Openingswedstrijd Olympus'70

   Zondag 31 maart 2019 10:00u - 15:30u
   AV Olympus `70, te Naaldwijk
     De Hoge Bomen 3a, 2671 N Naaldwijk
   woc@olympus70.nl
  155 deelnemers
Outdoor - Elektronisch gemeten
Inschrijven: 14-03-2019 0:01u tot 25-03-2019 18:00u
Cat Onderdelen
Mmas
Msen
JJA
Vmas
Vsen
MJA
Sprint:150m
MiLa:600m, 1000m
Werp:Kogel, Speer
Spring:Hoog, Ver
JJB
Sprint:150m
MiLa:600m, 1000m
Horden:110mH
Werp:Kogel, Speer
Spring:Hoog, Ver
JJC
MJB
Sprint:150m
MiLa:600m, 1000m
Horden:100mH
Werp:Kogel, Speer
Spring:Hoog, Ver
JJD
MJC
Sprint:150m
MiLa:600m, 1000m
Horden:80mH
Werp:Kogel, Speer
Spring:Hoog, Ver
JPA2
JPA1
MPA2
MPA1
Meerkamp:60m, 1000m, Kogel, Ver
JPB
MPB
Meerkamp:40m, 1000m, Vortex, Ver
JPC
JPMini
MPC
MPMini
Meerkamp:40m, 600m, Vortex, Ver
MJD
Sprint:150m
MiLa:600m, 1000m
Horden:60mH
Werp:Kogel, Speer
Spring:Hoog, Ver
* Speciale kortingsregeling voor leden van de volgende verenigingen:
     AV Olympus `70
     deelname voor hen is volledig gratis.
** Je mag maximaal 5 onderdelen uitkiezen.

Top 3 uitslagen - Jongens Pupil A1

Top 3 uitslagen - Jongens Pupil A2

Luuk Boutkan
  • OL70 - 2088 punten
  • 60m   9,66
  • 1000m   3:31,31
  • Kogel   7,77
  • Ver   3,79
Joe van Veen
  • OL70 - 1803 punten
  • 60m   10,17
  • 1000m   3:49,51
  • Kogel   6,44
  • Ver   3,66
Bas van Lier
  • OL70 - 1719 punten
  • 60m   10,42
  • 1000m   3:56,02
  • Kogel   7,17
  • Ver   3,38
Daniel de Ruijter
  • OL70 - 1793 punten
  • 60m   9,97
  • 1000m   4:11,98
  • Kogel   6,39
  • Ver   4,01
Jelmer Jungschlager
  • OL70 - 1512 punten
  • 60m   10,27
  • 1000m   3:55,40
  • Kogel   4,37
  • Ver   3,11
Jelle Helmig
  • OL70 - 1705 punten
  • 60m   10,08
  • 1000m   4:08,07
  • Kogel   5,87
  • Ver   3,73

Wedstrijd omschrijving

Onderlinge openingswedstrijd voor pupillen, junioren, senioren en masters van Olympus’70. Deze wedstrijd is alleen voor leden van onze eigen vereniging.

De pupillen kunnen zich inschrijven voor een 3-kamp met een lange afstand als afsluiting.

J + M pup C + mini: 40m – vortex– ver – 600m
J + M pup B: 40m – vortex– ver – 1000m
J + M pup A 1+2: 60m – kogel – ver – 1000m

Voor alle pupillen is er een diploma na afloop.

De junioren, senioren en masters kunnen zich inschrijven per onderdeel.
Maximaal 4 onderdelen + horden. (Horden telt dus niet mee bij de 4 onderdelen)

150m en de 1000m/600m zullen ingedeeld worden in series op basis van opgegeven eindtijd en niet op basis van categorie.

Het zou kunnen gebeuren dat we chronologische problemen krijgen als er veel inschrijvingen zijn, waardoor er onderdelen kunnen overlappen.
Indien dit onvermijdelijk is vragen we hier enig begrip.
---

Inschrijving in de kantine kan tot maandag xx maart. Inschrijven op Atletiek.nu tot zondag 24 maart.

----
Parkeergelegenheid bij de Galgeweg is beperkt tot 42 plaatsen. Indien deze vol zijn dan de Galgeweg vervolgen en bij de daarop volgende rotonde naar rechts en u arriveert bij het parkeerterrein van het sportpark.

U parkeert daar uw auto en wandelt naar de accommodatie welke aan het einde van het pad is; u kunt niet doorrijden tot de accommodatie.
Parkeren in de berm aan de Galgeweg en Monnikenlaan is niet toegestaan.
Rotonde Galgeweg mag niet lopend worden overgestoken.

Hoogtepunten

Pien Mittertreiner OL70 MJD Kogel
  • 11,48
  • Fenna Van Ruijven OL70 MJB Kogel
  • 9,93
  • Bibienne de Brabander OL70 MJC Kogel
  • 11,46
  • Dano van Calsteren OL70 JJB Hoog
  • 1,75
  • Guido Persoon OL70 Msen Hoog
  • 1,80
  • Stef Kortekaas OL70 JJC Hoog
  • 1,50
  • Inga Michejenko OL70 Vmas 600m
  • 1:39,40
  • Tim Hoogenboom OL70 Msen Hoog
  • 1,95
  • Babet Boer OL70 MJB Hoog
  • 1,40
  • Ruben Rolvink OL70 JJB Kogel
  • 15,06