Kogelstoten

  Zaterdag 7 april 2018

  10:00u - 10:35u

Uitslagen worden verwerkt


Startvolgorde Snr Naam Categorie KogelPositieOBP
44 152 Matyas Kerekgyarto Swift JJC 15,14 1---
59 197 Mattijs Mols AV Attila JJA 14,95 2---
76 261 Ruben Rolvink Olympus `70 JJB 14,65 3---
24 84 Sebastiaan Bonte AV Hera JJC 14,51 4---
97 295 Matyas Kerekgyarto Swift JJB 13,41 5---
80 265 Tessa Smits AV Sprint MJB 12,68 6---
87 280 Jenny Tchedjo U-Track MJA 12,44 7---
85 278 Taro Swart AV Spiridon JJB 12,43 8---
95 291 Koen Zandvliet Scorpio JJC 12,35 9---
15 36 Wassiliki ...xandridis HLLS Vsen 12,33 10---
48 157 Pien Korstanje AV Attila MJB 12,17 11---
34 98 Lotte Haest Spado MJC 12,01 12---
65 203 Sjoerd Pastoor AV Sprint JJB 11,82 13---
27 90 Erik de De haan THOR M45 11,56 14---
69 207 Sam van der Pol Atledo JJA 11,38 15---
61 199 Eva Nijdam Scorpio MJB 11,33 16---
57 195 Albert van der Mee AV Sprint M55 11,16 17---
19 59 Hanna van Baast AV Attila MJC 11,15 18---
50 159 Max Kreeft AV Spiridon JJC 11,13 19---
72 210 Chuck Pols Scorpio JJC 11,12 20---
51 160 Geert van Krevelen Atledo JJB 11,00 21---
36 141 Henk Heijligers GVAC M60 10,58 22---
14 150 Ryan Jansen Scorpio JJD 10,57 2311,29
78 263 Mark de Rond AV Sprint Msen 10,51 24---
13 293 Martijn Flipsen Atledo Msen 10,19 2510,71
46 154 Thomas Knoop Typhoon JJB 10,16 26---
22 82 Anniek Bloemers AV Sprint MJB 10,11 27---
39 145 Evi van Hooij THOR Vsen 10,08 28---
79 264 Ferdi van Schijndel AV Attila Msen 9,93 29---
73 258 Ronald Rasenberg Delta Sport M50 9,91 30---
35 100 Linsy Heestermans AV Sprint MJC 9,90 31---
16 38 Yvonne van...nk-Swaans THOR V50 9,90 3210,57
91 286 Ruth Vogels Rotterdam MJC 9,90 33---
90 283 Bjorn van der Velden HLLS JJC 9,80 34---
12 257 Jinke Prinsen AV Sprint MJB 9,75 3510,27
93 288 Pim de Wit Typhoon Msen 9,65 36---
32 95 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 9,64 37---
63 201 Nienke Overgoor HLLS MJC 9,60 38---
66 204 Rene Peeters Atledo M50 9,51 39---
77 262 Etienne Rolvink Olympus `70 M45 9,46 40---
37 142 Stijn Hendriks Scorpio JJC 9,43 41---
68 206 Jord Pluimes Scorpio JJC 9,36 42---
64 202 Anouk Overgoor HLLS MJD 9,32 43---
26 88 Patty Mich... Burgman CAV Energie Vsen 9,28 44---
41 147 Anne Ter Horst Atledo MJC 9,05 45---
81 266 Mark Smolders AV Sprint JJC 8,90 46---
71 209 Frank Pols Atledo M50 8,83 47---
9 285 Hanneke Verheesen AV Sprint MJB 8,70 488,64
56 194 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 8,66 49---
25 86 Lisanne Boot HLLS MJC 8,65 509,48
10 89 Hector Buyle SCSP M50 8,43 518,65
96 292 Amber van t Zelfde Typhoon MJB 8,37 52---
55 193 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 8,26 53---
17 39 Kasper Baalmans Atledo JJD 8,24 54---
7 99 Ryan Heeren AV Spiridon JJD 8,17 558,26
6 37 Anouk Andeweg AV Spiridon MJD 8,12 568,01
42 149 Ralph Jacobs Atledo Msen 8,10 57---
38 144 Johan van den Heuvel GVAC M45 8,08 58---
4 143 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 8,07 598,00
75 260 Juul de Reijdt AV Sprint MJD 8,06 60---
11 87 Gerard van...roekhoven Atledo M60 8,03 619,12
2 97 Silkie Graafmans AV Spiridon MJD 7,87 627,71
30 93 Nine Fransen AV Sprint MJC 7,73 63---
54 192 Mikki Lips AV Sprint MJC 7,69 64---
1 156 Hens Koreman Atledo M60 7,58 657,00
45 153 Henk Knapen DES M70 7,57 66---
3 85 Anouk Boomaerts DJA MJD 7,56 677,94
5 148 Teus Huisman LGAS M55 7,52 688,00
8 284 Frits van der Velden Atledo M60 7,51 698,42
40 146 Margriet ter Horst Atledo V50 7,48 70---
86 279 Paul Swart AV Spiridon M45 7,47 71---
47 155 Matthijs Knoop Typhoon JJD 7,46 72---
74 259 Daan de Reijdt AV Sprint MJC 7,33 73---
88 281 Jacqueline Thijssen GVAC V50 7,23 74---
82 275 Robbie Smulders PH JJD 6,38 757,04
49 158 Bengt Kramer Atledo JJC 6,07 76---
92 287 Pepijn Wijnen Atledo JJD 6,07 76---
18 40 Joris Baalmans Atledo JJD 4,41 78---
20 60 Ruben van Balen AC TION M45 --- ---
21 81 Natasja van Beurden AV Attila MJA --- ---
23 83 Suzanne den Boef Typhoon Vsen --- ---
28 91 Benjamin ...bbelstein PH JJC --- ---
29 92 Lorenz Engels SCSP Msen --- ---
31 94 Nanne Gelderblom AV `56 MJA --- ---
33 96 Maarten van Gils AV Sprint JJB --- ---
43 151 Dimitri Jonkers AV Sprint Msen --- ---
52 190 Elsa de Lange SPOB MJA --- ---
53 191 Julian de Leeuw AV Sprint JJA --- ---
58 196 Dries Meeusen Belgie Msen --- ---
60 198 Michael Monden CAV Energie Msen --- ---
62 200 Safira den Oudsten AV Spiridon MJC --- ---
67 205 Janneke Pluimes Scorpio MJB --- 44,41
70 208 Glenn Pols Atledo Msen --- ---
83 276 Fred Van d...teenhoven Scorpio M70 --- ---
84 277 Dieter Stolzenbach PH JJC --- ---
89 282 Nigel van Varik AV Unitas JJB --- ---
94 290 Lisa Woudenberg Spark Vsen --- ---

* Series ingedeeld op basis van Oplopende prestatie (1e serie minst snelle, laatste serie snelste)