Team 51 - Slingeren

  Zaterdag 15 september 2018

  11:05u - 11:20u



Jongens Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Adam Bastiaans Trackstars Team 44 12,00 --- 57
Amine Et-tadmouti De Spartaan Team 41 13,00 --- 64
Bas Versteeg AV `47 Team 53 10,50 --- 47
Ben van Dorsselaer De Spartaan Team 41 11,50 --- 53
Boaz Tuijn Leiden Team 63 10,00 --- 43
Bodhi Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 10,00 --- 43
Boris Klaver ARV Ilion Team 62 13,50 17,00 67
Cas van Slooten De Spartaan Team 64 DNS --- 0
Daan van der Geer De Spartaan Team 41 13,00 --- 64
Dante Kooij AV Gouda Team 53 DNS --- 0
David Kaptein De Spartaan Team 44 11,50 --- 53
Finn Donkersloot ARV Ilion Team 62 14,50 --- 74
Gijs de Bruijn AV `47 Team 53 13,00 --- 64
Harm Timmer AV `47 Team 54 11,00 --- 50
Hugo Molenaar Leiden Team 63 13,50 --- 67
Jan Willem Driest SC Reeuwijk Team 62 8,50 --- 33
Janno de Pater SC Reeuwijk Team 62 11,50 --- 53
Jens Huisman AV `47 Team 54 12,50 --- 60
Julian van Eijndt De Spartaan Team 44 13,00 --- 64
Kai Pet AAV `36 Team 64 13,00 --- 64
Kaya Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 10,50 --- 47
Koen Plukaard Trackstars Team 44 12,00 --- 57
Levi Ouwehand Rijnsoever Team 61 11,00 --- 50
Luca van Buren Avantri Team 51 12,00 --- 57
Luca Bal AV `47 Team 54 15,00 --- 77
Luuk de Best Rijnsoever Team 61 9,50 --- 40
Luuk Arens De Spartaan Team 51 13,00 --- 64
Max Loefs De Spartaan Team 51 10,50 --- 47
Melvin Lenting AAV `36 Team 42 13,50 --- 67
Olav de Best AAV `36 Team 42 DNS --- 0
Peter de Bruin Avantri Team 51 13,00 --- 64
Raúl Flores De Spartaan Team 64 9,50 --- 40
Roelf Sienot De Spartaan Team 43 14,00 --- 70
Ruben Driessens ARV Ilion Team 61 14,00 --- 70
Ruben Beuning AV Gouda Team 53 12,00 --- 57
Sebastiaan... Huijstee Leiden Team 63 DNS --- 0
Sebastiaan Pluimert De Spartaan Team 43 9,00 --- 37
Siebe Holleman De Spartaan Team 43 11,50 --- 53
Sjoerd van Vliet AV `47 Team 54 11,00 --- 50
Storm Kooistra ARV Ilion Team 61 12,50 --- 60
Swen van Schaik Avantri Team 51 11,00 --- 50
Tiemo Jetten De Spartaan Team 43 11,50 --- 53
Tim van der Wal AAV `36 Team 64 12,50 --- 60
Tjeerd Hageraats Trackstars Team 52 DNS --- 0
Valentijn Wiering De Spartaan Team 64 9,50 --- 40
Yuko Paulzen AV Gouda Team 54 14,00 --- 70

Meisjes Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aelin Smits SC Reeuwijk Team 62 10,00 --- 48
Alyshia Flamand Avantri Team 63 12,00 --- 62
Alyssia Hoornweg AV Gouda Team 43 7,00 --- 26
Anna Rens De Spartaan Team 51 9,50 --- 44
Anne Faaij Leiden Team 52 10,50 --- 51
Bente den Hollander Rijnsoever Team 61 13,00 --- 70
Bibi de Geest SC Antilope Team 41 11,00 --- 55
Celeste Ottes ARV Ilion Team 61 9,00 --- 40
Cynthia Grundmann AV `47 Team 53 9,00 --- 40
Donna van Dijk AV Gouda Team 43 10,50 --- 51
Elize Timmers AV Gouda Team 43 8,50 --- 37
Emma Tamminga ARV Ilion Team 61 DNS --- 0
Emma Wissing AV Gouda Team 43 10,00 --- 48
Esther Groenewoud AV Gouda Team 54 DNS --- 0
Eva Stelling AAV `36 Team 64 10,50 --- 51
Eva Swinkels De Spartaan Team 51 10,00 --- 48
Evi Versluis Leiden Team 52 12,00 --- 62
Evi Aanhane Rijnsoever Team 61 9,50 --- 44
Evy Eising ARV Ilion Team 62 12,50 --- 66
Fayah Bosman SC Antilope Team 41 DNS --- 0
Ilse Vooijs Leiden Team 52 9,50 --- 44
Imme Zandstra VS97 Team 42 8,50 --- 37
Indy van Tol AAV `36 Team 64 11,00 --- 55
Inge de Heij AAV `36 Team 64 10,00 --- 48
Isa Philipse De Spartaan Team 64 10,00 --- 48
Jacey-Lynn Went Rijnsoever Team 61 11,50 --- 59
Jasmijn Hoornweg AAV `36 Team 42 5,50 --- 16
Jasmijn Zwirs AAV `36 Team 42 13,00 --- 70
Julia Crins ARV Ilion Team 62 13,00 --- 70
Karlien Lippits Leiden Team 63 13,00 --- 70
Karlijn de Leeuw Trackstars Team 44 6,00 --- 19
Laura Bolmers AV Gouda Team 54 9,50 --- 44
Lieke Dekker AV Gouda Team 54 9,00 --- 40
Lisa Schuurman VS97 Team 42 8,50 --- 37
Lisanne Tijdgat Trackstars Team 44 10,00 --- 48
Lotte Kruit De Spartaan Team 44 9,50 --- 44
Michelle Gilissen De Spartaan Team 44 9,50 --- 44
Milou Heidinga De Spartaan Team 41 9,50 --- 44
Nelle Kraamer AV Gouda Team 53 1,50 --- 0
Noor van de Meent AAV `36 Team 42 9,00 --- 40
Norah van Dijk Leiden Team 63 13,50 --- 74
Olivia van der Waals Leiden Team 52 10,50 --- 51
Renée Veeningen AV `47 Team 53 10,00 --- 48
Roos Langelaan ARV Ilion Team 62 12,00 --- 62
Rosalie Verhoef Avantri Team 63 11,00 --- 55
Rosanne Bruggeman De Spartaan Team 41 12,50 --- 66
Sara Faaij Leiden Team 52 14,50 --- 81
Sara Bos SC Antilope Team 41 11,50 --- 59
Sophie Rens De Spartaan Team 51 8,50 --- 37
Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Team 53 9,00 --- 40
Suzanne Bulle Avantri Team 63 DNS --- 0
Valerie Wong AAV `36 Team 42 11,00 --- 55
Vera Koevoets Leiden Team 52 9,00 --- 40
Wikke Wieringa Leiden Team 63 11,50 --- 59
Zoë Stolk Avantri Team 63 8,00 --- 33