Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Hellas Utrecht JC Team 1 Hellas Utrecht - JJC
Begeleider: Jan Ormel
8 6850
2 ARV Ilion JC ARV Ilion - JJC
Begeleider: Peggy Wanders
Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
6 6790
3 AV Atverni JC Team 1 AV Atverni - JJC
Begeleider: Maiko van Zantwijk
10 6001
4 AV Gouda JC AV Gouda - JJC 6 5494
5 AV Clytoneus JC AV Clytoneus - JJC 7 5032
6 U-Track JC Team 1 U-Track - JJC
Begeleider: Jos Warmerdam
6 4868
7 Avantri JC Avantri - JJC
Begeleider: Peter Halling
6 4791
8 AV `47 JC AV `47 - JJC
Begeleider: Justin Cok
4 3900
9 Hellas Utrecht JC Team 2 Hellas Utrecht - JJC
Begeleider: Jan Ormel
7 3509
10 AV Atverni JC Team 2 AV Atverni - JJC
Begeleider: Maiko van Zantwijk
7 3294
11 U-Track JC Team 2 U-Track - JJC
Begeleider: Jos Warmerdam
4 2603
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 ARV Ilion JD ARV Ilion - JJD
Begeleider: Peggy Wanders
Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
9 5409
2 Hellas Utrecht JD Team 1 Hellas Utrecht - JJD
Begeleider: Theo Mulder
8 4743
3 AV Gouda JD AV Gouda - JJD
Begeleider: Eric Pols
Jurylid: Ouder Bent Braker
9 4719
4 AV Atverni JD Team 1 AV Atverni - JJD
Begeleider: Maiko van Zantwijk
8 4602
5 U-Track JD Team 1 U-Track - JJD
Begeleider: Patrick Schoo
7 4458
6 Hellas Utrecht JD Team 2 Hellas Utrecht - JJD
Begeleider: Theo Mulder
7 4154
7 SC Reeuwijk JD SC Reeuwijk - JJD
Begeleider: Daphne Droog
Jurylid: Martin de Haan
4 3693
8 Avantri JD Avantri - JJD
Begeleider: Peter Halling
Jurylid: Diana Anker
6 3596
9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD
Begeleider: Ricardo Albertzoon
6 3204
10 AV `47 JD AV `47 - JJD
Begeleider: Ton Groenendijk
3 2955
11 U-Track JD Team 3 U-Track - JJD
Begeleider: Juul Acton
7 2809
12 AV Clytoneus JD AV Clytoneus - JJD
Begeleider: Niels Warnaar
4 2774
13 AV Atverni JD Team 2 AV Atverni - JJD
Begeleider: Maiko van Zantwijk
8 2679
14 U-Track JD Team 2 U-Track - JJD
Begeleider: Patrick Schoo
3 1852
15 Hellas Utrecht JD Team 3 Hellas Utrecht - JJD
Begeleider: Theo Mulder
4 1796
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 ARV Ilion MC ARV Ilion - MJC
Begeleider: Peggy Wanders
Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
10 6191
2 Hellas Utrecht MC Team 1 Hellas Utrecht - MJC
Begeleider: Jan Ormel
7 5944
3 AV Gouda MC AV Gouda - MJC 9 4870
4 U-Track MC Team 1 U-Track - MJC
Begeleider: Jos Warmerdam
6 4397
5 AV `47 MC AV `47 - MJC
Begeleider: Henk van der Willik
Jurylid: Henk van der Willik
5 3923
6 AV Atverni MC Team 1 AV Atverni - MJC
Begeleider: Maiko van Zantwijk
7 3796
7 Hellas Utrecht MC Team 2 Hellas Utrecht - MJC
Begeleider: Jan Ormel
3 3162
8 U-Track MC Team 2 U-Track - MJC
Begeleider: Jos Warmerdam
7 2903
9 U-Track MC Team 3 U-Track - MJC
Begeleider: Juul Acton
5 2624
10 AV Atverni MC Team 2 AV Atverni - MJC
Begeleider: Maiko van Zantwijk
4 2306
11 Avantri MC Avantri - MJC
Begeleider: Peter Halling
4 2235
12 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC 5 2090
13 Hellas Utrecht MC Team 3 Hellas Utrecht - MJC 0 0
13 SC Reeuwijk MC SC Reeuwijk - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Hellas Utrecht MD Team 1 Hellas Utrecht - MJD
Begeleider: Theo Mulder
9 5152
2 ARV Ilion MD ARV Ilion - MJD
Begeleider: Peggy Wanders
Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
7 4753
3 U-Track MD Team 1 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
6 4681
4 AV Gouda MD AV Gouda - MJD
Begeleider: Eric Pols
Jurylid: Ouder Bent Braker
5 4553
5 Hellas Utrecht MD Team 2 Hellas Utrecht - MJD
Begeleider: Theo Mulder
7 4247
6 AV Atverni MD Team 1 AV Atverni - MJD
Begeleider: Maiko van Zantwijk
8 4032
7 AV Clytoneus MD AV Clytoneus - MJD
Begeleider: Niels Warnaar
Jurylid: Familie van Triest
6 3734
8 Hellas Utrecht MD Team 3 Hellas Utrecht - MJD
Begeleider: Theo Mulder
7 2184
9 U-Track MD Team 2 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
4 1865
10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD
Begeleider: Bertus Krooder
4 1561
11 AV Atverni MD Team 2 AV Atverni - MJD
Begeleider: Maiko van Zantwijk
3 1239
12 AV `47 MD AV `47 - MJD 0 0