Speerwerpen

  Zaterdag 7 april 2018

  10:00u - 10:35u

Uitslagen worden verwerkt


Startvolgorde Snr Naam Categorie SpeerPositieOBP
56 196 Dries Meeusen Belgie Msen 62,40 1---
42 151 Dimitri Jonkers AV Sprint Msen 59,80 2---
51 191 Julian de Leeuw AV Sprint JJA 58,38 3---
45 154 Thomas Knoop Typhoon JJB 53,09 4---
63 203 Sjoerd Pastoor AV Sprint JJB 50,11 5---
86 282 Nigel van Varik AV Unitas JJB 49,73 6---
28 96 Maarten van Gils AV Sprint JJB 45,42 7---
96 293 Martijn Flipsen Atledo Msen 44,27 8---
68 208 Glenn Pols Atledo Msen 43,68 9---
5 83 Suzanne den Boef Typhoon Vsen 40,24 1041,24
23 91 Benjamin ...bbelstein PH JJC 40,16 11---
4 258 Ronald Rasenberg Delta Sport M50 39,74 1239,50
59 199 Eva Nijdam Scorpio MJB 39,23 13---
49 160 Geert van Krevelen Atledo JJB 38,76 14---
97 294 Sijmen Doorakkers Atledo JJB 38,58 15---
41 150 Ryan Jansen Scorpio JJD 38,08 16---
6 159 Max Kreeft AV Spiridon JJC 38,05 1743,96
82 278 Taro Swart AV Spiridon JJB 36,60 18---
70 210 Chuck Pols Scorpio JJC 35,33 19---
40 149 Ralph Jacobs Atledo Msen 35,25 20---
48 157 Pien Korstanje AV Attila MJB 34,81 21---
27 95 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 34,62 22---
78 265 Tessa Smits AV Sprint MJB 33,86 23---
75 262 Etienne Rolvink Olympus `70 M45 33,76 24---
98 296 Tessa Smits AV Sprint MJA 33,19 25---
50 190 Elsa de Lange SPOB MJA 32,73 26---
2 276 Fred Van d...teenhoven Scorpio M70 32,04 2730,00
34 143 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 31,94 28---
71 257 Jinke Prinsen AV Sprint MJB 31,80 29---
88 284 Frits van der Velden Atledo M60 31,75 30---
12 59 Hanna van Baast AV Attila MJC 31,50 31---
26 94 Nanne Gelderblom AV `56 MJA 31,18 32---
3 142 Stijn Hendriks Scorpio JJC 29,89 3333,00
58 198 Michael Monden CAV Energie Msen 29,14 34---
69 209 Frank Pols Atledo M50 27,05 35---
79 266 Mark Smolders AV Sprint JJC 26,66 36---
35 144 Johan van den Heuvel GVAC M45 26,61 37---
32 100 Linsy Heestermans AV Sprint MJC 26,46 38---
14 81 Natasja van Beurden AV Attila MJA 26,28 39---
15 82 Anniek Bloemers AV Sprint MJB 24,88 40---
60 200 Safira den Oudsten AV Spiridon MJC 24,86 41---
46 155 Matthijs Knoop Typhoon JJD 24,70 42---
19 87 Gerard van...roekhoven Atledo M60 24,55 43---
31 99 Ryan Heeren AV Spiridon JJD 24,45 44---
80 275 Robbie Smulders PH JJD 24,04 45---
72 259 Daan de Reijdt AV Sprint MJC 24,02 46---
52 192 Mikki Lips AV Sprint MJC 23,48 47---
61 201 Nienke Overgoor HLLS MJC 23,22 48---
47 156 Hens Koreman Atledo M60 22,87 49---
53 193 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 22,50 50---
1 158 Bengt Kramer Atledo JJC 21,55 5120,62
83 279 Paul Swart AV Spiridon M45 21,38 52---
25 93 Nine Fransen AV Sprint MJC 21,36 53---
10 39 Kasper Baalmans Atledo JJD 20,93 54---
18 86 Lisanne Boot HLLS MJC 20,78 55---
21 89 Hector Buyle SCSP M50 19,92 56---
89 285 Hanneke Verheesen AV Sprint MJB 19,92 56---
17 85 Anouk Boomaerts DJA MJD 19,23 58---
90 286 Ruth Vogels Rotterdam MJC 19,13 59---
8 37 Anouk Andeweg AV Spiridon MJD 18,65 60---
95 292 Amber van t Zelfde Typhoon MJB 18,43 61---
29 97 Silkie Graafmans AV Spiridon MJD 16,94 62---
62 202 Anouk Overgoor HLLS MJD 16,88 63---
73 260 Juul de Reijdt AV Sprint MJD 16,77 64---
44 153 Henk Knapen DES M70 15,50 65---
54 194 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 14,69 66---
39 148 Teus Huisman LGAS M55 13,58 67---
91 287 Pepijn Wijnen Atledo JJD 13,39 68---
11 40 Joris Baalmans Atledo JJD 12,01 69---
7 36 Wassiliki ...xandridis HLLS Vsen --- ---
9 38 Yvonne van...nk-Swaans THOR V50 --- ---
13 60 Ruben van Balen AC TION M45 --- ---
16 84 Sebastiaan Bonte AV Hera JJC --- ---
20 88 Patty Mich... Burgman CAV Energie Vsen --- ---
22 90 Erik de De haan THOR M45 --- ---
24 92 Lorenz Engels SCSP Msen --- ---
30 98 Lotte Haest Spado MJC --- ---
33 141 Henk Heijligers GVAC M60 --- ---
36 145 Evi van Hooij THOR Vsen --- ---
37 146 Margriet ter Horst Atledo V50 --- ---
38 147 Anne Ter Horst Atledo MJC --- ---
43 152 Matyas Kerekgyarto Swift JJC --- ---
55 195 Albert van der Mee AV Sprint M55 --- ---
57 197 Mattijs Mols AV Attila JJA --- ---
64 204 Rene Peeters Atledo M50 --- ---
65 205 Janneke Pluimes Scorpio MJB --- ---
66 206 Jord Pluimes Scorpio JJC --- ---
67 207 Sam van der Pol Atledo JJA --- ---
74 261 Ruben Rolvink Olympus `70 JJB --- ---
76 263 Mark de Rond AV Sprint Msen --- ---
77 264 Ferdi van Schijndel AV Attila Msen --- ---
81 277 Dieter Stolzenbach PH JJC --- ---
84 280 Jenny Tchedjo U-Track MJA --- ---
85 281 Jacqueline Thijssen GVAC V50 --- ---
87 283 Bjorn van der Velden HLLS JJC --- ---
92 288 Pim de Wit Typhoon Msen --- ---
93 290 Lisa Woudenberg Spark Vsen --- ---
94 291 Koen Zandvliet Scorpio JJC --- ---

* Series ingedeeld op basis van Oplopende prestatie (1e serie minst snelle, laatste serie snelste)