Team 01 - 30 meter horden

  Zondag 18 februari 2018

  10:50u - 11:10u



Pupil A

Naam Team Categorie 30mHOBPPunten totaal
Anne Heijnen AV Sprint Team 07 MPA1 7,2 --- 29
Anouk van Es AV Spiridon Team 02 MPA1 8,1 --- 11
Bart Korevaar AV Attila Team 05 JPA2 7,9 --- 12
Bas van der Made Scorpio Team 02 JPA1 DNS --- 0
Benthe Leermakers Taxandria Team 01 MPA1 8,0 --- 13
Boris Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA1 7,5 --- 19
Britt van Nieuwburg AV Attila Team 05 MPA1 8,0 --- 13
Cato Stolk Taxandria Team 01 MPA2 7,5 --- 22
Daniek van Loon DAK Team 09 MPA2 8,0 --- 13
Darko Kuijs AV Attila Team 05 JPA1 7,7 --- 16
Demi de Vaan Taxandria Team 01 MPA1 6,9 --- 37
Dirk Lorkeers AV Sprint Team 08 JPA2 6,6 --- 39
Djayla Hoek AV Sprint Team 07 MPA2 7,0 --- 34
Djurre Zwerver AV Attila Team 03 JPA1 7,7 --- 16
Elien Smits DAK Team 09 MPA2 8,3 --- 8
Elyse Schoonen AV Attila Team 03 MPA1 8,4 --- 7
Emma van Kan AV Sprint Team 06 MPA1 10,2 --- 0
Emma van der Pas AV Sprint Team 06 MPA2 7,8 --- 16
Esther van Os AV Attila Team 05 MPA1 7,8 --- 16
Esther Cornelissen DAK Team 09 MPA1 8,0 --- 13
Eva Maessen AV Sprint Team 07 MPA2 7,6 --- 20
Fabian Huisman AV Sprint Team 04 JPA2 8,8 --- 2
Faylinn Jansen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
Fenna Mallens AV Sprint Team 07 MPA1 7,7 --- 18
Fenna Winkel AV Sprint Team 07 MPA2 7,6 --- 20
Fenne van Heist DAK Team 09 MPA1 7,3 --- 27
Fiene Schout AV Sprint Team 06 MPA1 DNS --- 0
Finn Ardon AV Attila Team 03 JPA1 7,6 --- 18
Flore Slikker Taxandria Team 01 MPA1 8,1 --- 11
Guusje Peijs AV Attila Team 05 MPA1 8,2 --- 10
Harvey Garnett-Gray AV Sprint Team 04 JPA2 7,8 --- 14
Ilias Oueddan AV Sprint Team 04 JPA1 7,7 --- 16
Ilja van Nuland AV Sprint Team 06 MPA2 8,5 --- 5
Ilse van Beers Taxandria Team 01 MPA1 DNS --- 0
Jelle Kreeft AV Spiridon Team 02 JPA1 7,6 --- 18
Jesse van Gestel AV Attila Team 03 JPA2 7,5 --- 19
Jurre Sjaardema AV Sprint Team 04 JPA1 DNS --- 0
Kilan Goddijn AV Sprint Team 08 JPA2 6,5 --- 42
Laura Janssen AV Spiridon Team 02 MPA1 8,2 --- 10
Levi Ruedisueli AV Sprint Team 04 JPA2 7,3 --- 23
Lieve van Bueren AV Sprint Team 06 MPA2 8,9 --- 2
Lotte Damen AV Sprint Team 06 MPA1 10,0 --- 0
Luuk Verbeek AV Sprint Team 08 JPA1 7,7 --- 16
Lynn van Beers AV Attila Team 03 MPA1 9,6 --- 0
Marit Geurts DAK Team 09 MPA2 8,0 --- 13
Marlieke van Elderen Taxandria Team 01 MPA1 9,8 --- 0
Max Verschoor DAK Team 09 JPA1 8,6 --- 4
Maxim Rhebo AV Sprint Team 04 JPA1 7,7 --- 16
Mees Biemans AV Attila Team 05 JPA1 7,6 --- 18
Merlijn Pellis AV Sprint Team 08 JPA2 6,9 --- 32
Micah Boom DAK Team 09 JPA2 8,5 --- 5
Mika Christiaansen AV Sprint Team 04 JPA1 7,6 --- 18
Mila Broekhuijsen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
Mila Strooper AV Attila Team 03 MPA2 7,3 --- 27
Myrthe Belt AV Sprint Team 06 MPA1 7,5 --- 22
Naimah de Wind AV Sprint Team 07 MPA2 7,4 --- 25
Niels Kunnen AV Attila Team 05 JPA1 9,2 --- 0
Puck van Gils AV Sprint Team 07 MPA1 8,2 --- 10
Pukk Korsten AV Attila Team 05 MPA1 7,8 --- 16
Roan Stoot AV Sprint Team 04 JPA2 8,6 --- 4
Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 07 MPA2 7,3 --- 27
Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 07 MPA2 7,2 --- 29
Ruben van Toor AV Sprint Team 04 JPA1 10,6 --- 0
Salah al d... Aanannaz AV Spiridon Team 02 JPA1 7,8 --- 14
Sam Hofmans AV Sprint Team 07 MPA2 6,8 --- 40
Sarah van der Veeken AV Spiridon Team 02 MPA1 9,0 --- 1
Senna Laureijssen AV Spiridon Team 02 MPA2 7,3 --- 27
Siebe Brzozowski Taxandria Team 01 JPA1 7,9 --- 12
Siem Dieleman AV Sprint Team 04 JPA1 7,4 --- 21
Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA2 6,9 --- 32
Stan van Gestel DAK Team 09 JPA2 7,7 --- 16
Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA2 7,6 --- 18
Thomas Klunder AV Sprint Team 08 JPA1 7,3 --- 23
Tijmen Rotte AV Sprint Team 08 JPA1 7,7 --- 16
Tijn Janssens AV Sprint Team 08 JPA1 8,3 --- 7
Tom Keijzers AV Sprint Team 04 JPA2 7,9 --- 12
Veerle de Jong AV Attila Team 03 MPA1 DNS --- 0
Wilbert van den Burg AV Spiridon Team 02 JPA1 7,7 --- 16
William Vernimmen AV Sprint Team 04 JPA2 7,3 --- 23