Team 16 - 30 meter

  Zondag 18 februari 2018

  10:50u - 11:10u



Pupil B/C/mini

Naam Team Categorie 30mOBPPunten totaal
Amy van Gestel AV Attila Team 17 MPB 6,2 --- 41
Bas Willems AV Attila Team 17 JPC 6,9 --- 23
Bob ten Wolde AV Sprint Team 19 JPB DNS --- 0
Bram van Wagtendonk AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
Bregje Br...schneider DAK Team 20 MPB 7,1 --- 17
Bregje te Wolde AV Sprint Team 13 MPC 6,5 --- 41
Charlotte Paijmans Taxandria Team 21 MPB 6,8 --- 24
David Kok AV Sprint Team 13 JPC 5,9 --- 56
Edy Moree AV Attila Team 16 MPB 6,7 --- 26
Elin de Koeijer AV Attila Team 16 MPC 6,5 --- 41
Ferre Florijn Scorpio Team 18 JPC 7,0 --- 21
Fleur Bouman AV Attila Team 17 MPC 7,1 --- 21
Gijs Versteden AV Attila Team 17 JPC 6,0 --- 52
Gijs van d... Heijkant Taxandria Team 14 JPC 7,0 --- 21
Gijs van den Hurk AV Sprint Team 19 JPB 6,4 --- 32
Guusje Vergunst Scorpio Team 18 MPC DNS --- 0
Ilian Strooper AV Attila Team 16 JPMini 6,2 --- 60
Irene Koch AV Sprint Team 13 MPC 6,7 --- 34
Iris Aerts AV Sprint Team 13 MPC 7,2 --- 19
Isa Laro AV Attila Team 16 MPC 6,5 --- 41
Ise Roozen Taxandria Team 14 MPC 6,8 --- 30
Ize Keller AV Attila Team 17 MPB 6,6 --- 29
Jelke van Heist DAK Team 20 MPMini 6,5 --- 53
Jelte Zwerver AV Attila Team 17 JPMini 6,5 --- 47
Jill Hess Taxandria Team 21 MPC 6,9 --- 27
Joeri Kamphuis DAK Team 20 JPB 5,8 --- 50
Jonas den Heijer AV Sprint Team 13 JPC 6,0 --- 52
Julian Smulders AV Attila Team 16 JPB 6,1 --- 40
Katja Houtepen AV Sprint Team 19 MPB 6,1 --- 45
Keisha Jansen Scorpio Team 18 MPC 6,0 --- 61
Koen Gestel DAK Team 20 JPB 7,7 --- 5
Lara Kleysen AV Sprint Team 19 MPB 6,8 --- 24
Lenthe Lieveld Taxandria Team 14 MPMini 6,3 --- 63
Lieke Verschoor DAK Team 20 MPC 6,6 --- 37
Linne Broekman Taxandria Team 14 MPC 6,8 --- 30
Loes van Hooijdonk AV Sprint Team 13 MPC 6,4 --- 45
Luuk van Gestel DAK Team 20 JPC 7,0 --- 21
Luuk van de Wiel Taxandria Team 21 JPC 6,3 --- 42
Madelief Koopman Taxandria Team 21 MPMini 7,0 --- 31
Marlo Leipzig Scorpio Team 18 JPB 6,7 --- 24
Mats van Nunen AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
Max Crutzen AV Sprint Team 13 JPC DNS --- 0
Merel Kramer AV Sprint Team 19 MPB 6,9 --- 21
Merijn van Dongen Scorpio Team 18 JPB DNS --- 0
Milan van Beurden DAK Team 20 JPB 6,8 --- 22
Milou van den Broek AV Attila Team 17 MPB 6,2 --- 41
Milou van Nigtevegt AV Attila Team 17 MPB 6,1 --- 45
Niek van Delft DAK Team 20 JPB 6,9 --- 19
Noah Jacobs Scorpio Team 18 JPB 6,3 --- 35
Reinout Koopman Taxandria Team 21 JPC 7,7 --- 6
Sare van Wijk Taxandria Team 14 MPC 7,2 --- 19
Sem van Ravestijn DAK Team 20 JPC DNS --- 0
Senne van de Rest AV Sprint Team 19 JPB 5,9 --- 47
Sil van Opstal AV Sprint Team 19 MPB 6,2 --- 41
Stijn Verhoeven AV Sprint Team 13 JPC 6,6 --- 32
Stijn Knippels DAK Team 20 JPC 7,1 --- 18
Susan Cornelissen DAK Team 20 MPC 7,0 --- 24
Tessa van Drunen AV Attila Team 16 MPC 6,4 --- 45
Teun Schoenmakers Taxandria Team 14 JPMini 6,3 --- 56
Thijmen van Hulten AV Attila Team 17 JPMini 6,4 --- 51
Thijs Boerdijk AV Attila Team 16 JPC 6,3 --- 42
Thijs van Loon DAK Team 20 JPC 7,9 --- 4
Thom Pelkmans AV Sprint Team 13 JPC 6,0 --- 52
Tom Verhoeven AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
Tom Weevers Scorpio Team 18 JPB 6,3 --- 35
Tygo van der Schoof Scorpio Team 18 JPC 6,2 --- 45
Uma Bholansingh Taxandria Team 21 MPB 5,7 --- 59
Vive van Wijk Taxandria Team 14 MPB DNS --- 0
Wald Verkroost AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
Wende Visscher AV Sprint Team 19 MPB 6,3 --- 38
Yannick Frumau AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35