Discuswerpen

  Zaterdag 7 april 2018

  10:00u - 10:35u

Uitslagen worden verwerkt


Startvolgorde Snr Naam P1P2P3P4P5P6P7ResPlOBP
17 84 Sebastiaan Bonte JJC - AV Hera 48,86 52,94 55,76 54,85 53,80 55,76 154,23
16 152 Matyas Kerekgyarto JJC - Swift 48,65 52,89 52,89 245,83
94 291 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 46,42 46,93 47,42 47,37 47,42 3---
78 261 Ruben Rolvink JJB - Olympus `70 45,87 41,87 45,87 4---
66 197 Mattijs Mols JJA - AV Attila 45,67 44,61 45,67 5---
15 205 Janneke Pluimes MJB - Scorpio 38,62 42,93 42,33 41,59 38,45 42,93 644,41
12 141 Henk Heijligers M60 - GVAC 37,54 41,01 37,82 41,01 734,37
97 295 Matyas Kerekgyarto JJB - Swift 39,29 39,29 8---
33 92 Lorenz Engels Msen - SCSP 37,94 36,89 39,16 39,16 9---
52 154 Thomas Knoop JJB - Typhoon 38,32 38,32 10---
23 60 Ruben van Balen M45 - AC TION 38,29 38,29 11---
64 195 Albert van der Mee M55 - AV Sprint 35,55 37,86 36,38 37,86 12---
89 282 Nigel van Varik JJB - AV Unitas 37,21 37,21 13---
73 210 Chuck Pols JJC - Scorpio 35,87 33,52 35,87 14---
70 207 Sam van der Pol JJA - Atledo 35,22 35,22 15---
13 263 Mark de Rond Msen - AV Sprint 34,95 32,35 34,95 1637,11
11 90 Erik de De haan M45 - THOR 34,55 33,88 X 34,55 1731,50
85 278 Taro Swart JJB - AV Spiridon 34,48 34,48 18---
39 98 Lotte Haest MJC - Spado 30,25 34,19 34,27 34,27 19---
69 203 Sjoerd Pastoor JJB - AV Sprint 33,64 33,64 20---
57 159 Max Kreeft JJC - AV Spiridon 33,27 33,27 21---
90 283 Bjorn van der Velden JJC - HLLS 32,32 32,32 22---
14 204 Rene Peeters M50 - Atledo 31,73 30,54 31,73 2338,06
30 88 Patty Mich... Burgman Vsen - CAV Energie 31,38 31,09 27,38 31,38 24---
10 145 Evi van Hooij Vsen - THOR 30,99 29,91 30,51 30,99 2530,50
71 208 Glenn Pols Msen - Atledo 29,51 X 29,51 26---
29 87 Gerard van...roekhoven M60 - Atledo 20,66 29,49 29,49 27---
7 206 Jord Pluimes JJC - Scorpio 28,51 29,27 28,29 29,27 2828,61
9 288 Pim de Wit Msen - Typhoon 29,11 29,11 2930,49
81 265 Tessa Smits MJB - AV Sprint 28,71 28,71 30---
48 149 Ralph Jacobs Msen - Atledo 28,47 28,47 31---
80 264 Ferdi van Schijndel Msen - AV Attila 28,46 28,46 32---
43 143 Jan Willem...n Heteren M60 - Atledo 24,07 27,64 25,97 27,64 33---
8 198 Michael Monden Msen - CAV Energie 27,41 26,97 26,44 27,41 3429,54
5 286 Ruth Vogels MJC - Rotterdam 27,19 25,80 26,42 27,19 3525,35
36 95 Pepijn van Gils JJB - AV Sprint 25,91 25,91 36---
4 38 Yvonne van...nk-Swaans V50 - THOR 25,86 23,89 25,86 3724,84
68 200 Safira den Oudsten MJC - AV Spiridon 25,77 25,77 38---
58 160 Geert van Krevelen JJB - Atledo 25,67 25,67 39---
6 290 Lisa Woudenberg Vsen - Spark 25,36 25,36 4028,60
31 89 Hector Buyle M50 - SCSP 24,52 23,10 24,52 41---
79 262 Etienne Rolvink M45 - Olympus `70 23,76 23,76 42---
91 284 Frits van der Velden M60 - Atledo 22,73 23,43 23,43 43---
