Trackmeeting Rotterdam

   Donderdag 5 juli 2018 19:00u - 22:30u
   Rotterdam Atletiek, te Rotterdam
     Bentincklaan 40 3039 KK Rotterdam
   woc@ra.nl
  309 deelnemers
Outdoor - Elektronisch gemeten
Inschrijven: 05-05-2018 9:00u tot 04-07-2018 17:00u
Cat Onderdelen Kosten
Mmas
Msen
JJA
JJB
JJC
Vmas
Vsen
MJA
MJB
MJC
Sprint:100m € 3,00
MiLa:1500m € 3,00
Werp:Discus, Kogel € 3,00
Spring:Ver € 3,00
Mrec
Vrec
Sprint:100m € 3,00
MiLa:1500m € 3,00
JJD
MJD
Sprint:100m € 3,00
MiLa:1000m € 3,00
Werp:Discus, Kogel € 3,00
Spring:Ver € 3,00
JPA2
JPA1
JPB
MPA2
MPA1
MPB
MiLa:1000m € 3,00
Spring:Ver € 3,00
* Speciale kortingsregeling voor leden van de volgende verenigingen:
     Rotterdam Atletiek
     33% korting op het gehele inschrijftarief.

Locatie

Wedstrijd omschrijving

Update 4/7/2018 17u
Let op: online inschrijven is gesloten.
Na-inschrijven is mogelijk donderdagmiddag ter plaatse tot 1 uur voor aanvang wedstrijd. Dit geldt voor de onderdelen die nog vrije startplekken hebben en in ieder geval voor de loopnummers.
------

De 1500m van deze wedstrijd maakt deel uit van het Run2Day Rotterdam Baancircuit en is ook open voor beginners en recreanten.

Info over Run2Day Baancircuit en klassement op www.run2dayrdambaancircuit.nl

Programma is als volgt:

19.00 uur: 100m series alle categorieën
19.00 uur: discus groep 1 (max 16 deelnemers)
19:00 uur: kogel groep 1 (max 16 deelnemers)
19.00 uur: verspringen pupillen (max 18 deelnemers)
20.00 uur: 1000m A+B pupillen & D junioren
20.20 uur: finale 100m vrouwen
20.25 uur: finale 100m mannen

20.30 uur: 1500m (Run2Day Rotterdam baancircuit)

20.30 uur: kogel groep 2 (max 16 deelnemers)
20:30 uur: discus groep 2 (max 16 deelnemers)
20:30 uur: verspringen junioren/senioren (max 16 deelnemers)

LET OP: Bij de loopnummers graag je PR opgeven of een reële schatting van je eindtijd, voor een goede indeling van de series.

100m eerst de snelste series en snelste atleten op de middelste banen.
Kwalificatie finales op basis van de 6 tijd-snelsten bij de mannen en vrouwen.
1000m snelste serie als laatste.
1500m snelste series als eerste.

Windmeters aanwezig.
Voor alle technische nummer (kogel, discus, ver): 4 pogingen voor iedereen.

Bij inschrijven:
Kies eerst de onderdelen, daarna wordt getoond welke startgroepen er zijn.
Bij het Discuswerpen en Kogelstoten kun je zelf kiezen tussen de startgroep van 19u of 20.30u.
Je kan niet kiezen voor 2 onderdelen die op hetzelfde tijdstip beginnen.

Voor inschrijven: 3,00 euro per onderdeel (sluit woensdag 4 Juli 17:00uur)

Na inschrijven: 5,00 euro per onderdeel op donderdag 5 juli tot 1 uur voor aanvang.

Hoogtepunten

Dara Obot HAAG MJA Discus
  • 43,21
  • Xavi Mo-Ajok SPRK JJB Ver
  • 6,05
  • Hebe Chadwick AV40 MJD 1000m
  • 3:12,17
  • Eefke Leeuwis SPDO MJD 1000m
  • 3:13,48
  • Koen Zandvliet SCRP JJC Kogel
  • 12,85
  • Dominique Zwiep RDAM JJA 100m_f
  • 10,78
  • Karin Melis Mey TUR Vsen Ver
  • 5,58
  • Dominique Zwiep RDAM JJA 100m
  • 10,69
  • Nathalia Montijn ENRG MJD Kogel
  • 11,43
  • Koen Zandvliet SCRP JJC Discus
  • 50,58