Team 24 - Verspringen

  Zaterdag 15 september 2018

  11:25u - 11:40u



Meisjes Pupil C

Naam Team Res OBPPunten totaal
Aiden de Koster Avantri Team 32 2,65 --- 58
Amée Dekker AV Gouda Team 34 2,50 --- 51
Bente Commandeur Leiden Team 31 3,20 --- 83
Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 2,70 --- 60
Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 2,25 --- 40
Chiara Franklin De Spartaan Team 33 2,35 --- 45
Emma Sorgdrager Leiden Team 21 2,40 --- 47
Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 2,30 --- 42
Fleur Favre Leiden Team 31 3,85 --- 117
Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 2,45 --- 49
Inge Cok AV `47 Team 34 2,75 --- 62
Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 2,25 --- 40
Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 2,60 --- 55
Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 2,55 --- 53
Léa Faydi Leiden Team 31 2,65 --- 58
Léna Le Dévédec Leiden Team 31 3,25 --- 86
Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 2,65 --- 58
Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 2,05 --- 32
Marre de Vette AV `47 Team 34 2,75 --- 62
Maud Flierman Leiden Team 23 2,65 --- 58
Megan de Vries De Spartaan Team 22 2,60 --- 55
Minke van Dijk Avantri Team 32 2,80 --- 64
Myrthe Cats Leiden Team 23 2,85 --- 67
Nadine Witjes Leiden Team 23 2,65 --- 58
Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 2,90 --- 69
Nikki Alma Leiden Team 21 2,75 --- 62
Pien Warmerdam Leiden Team 21 2,50 --- 51
Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 2,75 --- 62
Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 2,95 --- 71
Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

Jongens Pupil C

Naam Team Res OBPPunten totaal
Benys Koren AV `47 Team 34 2,90 --- 59
Brett Geers AV `47 Team 34 2,70 --- 51
Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 2,75 --- 53
Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 2,75 --- 53
Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
Davy Votel ARV Ilion Team 24 3,15 --- 69
Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 2,85 --- 57
Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 2,50 --- 44
Guus Verkaik AV Gouda Team 22 2,10 --- 29
Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 2,00 --- 26
Koppe Helderman AV Gouda Team 22 2,35 --- 38
Levi van der Ham AV Gouda Team 34 2,50 --- 44
Loets Kortleever Leiden Team 21 3,55 --- 87
Luuk van der Wel AV `47 Team 33 2,75 --- 53
Niels Rüpp AAV `36 Team 24 2,80 --- 55
Niels Koning Leiden Team 21 3,00 --- 63
Nils van Oosten AV Gouda Team 34 3,00 --- 63
Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 3,25 --- 74
Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 3,35 --- 78
Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 2,95 --- 61
Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 3,15 --- 69
Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 3,20 --- 71
Rik de Vette AV `47 Team 33 2,40 --- 40
Ruben Schipper AV `47 Team 33 2,45 --- 42
Sam Bergman ARV Ilion Team 21 3,15 --- 69
Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
Stijn Koole Leiden Team 23 2,50 --- 44
Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
Thomas Boers SC Antilope Team 23 2,80 --- 55
Tigo Mooiman Leiden Team 23 2,75 --- 53
Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 3,25 --- 74
Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 2,65 --- 49
Twan van Duuren Avantri Team 32 2,85 --- 57
Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 3,10 --- 67