Team 06 - 30 meter

  Zondag 18 februari 2018

  10:25u - 10:45u



Pupil A

Naam Team Categorie 30mOBPPunten totaal
Anne Heijnen AV Sprint Team 07 MPA1 5,7 --- 42
Anouk van Es AV Spiridon Team 02 MPA1 6,5 --- 15
Bart Korevaar AV Attila Team 05 JPA2 5,9 --- 30
Bas van der Made Scorpio Team 02 JPA1 DNS --- 0
Benthe Leermakers Taxandria Team 01 MPA1 6,0 --- 31
Boris Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 --- 33
Britt van Nieuwburg AV Attila Team 05 MPA1 5,0 --- 74
Cato Stolk Taxandria Team 01 MPA2 5,7 --- 42
Daniek van Loon DAK Team 09 MPA2 6,1 --- 27
Darko Kuijs AV Attila Team 05 JPA1 5,1 --- 60
Demi de Vaan Taxandria Team 01 MPA1 5,6 --- 46
Dirk Lorkeers AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 --- 52
Djayla Hoek AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 --- 46
Djurre Zwerver AV Attila Team 03 JPA1 5,6 --- 40
Elien Smits DAK Team 09 MPA2 6,1 --- 27
Elyse Schoonen AV Attila Team 03 MPA1 6,3 --- 21
Emma van Kan AV Sprint Team 06 MPA1 6,3 --- 21
Emma van der Pas AV Sprint Team 06 MPA2 5,4 --- 55
Esther van Os AV Attila Team 05 MPA1 6,1 --- 27
Esther Cornelissen DAK Team 09 MPA1 6,1 --- 27
Eva Maessen AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
Fabian Huisman AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 --- 27
Faylinn Jansen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
Fenna Mallens AV Sprint Team 07 MPA1 5,4 --- 55
Fenna Winkel AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
Fenne van Heist DAK Team 09 MPA1 6,1 --- 27
Fiene Schout AV Sprint Team 06 MPA1 DNS --- 0
Finn Ardon AV Attila Team 03 JPA1 5,8 --- 33
Flore Slikker Taxandria Team 01 MPA1 5,8 --- 38
Guusje Peijs AV Attila Team 05 MPA1 6,2 --- 24
Harvey Garnett-Gray AV Sprint Team 04 JPA2 5,5 --- 44
Ilias Oueddan AV Sprint Team 04 JPA1 5,9 --- 30
Ilja van Nuland AV Sprint Team 06 MPA2 5,9 --- 34
Ilse van Beers Taxandria Team 01 MPA1 DNS --- 0
Jelle Kreeft AV Spiridon Team 02 JPA1 6,2 --- 21
Jesse van Gestel AV Attila Team 03 JPA2 5,6 --- 40
Jurre Sjaardema AV Sprint Team 04 JPA1 DNS --- 0
Kilan Goddijn AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 --- 52
Laura Janssen AV Spiridon Team 02 MPA1 5,8 --- 38
Levi Ruedisueli AV Sprint Team 04 JPA2 5,6 --- 40
Lieve van Bueren AV Sprint Team 06 MPA2 5,7 --- 42
Lotte Damen AV Sprint Team 06 MPA1 6,1 --- 27
Luuk Verbeek AV Sprint Team 08 JPA1 6,2 --- 21
Lynn van Beers AV Attila Team 03 MPA1 6,0 --- 31
Marit Geurts DAK Team 09 MPA2 6,4 --- 18
Marlieke van Elderen Taxandria Team 01 MPA1 6,5 --- 15
Max Verschoor DAK Team 09 JPA1 6,4 --- 16
Maxim Rhebo AV Sprint Team 04 JPA1 6,3 --- 18
Mees Biemans AV Attila Team 05 JPA1 5,5 --- 44
Merlijn Pellis AV Sprint Team 08 JPA2 5,7 --- 37
Micah Boom DAK Team 09 JPA2 5,9 --- 30
Mika Christiaansen AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 --- 40
Mila Broekhuijsen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
Mila Strooper AV Attila Team 03 MPA2 5,6 --- 46
Myrthe Belt AV Sprint Team 06 MPA1 6,2 --- 24
Naimah de Wind AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
Niels Kunnen AV Attila Team 05 JPA1 6,2 --- 21
Puck van Gils AV Sprint Team 07 MPA1 5,1 --- 69
Pukk Korsten AV Attila Team 05 MPA1 5,6 --- 46
Roan Stoot AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 --- 27
Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 07 MPA2 5,5 --- 50
Ruben van Toor AV Sprint Team 04 JPA1 7,0 --- 4
Salah al d... Aanannaz AV Spiridon Team 02 JPA1 5,8 --- 33
Sam Hofmans AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 --- 46
Sarah van der Veeken AV Spiridon Team 02 MPA1 6,4 --- 18
Senna Laureijssen AV Spiridon Team 02 MPA2 5,5 --- 50
Siebe Brzozowski Taxandria Team 01 JPA1 5,6 --- 40
Siem Dieleman AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 --- 40
Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 --- 52
Stan van Gestel DAK Team 09 JPA2 6,1 --- 24
Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA2 5,8 --- 33
Thomas Klunder AV Sprint Team 08 JPA1 6,0 --- 27
Tijmen Rotte AV Sprint Team 08 JPA1 6,3 --- 18
Tijn Janssens AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 --- 33
Tom Keijzers AV Sprint Team 04 JPA2 5,8 --- 33
Veerle de Jong AV Attila Team 03 MPA1 DNS --- 0
Wilbert van den Burg AV Spiridon Team 02 JPA1 5,7 --- 37
William Vernimmen AV Sprint Team 04 JPA2 5,7 --- 37