72 209 Frank Pols M50 - Atledo 23,21 20,63 23,21 44---
2 201 Nienke Overgoor MJC - HLLS 22,67 22,67 4518,35
25 82 Anniek Bloemers MJB - AV Sprint 22,26 22,26 46---
82 266 Mark Smolders JJC - AV Sprint 22,23 22,23 47---
40 99 Ryan Heeren JJD - AV Spiridon 21,66 21,66 48---
53 155 Matthijs Knoop JJD - Typhoon 21,57 21,57 49---
51 153 Henk Knapen M70 - DES 21,56 21,56 50---
88 281 Jacqueline Thijssen V50 - GVAC 21,49 19,02 21,49 51---
20 39 Kasper Baalmans JJD - Atledo 21,46 21,46 52---
95 292 Amber van t Zelfde MJB - Typhoon 21,31 21,31 53---
46 147 Anne Ter Horst MJC - Atledo 20,59 20,59 54---
86 279 Paul Swart M45 - AV Spiridon 20,57 20,57 55---
28 86 Lisanne Boot MJC - HLLS 20,45 20,16 20,45 56---
54 156 Hens Koreman M60 - Atledo 19,67 19,37 17,78 19,67 57---
44 144 Johan van den Heuvel M45 - GVAC 18,99 18,99 58---
63 194 Britt Marijnissen MJB - AV Sprint 18,92 18,92 59---
38 97 Silkie Graafmans MJD - AV Spiridon 18,67 18,67 60---
19 37 Anouk Andeweg MJD - AV Spiridon 17,30 17,30 61---
27 85 Anouk Boomaerts MJD - DJA 16,43 16,43 6218,13
61 192 Mikki Lips MJC - AV Sprint 15,62 15,62 63---
1 202 Anouk Overgoor MJD - HLLS 15,36 15,36 6414,07
93 287 Pepijn Wijnen JJD - Atledo 14,74 14,74 65---
83 275 Robbie Smulders JJD - PH 14,28 14,28 66---
45 146 Margriet ter Horst V50 - Atledo 12,72 12,72 67---
21 40 Joris Baalmans JJD - Atledo 9,30 9,30 68---
18 36 Wassiliki ...xandridis Vsen - HLLS X NM ---
42 142 Stijn Hendriks JJC - Scorpio X NM ---
3 277 Dieter Stolzenbach JJC - PH - DNS 21,38
22 59 Hanna van Baast MJC - AV Attila --- ---
24 81 Natasja van Beurden MJA - AV Attila --- ---
26 83 Suzanne den Boef Vsen - Typhoon --- ---
32 91 Benjamin ...bbelstein JJC - PH --- ---
34 93 Nine Fransen MJC - AV Sprint --- ---
35 94 Nanne Gelderblom MJA - AV `56 --- ---
37 96 Maarten van Gils JJB - AV Sprint --- ---
41 100 Linsy Heestermans MJC - AV Sprint --- ---
47 148 Teus Huisman M55 - LGAS --- ---
49 150 Ryan Jansen JJD - Scorpio --- ---
50 151 Dimitri Jonkers Msen - AV Sprint --- ---
55 157 Pien Korstanje MJB - AV Attila --- ---
56 158 Bengt Kramer JJC - Atledo --- ---
59 190 Elsa de Lange MJA - SPOB --- ---
60 191 Julian de Leeuw JJA - AV Sprint --- ---
62 193 Jenny Mar...s Dikmans V65 - Scorpio --- ---
65 196 Dries Meeusen Msen - Belgie --- ---
67 199 Eva Nijdam MJB - Scorpio --- ---
74 257 Jinke Prinsen MJB - AV Sprint --- ---
75 258 Ronald Rasenberg M50 - Delta Sport --- ---
76 259 Daan de Reijdt MJC - AV Sprint --- ---
77 260 Juul de Reijdt MJD - AV Sprint --- ---
84 276 Fred Van d...teenhoven M70 - Scorpio --- ---
87 280 Jenny Tchedjo MJA - U-Track --- ---
92 285 Hanneke Verheesen MJB - AV Sprint --- ---
96 293 Martijn Flipsen Msen - Atledo --- ---

* Series ingedeeld op basis van Oplopende prestatie (1e serie minst snelle, laatste serie snelste)