Open wedstr. oude stijl pupillen en CD-junioren

   Zaterdag 21 april 2018
   DJA, te Zundert
     Akkermolenweg 17 4881 BL Zundert
   dja.zundert@gmail.com
  131 deelnemers
Outdoor - Elektronisch gemeten
Inschrijven: 05-03-2018 12:00u tot 18-04-2018 23:59u
Cat Onderdelen Kosten
JJC
Sprint:100m, 300m € 3,00
MiLa:1000m € 3,00
Werp:Kogel € 3,00
Spring:Ver € 3,00
Estafette:4x100m € 0,00
JJD
Sprint:80m € 3,00
MiLa:600m € 3,00
Werp:Discus, Kogel € 3,00
Spring:Ver € 3,00
Estafette:4x80m € 0,00
JPA
MPA
MiLa:1000m € 2,00
Meerkamp:60m, Kogel, Ver € 6,00
JPB
MPB
MiLa:1000m € 2,00
Meerkamp:40m, Bal, Hoog € 6,00
JPC
JPMini
MPC
MPMini
MiLa:600m € 2,00
Meerkamp:40m, Bal, Ver € 6,00
MJC
Sprint:80m, 300m € 3,00
MiLa:1000m € 3,00
Werp:Discus € 3,00
Spring:Ver € 3,00
Estafette:4x80m € 0,00
MJD
Sprint:60m € 3,00
MiLa:600m € 3,00
Werp:Discus, Kogel € 3,00
Spring:Ver € 3,00
Estafette:4x60m € 0,00
* Speciale kortingsregeling voor leden van de volgende verenigingen:
     DJA
     deelname voor hen is volledig gratis.

Top 3 uitslagen - Jongens Pupil A

Top 3 uitslagen - Jongens Pupil B

Jim Putter
  • DJA - 1936 punten
  • 60m   8,66
  • Kogel   9,52
  • Ver   4,51
Joep van Casteren
  • ATH - 1099 punten
  • 40m   7,46
  • Bal   18,82
  • Hoog   1,00
Kilan Goddijn
  • SPRN - 1698 punten
  • 60m   9,20
  • Kogel   7,87
  • Ver   4,27
Auke Korving
  • ACHL - 1069 punten
  • 40m   7,38
  • Bal   15,78
  • Hoog   1,00
Jeremiah Puroja
  • DNMC - 1615 punten
  • 60m   9,81
  • Kogel   9,04
  • Ver   4,07
Nathan Kuster
  • SPDO - 1019 punten
  • 40m   8,04
  • Bal   18,02
  • Hoog   1,05

Wedstrijd omschrijving

LET OP: VOORLOPIG TIJDSCHEMA (het chronoloog kan nog aangepast worden nadat inschrijving gesloten is)

PRIJSUITREIKING:
Er is bij de pupillen een prijsuitreiking voor de 3 beste atleten van de meerkamp én voor het lange looponderdeel.
Er is bij de CD junioren een prijsuitreiking voor de 3 beste atleten per onderdeel.

VOOR CD-JUNIOREN:
Bij inschrijven voor de looponderdelen s.v.p. tijden vermelden i.v.m. indeling series.

Bij looponderdelen t/m 100 m worden series gelopen, gevolgd door een finale waarbij de 6 snelst gelopen tijden uit de series doorgaan naar de finale. Indien er maar 1 serie is, zal dit direct de finale zijn (op het tijdstip van de series; de geplande finale komt te vervallen).

Bij de overige looponderdelen worden alleen series op tijd gelopen.

Bij de werponderdelen en het verspringen krijgt iedereen 4 pogingen.

Hoogtepunten

Ruby Jansen MPM MPA 60m
  • 9,21
  • Jim Putter DJA JPA Kogel
  • 9,52
  • Tinka Fokke SPDO MPA 60m
  • 9,54
  • Fenne Bijlhouwer SPDO MPA 60m
  • 9,66
  • Ruby Jansen MPM MPA Ver
  • 4,45
  • Jim Putter DJA JPA Ver
  • 4,51
  • Chloé Zerbib DNMC MPA 60m
  • 9,50
  • Jim Putter DJA JPA 60m
  • 8,66
  • Kilan Goddijn SPRN JPA 60m
  • 9,20
  • Abel Kovacs-Borbas ATH JPA 60m
  • 9,22