JunD + MjunC - 60 meter horden

  Vrijdag 1 februari 2019

  19:00u - 19:20u


Voorlopige serie indeling
Baan Snr Naam Categorie 60mHOBP
Serie 1
1 Jet van Mierlo Olympus `70 MJD --- ---
2 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JJD --- ---
3 Brend Goosen AV Sparta JJD --- ---
4 Charlotte ... der Boom AV Sparta MJD --- ---
5 Benjamin Killeen AV Sparta JJD --- ---
6 Alain Strik AV Sparta JJD --- ---
Serie 2
1 Dané Goosen AV Sparta MJC --- ---
2 Isabella Gurunian AV Sparta MJD --- ---
3 Senna Buijs AV Sparta MJD --- ---
4 Soetkin Lammers AV Sparta MJC --- ---
5 Olivia Stols AV Sparta MJD --- ---
6 Esther van Grol AV Sparta MJC --- ---
Serie 3
1 Timo Eilers AV Sparta JJD --- ---
2 Pien Mittertreiner Olympus `70 MJD --- ---
3 Mick van Veen Olympus `70 JJD --- ---
4 Maxim van Dorp Fortius JJD --- ---
5 Luna Pedemonte Olympus `70 MJD --- ---
6 Youri Steijn AV Sparta JJD --- ---
Serie 4
1 Veerle Blankenstein AV Fortuna MJD --- ---
2 Matthias Treurniet AV Fortuna JJD --- ---
3 Thijs Starink AV Fortuna JJD --- ---
4 Kenan Turegun Olympus `70 JJD --- ---
5 Norah van den Berg AV Fortuna MJD --- ---
6 Brett van Os AV Fortuna JJD --- ---
Serie 5
1 Lianne den Dekker AV Fortuna MJD --- ---
2 Ava Meijerink Haag MJC --- ---
3 Joachim van Tol Haag JJD --- ---
4 Guus Hanekamp Haag JJD --- ---
5 Liam Stoel AV Fortuna JJD --- ---
6 Melle Sjardijn AV Fortuna JJD --- ---
Serie 6
1 Roos Osse Haag MJD --- ---
2 Enat Wind Haag MJD --- ---
3 Ole Zwetsloot Haag JJD --- ---
4 Geertje Sinnige Haag MJD --- ---
5 Briek Weerkamp Haag JJD --- ---
6 Floris Roeleveld Haag JJD --- ---
Serie 7
1 Luca Fielden Haag JJD --- ---
2 Oceane Zemering Haag MJD --- ---
3 Tibo Pieterse Haag JJD --- ---
4 Hugo van der Heijden Haag JJD --- ---
5 Jazz Huf Haag JJD --- ---
6 Chaya Bastian Haag MJD --- ---
Serie 8
1 Otto Fuhring AV Fortuna JJD --- ---
2 Lilly van Bunge AV Sparta MJD --- 12,81
3 Donja Zwinkels Olympus `70 MJD --- 12,48
4 Johanna Burchett AV Sparta MJD --- 12,38
5 Dewina Holstein AV Sparta MJD --- 12,68
6 Stella Benca AV `40 MJD --- 13,04
Serie 9
1 Sanne Hogendorp AV Sparta MJD --- 12,31
2 Georgina Blaine Spado MJD --- 11,80
3 Charissa Boeters AV Sparta MJD --- 10,63
4 Charity Saddal AV Sparta MJC --- 10,54
5 Jasmijn Bakker AV Sparta MJC --- 10,70
6 Luuk van Cappelle Olympus `70 JJD --- 12,29
Serie 10
1 Rosalie van Wouwen Haag MJC --- 10,50
2 Nikki Docter AV Sparta MJC --- 10,08
3 Florian Vriezen GACH JJD --- 9,45
4 Bryan Duff AV Sparta JJD --- 9,37
5 Franziska Burchett AV Sparta MJC --- 9,71
6 Lotte Haest Spado MJC --- 10,10

* Series ingedeeld op basis van Oplopende prestatie (1e serie minst snelle, laatste serie snelste)