Discuswerpen

  Zaterdag 7 april 2018

  10:00u - 10:35u

Uitslagen worden verwerkt


Startvolgorde Snr Naam Categorie DiscusPositieOBP
17 84 Sebastiaan Bonte AV Hera JJC 55,76 154,23
16 152 Matyas Kerekgyarto Swift JJC 52,89 245,83
94 291 Koen Zandvliet Scorpio JJC 47,42 3---
78 261 Ruben Rolvink Olympus `70 JJB 45,87 4---
66 197 Mattijs Mols AV Attila JJA 45,67 5---
15 205 Janneke Pluimes Scorpio MJB 42,93 644,41
12 141 Henk Heijligers GVAC M60 41,01 734,37
97 295 Matyas Kerekgyarto Swift JJB 39,29 8---
33 92 Lorenz Engels SCSP Msen 39,16 9---
52 154 Thomas Knoop Typhoon JJB 38,32 10---
23 60 Ruben van Balen AC TION M45 38,29 11---
64 195 Albert van der Mee AV Sprint M55 37,86 12---
89 282 Nigel van Varik AV Unitas JJB 37,21 13---
73 210 Chuck Pols Scorpio JJC 35,87 14---
70 207 Sam van der Pol Atledo JJA 35,22 15---
13 263 Mark de Rond AV Sprint Msen 34,95 1637,11
11 90 Erik de De haan THOR M45 34,55 1731,50
85 278 Taro Swart AV Spiridon JJB 34,48 18---
39 98 Lotte Haest Spado MJC 34,27 19---
69 203 Sjoerd Pastoor AV Sprint JJB 33,64 20---
57 159 Max Kreeft AV Spiridon JJC 33,27 21---
90 283 Bjorn van der Velden HLLS JJC 32,32 22---
14 204 Rene Peeters Atledo M50 31,73 2338,06
30 88 Patty Mich... Burgman CAV Energie Vsen 31,38 24---
10 145 Evi van Hooij THOR Vsen 30,99 2530,50
71 208 Glenn Pols Atledo Msen 29,51 26---
29 87 Gerard van...roekhoven Atledo M60 29,49 27---
7 206 Jord Pluimes Scorpio JJC 29,27 2828,61
9 288 Pim de Wit Typhoon Msen 29,11 2930,49
81 265 Tessa Smits AV Sprint MJB 28,71 30---
48 149 Ralph Jacobs Atledo Msen 28,47 31---
80 264 Ferdi van Schijndel AV Attila Msen 28,46 32---
43 143 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 27,64 33---
8 198 Michael Monden CAV Energie Msen 27,41 3429,54
5 286 Ruth Vogels Rotterdam MJC 27,19 3525,35
36 95 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 25,91 36---
4 38 Yvonne van...nk-Swaans THOR V50 25,86 3724,84
68 200 Safira den Oudsten AV Spiridon MJC 25,77 38---
58 160 Geert van Krevelen Atledo JJB 25,67 39---
6 290 Lisa Woudenberg Spark Vsen 25,36 4028,60
31 89 Hector Buyle SCSP M50 24,52 41---
79 262 Etienne Rolvink Olympus `70 M45 23,76 42---
91 284 Frits van der Velden Atledo M60 23,43 43---
72 209 Frank Pols Atledo M50 23,21 44---
2 201 Nienke Overgoor HLLS MJC 22,67 4518,35
25 82 Anniek Bloemers AV Sprint MJB 22,26 46---
82 266 Mark Smolders AV Sprint JJC 22,23 47---
40 99 Ryan Heeren AV Spiridon JJD 21,66 48---
53 155 Matthijs Knoop Typhoon JJD 21,57 49---
51 153 Henk Knapen DES M70 21,56 50---
88 281 Jacqueline Thijssen GVAC V50 21,49 51---
20 39 Kasper Baalmans Atledo JJD 21,46 52---
95 292 Amber van t Zelfde Typhoon MJB 21,31 53---
46 147 Anne Ter Horst Atledo MJC 20,59 54---
86 279 Paul Swart AV Spiridon M45 20,57 55---
28 86 Lisanne Boot HLLS MJC 20,45 56---
54 156 Hens Koreman Atledo M60 19,67 57---
44 144 Johan van den Heuvel GVAC M45 18,99 58---
63 194 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 18,92 59---
38 97 Silkie Graafmans AV Spiridon MJD 18,67 60---
19 37 Anouk Andeweg AV Spiridon MJD 17,30 61---
27 85 Anouk Boomaerts DJA MJD 16,43 6218,13
61 192 Mikki Lips AV Sprint MJC 15,62 63---
1 202 Anouk Overgoor HLLS MJD 15,36 6414,07
93 287 Pepijn Wijnen Atledo JJD 14,74 65---
83 275 Robbie Smulders PH JJD 14,28 66---
45 146 Margriet ter Horst Atledo V50 12,72 67---
21 40 Joris Baalmans Atledo JJD 9,30 68---
18 36 Wassiliki ...xandridis HLLS Vsen NM ---
42 142 Stijn Hendriks Scorpio JJC NM ---
3 277 Dieter Stolzenbach PH JJC DNS 21,38
22 59 Hanna van Baast AV Attila MJC --- ---
24 81 Natasja van Beurden AV Attila MJA --- ---
26 83 Suzanne den Boef Typhoon Vsen --- ---
32 91 Benjamin ...bbelstein PH JJC --- ---
34 93 Nine Fransen AV Sprint MJC --- ---
35 94 Nanne Gelderblom AV `56 MJA --- ---
37 96 Maarten van Gils AV Sprint JJB --- ---
41 100 Linsy Heestermans AV Sprint MJC --- ---
47 148 Teus Huisman LGAS M55 --- ---
49 150 Ryan Jansen Scorpio JJD --- ---
50 151 Dimitri Jonkers AV Sprint Msen --- ---
55 157 Pien Korstanje AV Attila MJB --- ---
56 158 Bengt Kramer Atledo JJC --- ---
59 190 Elsa de Lange SPOB MJA --- ---
60 191 Julian de Leeuw AV Sprint JJA --- ---
62 193 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 --- ---
65 196 Dries Meeusen Belgie Msen --- ---
67 199 Eva Nijdam Scorpio MJB --- ---
74 257 Jinke Prinsen AV Sprint MJB --- ---
75 258 Ronald Rasenberg Delta Sport M50 --- ---
76 259 Daan de Reijdt AV Sprint MJC --- ---
77 260 Juul de Reijdt AV Sprint MJD --- ---
84 276 Fred Van d...teenhoven Scorpio M70 --- ---
87 280 Jenny Tchedjo U-Track MJA --- ---
92 285 Hanneke Verheesen AV Sprint MJB --- ---
96 293 Martijn Flipsen Atledo Msen --- ---

* Series ingedeeld op basis van Oplopende prestatie (1e serie minst snelle, laatste serie snelste)