Onder aan Diek Wedstried

   Zaterdag 16 juni 2018 9:30u - 14:15u
   AV Fivelstreek, te Delfzijl
     Burgemeester Boeremalaan 3 9934 EM Delfzijl
   aa.visscher@home.nl
    +31596629360
  103 deelnemers
Outdoor Elektronisch gemeten
Inschrijven: 01-03-2018 0:01u tot 03-06-2018 23:59u
Cat Onderdelen Kosten
Mmas
Msen
Sprint:100m € 2,50
MiLa:1500m € 2,50
Werp:Speer € 2,50
JJC
Sprint:100m € 2,50
MiLa:800m € 2,50
Werp:Kogel € 2,50
Spring:Hoog, Ver € 2,50
JJD
Sprint:80m € 2,50
MiLa:600m € 2,50
Werp:Kogel € 2,50
Spring:Hoog, Ver € 2,50
JPA2
JPA1
MPA2
MPA1
Meerkamp:60m, 1000m, Kogel, Hoog € 6,00
JPB
MPB
Meerkamp:40m, 1000m, Kogel, Ver € 6,00
JPC
JPMini
MPC
MPMini
Meerkamp:40m, 600m, Vortex, Ver € 6,00
Vmas
Sprint:200m € 2,50
MiLa:800m € 2,50
Vsen
Sprint:200m € 2,50
MiLa:800m € 2,50
Werp:Speer € 2,50
MJA
MJB
Werp:Speer € 2,50
MJC
Sprint:80m € 2,50
MiLa:600m € 2,50
Werp:Kogel € 2,50
Spring:Hoog, Ver € 2,50
MJD
Sprint:60m € 2,50
MiLa:600m € 2,50
Werp:Kogel € 2,50
Spring:Hoog, Ver € 2,50
Regiowedstrijd voor pupillen, junioren, senioren en masters van de verenigingen AV Aquilo, Chitah, SV Veendam, AV Jahn II, Groningen Atletiek, Vitalis, AAC '61, EAC De Sperwers, ATC’75 en AV Fivelstreek

Medailles: pupillen meerkamp 1e, 2e en 3e; junioren/senioren/masters per los onderdeel 1e, 2e en 3e

Herinnering voor alle deelnemers!

Top 3 uitslagen - Jongens Pupil A1

Top 3 uitslagen - Jongens Pupil A2

Olav Clobus
  • AC61 - 1430 punten
  • 60m   10,88
  • 1000m   4:12,96
  • Kogel   5,56
  • Hoog   1,00
Cuno Harmes
  • GRNG - 2108 punten
  • 60m   9,44
  • 1000m   3:37,09
  • Kogel   7,18
  • Hoog   1,25
Sander Darmeveil
  • AC61 - 1420 punten
  • 60m   11,15
  • 1000m   4:34,89
  • Kogel   6,16
  • Hoog   1,10
Leon Hesling
  • FVLS - 1994 punten
  • 60m   9,53
  • 1000m   3:35,71
  • Kogel   6,62
  • Hoog   1,15
Collin Streunding
  • AQLO - 1312 punten
  • 60m   10,66
  • 1000m   4:39,70
  • Kogel   4,93
  • Hoog   1,00
Tom Doornbos
  • FVLS - 1557 punten
  • 60m   10,72
  • 1000m   4:12,09
  • Kogel   7,27
  • Hoog   1,00

Hoogtepunten

Jill Uilhoorn FVLS MJD 60m
  • 8,60
  • Sweder Visser AC61 JJC 800m
  • 2:22,37
  • Leroy Oostman GRNG JJC 800m
  • 2:22,71
  • Maurice Smit FVLS Msen 1500m
  • 4:15,57
  • Djalil Pater GRNG JJD 80m
  • 10,91
  • Anna-Romee van der Spoel JAHN MJD Kogel
  • 12,30
  • Annabel Paul JAHN MJC 80m
  • 11,03
  • Wu Ping Kuiper GRNG JJD 600m
  • 1:43,80
  • Renske Linstra VTLS Vsen 800m
  • 2:25,73
  • Veerle De Vries GRNG Vsen Speer
  • 40,70