM - MJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
Jurylid: Adrie Krom
8 4640
3 AV NEA-Volharding MD Team 1 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: Jongejeugd
Jurylid: nnb
8 4491
4 AV Zaanland MD Team 1 AV Zaanland - MJD
Begeleider: Mark Scheijde
Jurylid: wim van de poel
6 3958
5 AV Atos MD AV Atos - MJD
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Erica Poudel-Jesterhoudt (ver),Christine Houbiers
5 3677
6 AV Lycurgus MD Team 2 AV Lycurgus - MJD
Jurylid: Barry de Bruin
7 3646
7 AV NEA-Volharding MD Team 2 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: kuller
Jurylid: nnb
6 3456
8 AV NEA-Volharding MD Team 3 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: De Wit
Jurylid: nnb
6 2854
9 AV Lycurgus MD Team 3 AV Lycurgus - MJD
Jurylid: Danny Beentjes
6 2735
10 AV Castricum MD Team 2 AV Castricum - MJD
Begeleider: Maria Sofan
5 2690
11 AV Castricum MD Team 1 AV Castricum - MJD 4 2343
12 DEM MD Team 2 DEM - MJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
Jurylid: Adrie Krom
5 2302
13 AV Zaanland MD Team 2 AV Zaanland - MJD
Begeleider: Mark Scheijde
Jurylid: Wim van de Poel
3 1957
14 AC Waterland MD AC Waterland - MJD 2 1083