4e Medaillewedstrijd

   Zaterdag 22 september 2018
   Marathon Pim Mulier, te Hengelo
     Kuipersdijk 46 7552 BJ Hengelo
   mpmwedstrijden@gmail.com
  385 deelnemers
Outdoor - Elektronisch gemeten
Inschrijven: 01-02-2018 0:01u tot 15-09-2018 23:55u
Cat Onderdelen Kosten
JJA
JJB
JJC
Meerkamp:800m, Discus, Kogel, Ver € 3,75
JJD
Meerkamp:80m, Speer, Hoog € 3,75
JPA
Meerkamp:60m, Bal, Hoog € 3,25
JPB
Meerkamp:1000m, Bal, Ver € 3,25
JPC
Meerkamp:600m, Bal, Ver € 3,25
MJA
MJB
Meerkamp:100m, Discus, Kogel, Hoog € 3,75
MJC
Meerkamp:80m, Discus, Kogel, Hoog € 3,75
MJD
Meerkamp:600m, Speer, Ver € 3,75
MPA
Meerkamp:1000m, Kogel, Ver € 3,25
MPB
Meerkamp:40m, Kogel, Hoog € 3,25
MPC
Meerkamp:40m, Bal, Hoog € 3,25
* Speciale kortingsregeling voor leden van de volgende verenigingen:
     Marathon Pim Mulier
     deelname voor hen is volledig gratis.

Top 3 uitslagen - Jongens JA/JB

Top 3 uitslagen - Jongens JC1

Wilbert Dennekamp
  • RSSN - 2116 punten
  • 800m   2:23,85
  • Discus   33,95
  • Kogel   12,36
  • Ver   5,65
Leon Spiekerman
  • MPM - 2384 punten
  • 800m   2:16,66
  • Discus   27,25
  • Kogel   9,93
  • Ver   5,58
Niels Dennekamp
  • RSSN - 1923 punten
  • 800m   2:28,07
  • Discus   34,07
  • Kogel   11,99
  • Ver   5,14
Luca Walhof
  • GOOR - 1819 punten
  • 800m   2:34,51
  • Discus   20,82
  • Kogel   8,72
  • Ver   4,51
Marnix Wilting
  • TION - 1365 punten
  • 800m   DNS
  • Discus   31,08
  • Kogel   11,66
  • Ver   4,67
Roy Scholte van Mast
  • GOOR - 1701 punten
  • 800m   2:39,91
  • Discus   24,38
  • Kogel   8,06
  • Ver   4,02

Wedstrijd omschrijving

Op de Twentse medaillewedstrijden zijn een aantal bijzondere bepalingen van toepassing. Deze zijn te vinden in het Twents Wedstrijdboekje 2018-2019, bladzijde 30 e.v. ( https://www.mpmhengelo.nl/userfiles/wedstrijden/23_twents_wedstrijdboekje_2018_2019.pdf )

Hoogtepunten

Artur Harwig TION JJC Ver
  • 5,05
  • Leon Spiekerman MPM JJC Ver
  • 5,58
  • Merel Wevers AV34 MJA Hoog
  • 1,50
  • Marjolein Bolten KRNS MJA Hoog
  • 1,60
  • Merel Wevers AV34 MJA 100m
  • 13,17
  • Jermaine Kleine SISU JJC 800m
  • 2:16,61
  • Marjolein Bolten KRNS MJA Kogel
  • 11,04
  • Leon Spiekerman MPM JJC 800m
  • 2:16,66
  • Margo Schippers RSSN MJB Hoog
  • 1,45
  • Sven Kosters MPM JPA 60m
  • 9,02