Team 02 - Vortexwerpen

  Zaterdag 30 mei 2015

  10:15u - 10:35u



Pupil A

# Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
1 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 37,00 --- 101
2 Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 35,00 --- 94
3 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 30,50 --- 79
4 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 29,00 --- 73
5 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 27,00 --- 66
6 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 26,50 --- 65
7 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 25,50 --- 61
8 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 24,50 --- 58
8 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 24,50 --- 58
10 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 24,00 --- 56
11 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 23,00 --- 61
11 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 23,00 --- 53
13 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 22,50 --- 51
13 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 22,50 --- 51
13 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 22,50 --- 51
13 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 22,50 --- 51
17 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 22,00 --- 57
17 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 22,00 --- 49
19 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 21,50 --- 48
20 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 21,00 --- 46
21 Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 20,50 --- 45
22 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 20,00 --- 43
23 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 19,50 --- 47
23 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 19,50 --- 41
23 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 19,50 --- 41
23 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 19,50 --- 41
27 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 18,50 --- 38
28 Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 18,00 --- 42
29 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 17,50 --- 40
29 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 17,50 --- 35
29 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 17,50 --- 35
32 Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1 17,00 --- 33
32 David Geurts AV Sprint Team 10 JPA1 17,00 --- 33
34 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 16,00 --- 34
34 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 16,00 --- 34
36 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 15,50 --- 33
36 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 15,50 --- 28
36 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 15,50 --- 28
39 Michon Goddijn AV Sprint Team 10 JPA2 14,50 --- 25
40 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 14,00 --- 27
40 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 14,00 --- 24
40 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 14,00 --- 24
43 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 13,50 --- 25
43 Pip Huijsmans AV Sprint Team 03 MPA2 13,50 --- 25
45 Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 13,00 --- 24
45 Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 13,00 --- 24
45 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 13,00 --- 20
48 Aimee Rynart AV Sprint Team 02 MPA1 12,50 --- 22
48 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 12,50 --- 22
48 Mette den Heijer AV Sprint Team 02 MPA2 12,50 --- 22
48 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 12,50 --- 22
52 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 12,00 --- 20
52 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 12,00 --- 20
52 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 12,00 --- 20
55 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 11,50 --- 18
55 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 11,50 --- 18
57 Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 11,00 --- 17
58 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 10,50 --- 15
58 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 10,50 --- 15
58 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 10,50 --- 15
58 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 10,50 --- 15
58 Hugo van Keulen AV Sprint Team 07 JPA1 10,50 --- 13
63 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 9,50 --- 12
63 Evi van Driel Scorpio Team 01 MPA1 9,50 --- 12
65 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 9,00 --- 10
66 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 8,50 --- 8
67 Eva Flier AV Sprint Team 02 MPA1 8,00 --- 7
67 Mia Anker AV Sprint Team 02 MPA2 8,00 --- 7
Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 DNS --- 0
Daan van der Made Scorpio Team 01 JPA1 DNS --- 0
Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS --- 0
Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS --- 0