Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum JC Team 1 GAC Hilversum - JJC
Begeleider: Niels Alofsen
9 6842
2 AV Atverni JC Team 1 AV Atverni - JJC
Begeleider: Nathalie Kuijf
Jurylid: Elise Zegwaart
7 5911
3 U-Track JC Team 1 U-Track - JJC
Begeleider: Alex Chan, Jarno Hagmeijer
Jurylid: Bob Douwe
6 5598
4 GAC Hilversum JC Team 2 GAC Hilversum - JJC
Begeleider: Niels Alofsen
8 5182
5 AV Atverni JC Team 2 AV Atverni - JJC
Begeleider: Nathalie
Jurylid: Elise Zegwaart
10 4678
6 Fit JC Fit - JJC
Begeleider: Linde Lammers
Jurylid: Bert Keers
5 3751
7 AV Phoenix JC Team 1 AV Phoenix - JJC
Begeleider: Arjan Weijenborg
Jurylid: via Phoenix
7 3718
8 U-Track JC Team 2 U-Track - JJC
Begeleider: Jarno Hagmeijer
3 2959
9 AV Phoenix JC Team 2 AV Phoenix - JJC
Begeleider: Jarno Hagmeijer
Jurylid: Bob Roell
0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum JD Team 1 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: Tom Dankers
Jurylid: Lex teeuwen
8 5772
2 Fit JD Fit - JJD
Begeleider: Linde Lammers
7 4596
3 AV Phoenix JD Team 1 AV Phoenix - JJD
Begeleider: Kyra Pluimakers
Jurylid: Via Phoenix
6 4455
4 GAC Hilversum JD Team 2 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: Tom Dankers
Jurylid: Inge Borninkhof
10 4401
5 AV Atverni JD AV Atverni - JJD
Begeleider: Nathalie Kuijf
Jurylid: Ester Pronk
8 4122
6 U-Track JD Team 1 U-Track - JJD
Begeleider: Patrick Schoo
6 3678
7 GAC Hilversum JD Team 3 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: Y. Wienneke
6 3168
8 AV Phoenix JD Team 2 AV Phoenix - JJD
Begeleider: Kyra Pluimakers
Jurylid: Via Phoenix
4 2843
9 U-Track JD Team 3 U-Track - JJD
Begeleider: Devrah Leerdam
Jurylid: -
5 2271
10 U-Track JD Team 2 U-Track - JJD
Begeleider: Patrick Schoo
3 2071
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum MC Team 1 GAC Hilversum - MJC
Begeleider: Niels Alofsen
8 5493
2 AV Phoenix MC Team 1 AV Phoenix - MJC
Begeleider: Arjan Weijenborg
Jurylid: via Phoenix
6 4197
4 GAC Hilversum MC Team 2 GAC Hilversum - MJC
Begeleider: Niels Alofsen
9 4168
3 Fit MC Fit - MJC
Begeleider: Linde Lammers
4 3978
5 AV Atverni MC AV Atverni - MJC
Begeleider: Nathalie Kuijf
Jurylid: Ingrid Senz
10 3660
6 U-Track MC Team 1 U-Track - MJC
Begeleider: Jarno Hagmeijer, Alex Chan
Jurylid: Bob Douwe
6 2822
7 AV Phoenix MC Team 2 AV Phoenix - MJC 0 0
7 U-Track MC Team 2 U-Track - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum MD Team 1 GAC Hilversum - MJD
Begeleider: Tom Dankers
Jurylid: Bert Wijma
10 6177
2 AV Phoenix MD Team 1 AV Phoenix - MJD
Begeleider: Kyra Pluimakers
Jurylid: Via Phoenix
7 4470
3 AV Atverni MD AV Atverni - MJD
Begeleider: Nathalie Kuijf
Jurylid: Ester Pronk
11 4388
4 GAC Hilversum MD Team 2 GAC Hilversum - MJD
Begeleider: Tom Dankers
Jurylid: Bert Wijma
8 4052
5 AV Phoenix MD Team 2 AV Phoenix - MJD
Begeleider: Kyra Pluimakers
Jurylid: Via Phoenix
6 3786
6 U-Track MD Team 1 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
7 3776
7 Fit MD Fit - MJD
Begeleider: Linde Lammers
Jurylid: Bart Luijk
7 3334
8 U-Track MD Team 2 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
5 2403
9 AV Phoenix MD Team 3 AV Phoenix - MJD
Begeleider: Kyra Pluimakers
Jurylid: Via Phoenix
4 2113
10 U-Track MD Team 3 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
4 1843
11 GAC Hilversum MD Team 3 GAC Hilversum - MJD
Begeleider: Y. Wienneke
2 1307