Team 04 Swift en Caesar - Hurkhoogspringen

  Zaterdag 3 maart 2018

  10:50u - 11:10u




Pupil C meisjes

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Floor Quaedackers STB Team 07 STB 0,80 --- 69
2 Aila Colijn AV Weert Team 02 Weert 0,75 --- 60
2 Britt Smeets STB Team 07 STB 0,75 --- 60
2 Pleun Cillekens Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,75 --- 60
2 Sofie Rozema Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,75 --- 60
6 Bieke Emans AV Weert Team 02 Weert 0,70 --- 52
6 Marah Berben Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,70 --- 52
8 Jelyna Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 0,65 --- 44
8 Floor Houben AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar 0,65 --- 44
8 Ise Houben Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,65 --- 44
8 Madelon Mestrom Swift Team 06 Sw...en Helden 0,65 --- 44
8 Sjuulke Tersmette Swift Team 04 Sw...en Caesar 0,65 --- 44
13 Christel Dörenberg STB Team 07 STB 0,60 --- 36
13 Eline Dieteren STB Team 07 STB 0,60 --- 36
13 Saar Beek Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,60 --- 36
Amber Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0

Pupil C jongens

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Ibe Senden AV Unitas Team 08 Unitas 0,85 --- 67
1 Yannick Deckers AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 0,85 --- 67
3 Stan Willemsen Helden Team 06 Sw...en Helden 0,80 --- 59
3 Casper Cox AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 0,80 --- 59
5 Boris Koopmans AV Unitas Team 08 Unitas 0,75 --- 52
5 Baer Koumans Swift Team 04 Sw...en Caesar 0,75 --- 52
7 Colin van Moorsel Leudal Team 09 Sw...en Leudal 0,70 --- 44
7 Noah Babic Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,70 --- 44
7 Pepijn Afman Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,70 --- 44
10 Lucas Ottenheijm Helden Team 06 Sw...en Helden 0,65 --- 38
10 Matteo van Leeuwen Leudal Team 09 Sw...en Leudal 0,65 --- 38
10 Seth Van den Elzen AV Unitas Team 08 Unitas 0,65 --- 38
10 Koen Hellenbrand STB Team 07 STB 0,65 --- 38
10 Koen Deckers Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,65 --- 38
10 Jeffrey van Nuil Swift Team 06 Sw...en Helden 0,65 --- 38


Pupil B meisjes

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Jaydee Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 0,95 --- 76
2 Eef Swinckels AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 0,90 --- 68
3 Saar Driessens AV Weert Team 02 Weert 0,85 --- 61
3 Laura Sluijpers AVON Team 05 Un...s en AVON 0,85 --- 61
3 Tess Schumans STB Team 07 STB 0,85 --- 61
6 Lot van Veghel ATV Venray Team 01 ATV Venray 0,80 --- 54
6 Sanne Dabekaussen AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 0,80 --- 54
6 Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 0,80 --- 54
6 Elin Caris Swift Team 03 Swift 0,80 --- 54
6 Florense Revenberg Swift Team 03 Swift 0,80 --- 54
11 Jessie Lynn Smeets AV Unitas Team 08 Unitas 0,75 --- 47
11 Firdaous El Arji AV Weert Team 02 Weert 0,75 --- 47
11 Jonie van der Goor Swift Team 06 Sw...en Helden 0,75 --- 47
14 Imke Wijnen AV Weert Team 02 Weert 0,70 --- 41
14 Jasmina Schmitz Swift Team 03 Swift 0,70 --- 41
14 Mila Heusschen Swift Team 03 Swift 0,70 --- 41
Ilse van Banning AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar DNS --- 0

Pupil B jongens

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Moos Mevissen Swift Team 03 Swift 1,10 --- 91
2 Cas Hendriks ATV Venray Team 01 ATV Venray 1,00 --- 76
3 Finn Jans-Beken ATV Venray Team 01 ATV Venray 0,95 --- 69
3 Daan Domburg Swift Team 03 Swift 0,95 --- 69
5 Sem Pingen ATV Venray Team 01 ATV Venray 0,90 --- 62
5 Djaviëno Dormans AVON Team 05 Un...s en AVON 0,90 --- 62
5 Ruben Sijstermans STB Team 07 STB 0,90 --- 62
5 Sef Cantelberg Swift Team 03 Swift 0,90 --- 62
9 Yon Peeters Helden Team 06 Sw...en Helden 0,85 --- 56
9 Sten van Schagen AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar 0,85 --- 56
9 Joey Heuvels STB Team 07 STB 0,85 --- 56
9 Joas de Zeeuw Swift Team 06 Sw...en Helden 0,85 --- 56
9 Noah Helgers Swift Team 03 Swift 0,85 --- 56
14 Stijn Crins Swift Team 06 Sw...en Helden 0,80 --- 49
15 Merijn Oosterman AV Unitas Team 08 Unitas 0,75 --- 43
16 Casper Rekmans AV Weert Team 02 Weert 0,70 --- 37
16 Bram Linders Swift Team 03 Swift 0,70 --- 37
18 Dion Neij... van Lier AV Weert Team 02 Weert 0,65 --- 31
Alex van der Putten ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Ben Korenman ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Jur Jansen ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Michiel Jelsma ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Tim Derks ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Jur Dinjens AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0
Henry Laumann AV Unitas Team 05 Un...s en AVON DNS --- 0
Robin Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0
Julian Bierman STB Team 07 STB DNS --- 0