Team 41 - Vortexwerpen

  Zaterdag 15 september 2018

  10:45u - 11:00u



Meisjes Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aelin Smits SC Reeuwijk Team 62 15,00 --- 54
Alyshia Flamand Avantri Team 63 15,00 --- 54
Alyssia Hoornweg AV Gouda Team 43 7,50 --- 19
Anna Rens De Spartaan Team 51 8,50 --- 24
Anne Faaij Leiden Team 52 20,00 --- 77
Bente den Hollander Rijnsoever Team 61 23,00 --- 92
Bibi de Geest SC Antilope Team 41 22,00 --- 87
Celeste Ottes ARV Ilion Team 61 15,50 --- 56
Cynthia Grundmann AV `47 Team 53 12,50 --- 42
Donna van Dijk AV Gouda Team 43 16,00 --- 58
Elize Timmers AV Gouda Team 43 14,50 --- 51
Emma Tamminga ARV Ilion Team 61 DNS --- 0
Emma Wissing AV Gouda Team 43 18,50 --- 70
Esther Groenewoud AV Gouda Team 54 DNS --- 0
Eva Stelling AAV `36 Team 64 16,50 --- 61
Eva Swinkels De Spartaan Team 51 12,50 --- 42
Evi Versluis Leiden Team 52 19,50 --- 75
Evi Aanhane Rijnsoever Team 61 20,00 --- 77
Evy Eising ARV Ilion Team 62 18,00 --- 68
Fayah Bosman SC Antilope Team 41 DNS --- 0
Ilse Vooijs Leiden Team 52 16,00 --- 58
Imme Zandstra VS97 Team 42 8,50 --- 24
Indy van Tol AAV `36 Team 64 18,00 --- 68
Inge de Heij AAV `36 Team 64 13,00 --- 44
Isa Philipse De Spartaan Team 64 19,50 --- 75
Jacey-Lynn Went Rijnsoever Team 61 20,00 --- 77
Jasmijn Hoornweg AAV `36 Team 42 12,00 --- 40
Jasmijn Zwirs AAV `36 Team 42 21,50 --- 84
Julia Crins ARV Ilion Team 62 21,50 --- 84
Karlien Lippits Leiden Team 63 22,50 --- 89
Karlijn de Leeuw Trackstars Team 44 6,00 --- 12
Laura Bolmers AV Gouda Team 54 10,00 --- 30
Lieke Dekker AV Gouda Team 54 12,00 --- 40
Lisa Schuurman VS97 Team 42 9,50 --- 28
Lisanne Tijdgat Trackstars Team 44 16,00 --- 58
Lotte Kruit De Spartaan Team 44 9,50 --- 28
Michelle Gilissen De Spartaan Team 44 18,50 --- 70
Milou Heidinga De Spartaan Team 41 14,00 --- 49
Nelle Kraamer AV Gouda Team 53 13,00 --- 44
Noor van de Meent AAV `36 Team 42 15,50 --- 56
Norah van Dijk Leiden Team 63 18,50 --- 70
Olivia van der Waals Leiden Team 52 22,50 --- 89
Renée Veeningen AV `47 Team 53 11,50 --- 37
Roos Langelaan ARV Ilion Team 62 18,00 --- 68
Rosalie Verhoef Avantri Team 63 22,50 --- 89
Rosanne Bruggeman De Spartaan Team 41 16,50 --- 61
Sara Faaij Leiden Team 52 14,00 --- 49
Sara Bos SC Antilope Team 41 15,00 --- 54
Sophie Rens De Spartaan Team 51 10,50 --- 33
Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Team 53 11,00 --- 35
Suzanne Bulle Avantri Team 63 DNS --- 0
Valerie Wong AAV `36 Team 42 20,00 --- 77
Vera Koevoets Leiden Team 52 10,00 --- 30
Wikke Wieringa Leiden Team 63 12,00 --- 40
Zoë Stolk Avantri Team 63 9,00 --- 26

Jongens Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Adam Bastiaans Trackstars Team 44 22,00 --- 79
Amine Et-tadmouti De Spartaan Team 41 23,00 --- 83
Bas Versteeg AV `47 Team 53 16,50 --- 55
Ben van Dorsselaer De Spartaan Team 41 15,50 --- 51
Boaz Tuijn Leiden Team 63 16,00 --- 53
Bodhi Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 DNS --- 0
Boris Klaver ARV Ilion Team 62 26,00 24,50 96
Cas van Slooten De Spartaan Team 64 DNS --- 0
Daan van der Geer De Spartaan Team 41 16,50 --- 55
Dante Kooij AV Gouda Team 53 DNS --- 0
David Kaptein De Spartaan Team 44 23,00 --- 83
Finn Donkersloot ARV Ilion Team 62 27,50 --- 103
Gijs de Bruijn AV `47 Team 53 31,50 --- 121
Harm Timmer AV `47 Team 54 19,00 --- 66
Hugo Molenaar Leiden Team 63 23,00 --- 83
Jan Willem Driest SC Reeuwijk Team 62 15,50 --- 51
Janno de Pater SC Reeuwijk Team 62 21,50 --- 77
Jens Huisman AV `47 Team 54 21,50 --- 77
Julian van Eijndt De Spartaan Team 44 23,00 --- 83
Kai Pet AAV `36 Team 64 24,50 --- 90
Kaya Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 DNS --- 0
Koen Plukaard Trackstars Team 44 16,00 --- 53
Levi Ouwehand Rijnsoever Team 61 23,00 --- 83
Luca van Buren Avantri Team 51 26,50 --- 99
Luca Bal AV `47 Team 54 30,00 --- 114
Luuk de Best Rijnsoever Team 61 18,00 --- 62
Luuk Arens De Spartaan Team 51 17,00 --- 57
Max Loefs De Spartaan Team 51 17,50 --- 59
Melvin Lenting AAV `36 Team 42 18,50 --- 64
Olav de Best AAV `36 Team 42 DNS --- 0
Peter de Bruin Avantri Team 51 21,50 --- 77
Raúl Flores De Spartaan Team 64 23,50 --- 85
Roelf Sienot De Spartaan Team 43 21,50 --- 77
Ruben Driessens ARV Ilion Team 61 24,00 --- 88
Ruben Beuning AV Gouda Team 53 15,00 --- 49
Sebastiaan... Huijstee Leiden Team 63 DNS --- 0
Sebastiaan Pluimert De Spartaan Team 43 14,00 --- 44
Siebe Holleman De Spartaan Team 43 25,50 --- 94
Sjoerd van Vliet AV `47 Team 54 19,00 --- 66
Storm Kooistra ARV Ilion Team 61 20,50 --- 72
Swen van Schaik Avantri Team 51 22,00 --- 79
Tiemo Jetten De Spartaan Team 43 14,00 --- 44
Tim van der Wal AAV `36 Team 64 12,00 --- 36
Tjeerd Hageraats Trackstars Team 52 DNS --- 0
Valentijn Wiering De Spartaan Team 64 13,50 --- 42
Yuko Paulzen AV Gouda Team 54 25,50 --- 94