Team 04 Swift en Caesar - Medicienbalstoten

  Zaterdag 3 maart 2018

  10:00u - 10:20u




Pupil C meisjes

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Sofie Rozema Swift Team 09 Sw...en Leudal 5,00 --- 71
2 Bieke Emans AV Weert Team 02 Weert 4,60 --- 64
3 Marah Berben Swift Team 09 Sw...en Leudal 4,30 --- 58
4 Britt Smeets STB Team 07 STB 4,10 --- 54
5 Jelyna Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 3,80 --- 49
6 Floor Quaedackers STB Team 07 STB 3,70 --- 47
6 Ise Houben Swift Team 09 Sw...en Leudal 3,70 --- 47
8 Pleun Cillekens Swift Team 09 Sw...en Leudal 3,60 --- 45
9 Madelon Mestrom Swift Team 06 Sw...en Helden 3,40 --- 41
10 Eline Dieteren STB Team 07 STB 3,20 --- 38
11 Aila Colijn AV Weert Team 02 Weert 3,10 --- 36
12 Floor Houben AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar 3,00 --- 34
13 Christel Dörenberg STB Team 07 STB 2,90 --- 32
14 Sjuulke Tersmette Swift Team 04 Sw...en Caesar 2,60 --- 27
15 Saar Beek Swift Team 09 Sw...en Leudal 2,30 --- 22
Amber Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0

Pupil C jongens

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Yannick Deckers AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 5,70 --- 73
2 Ibe Senden AV Unitas Team 08 Unitas 4,80 --- 58
3 Casper Cox AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 4,50 --- 53
4 Baer Koumans Swift Team 04 Sw...en Caesar 4,40 --- 51
5 Colin van Moorsel Leudal Team 09 Sw...en Leudal 4,10 --- 46
5 Matteo van Leeuwen Leudal Team 09 Sw...en Leudal 4,10 --- 46
5 Seth Van den Elzen AV Unitas Team 08 Unitas 4,10 --- 46
8 Stan Willemsen Helden Team 06 Sw...en Helden 3,90 --- 43
8 Boris Koopmans AV Unitas Team 08 Unitas 3,90 --- 43
10 Koen Hellenbrand STB Team 07 STB 3,60 --- 38
11 Jeffrey van Nuil Swift Team 06 Sw...en Helden 3,40 --- 35
12 Noah Babic Swift Team 09 Sw...en Leudal 3,30 --- 34
13 Lucas Ottenheijm Helden Team 06 Sw...en Helden 3,20 --- 32
14 Pepijn Afman Swift Team 09 Sw...en Leudal 3,10 --- 31
15 Koen Deckers Swift Team 09 Sw...en Leudal 3,00 --- 29


Pupil B meisjes

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Jaydee Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 5,50 --- 64
2 Sanne Dabekaussen AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 5,30 --- 61
2 Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 5,30 --- 61
2 Eef Swinckels AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 5,30 --- 61
5 Firdaous El Arji AV Weert Team 02 Weert 5,10 --- 58
5 Laura Sluijpers AVON Team 05 Un...s en AVON 5,10 --- 58
7 Jonie van der Goor Swift Team 06 Sw...en Helden 5,00 --- 56
8 Elin Caris Swift Team 03 Swift 4,90 --- 55
9 Lot van Veghel ATV Venray Team 01 ATV Venray 4,60 --- 50
9 Jessie Lynn Smeets AV Unitas Team 08 Unitas 4,60 --- 50
11 Mila Heusschen Swift Team 03 Swift 4,10 --- 43
12 Tess Schumans STB Team 07 STB 3,90 --- 40
13 Imke Wijnen AV Weert Team 02 Weert 3,70 --- 37
14 Saar Driessens AV Weert Team 02 Weert 3,60 --- 35
15 Jasmina Schmitz Swift Team 03 Swift 3,40 --- 32
16 Florense Revenberg Swift Team 03 Swift 3,30 --- 31
Ilse van Banning AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar DNS --- 0

Pupil B jongens

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Moos Mevissen Swift Team 03 Swift 6,50 --- 72
2 Cas Hendriks ATV Venray Team 01 ATV Venray 6,30 --- 69
3 Sef Cantelberg Swift Team 03 Swift 5,80 --- 62
4 Joey Heuvels STB Team 07 STB 5,70 --- 61
4 Joas de Zeeuw Swift Team 06 Sw...en Helden 5,70 --- 61
6 Sten van Schagen AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar 5,60 --- 59
7 Daan Domburg Swift Team 03 Swift 5,50 --- 58
8 Finn Jans-Beken ATV Venray Team 01 ATV Venray 5,40 --- 56
9 Yon Peeters Helden Team 06 Sw...en Helden 5,10 --- 52
9 Casper Rekmans AV Weert Team 02 Weert 5,10 --- 52
9 Noah Helgers Swift Team 03 Swift 5,10 --- 52
12 Ruben Sijstermans STB Team 07 STB 5,00 --- 51
13 Sem Pingen ATV Venray Team 01 ATV Venray 4,90 --- 50
14 Stijn Crins Swift Team 06 Sw...en Helden 4,80 --- 48
15 Djaviëno Dormans AVON Team 05 Un...s en AVON 4,60 --- 45
16 Merijn Oosterman AV Unitas Team 08 Unitas 4,50 --- 44
17 Bram Linders Swift Team 03 Swift 3,90 --- 36
18 Dion Neij... van Lier AV Weert Team 02 Weert 2,90 --- 23
Alex van der Putten ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Ben Korenman ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Jur Jansen ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Michiel Jelsma ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Tim Derks ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Jur Dinjens AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0
Henry Laumann AV Unitas Team 05 Un...s en AVON DNS --- 0
Robin Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0
Julian Bierman STB Team 07 STB DNS --- 0