Pupillen en junioren CD wedstrijd

   Zaterdag 26 mei 2018 11:00u - 16:45u
   AV Castricum, te Castricum
     Zeeweg 4 1901 NZ Castricum
   wedstrijdorganisatie@avcastricum.nl
  149 deelnemers
Outdoor - Elektronisch gemeten
Inschrijven: 26-04-2018 0:01u tot 22-05-2018 23:59u
Cat Onderdelen Kosten
JJC
MiLa:1000m € 2,00
Horden:100mH € 2,00
Werp:Discus, Kogel € 2,00
Spring:Hoog, Ver € 2,00
JJD
MiLa:1000m € 2,00
Horden:80mH € 2,00
Werp:Discus, Kogel € 2,00
Spring:Hoog, Ver € 2,00
JPA2
MPA2
MiLa:1000m € 1,50
Meerkamp:60m, Kogel, Hoog € 5,00
JPA1
MPA1
MiLa:1000m € 1,50
Meerkamp:60m, Bal, Ver € 5,00
JPB
MPB
MiLa:1000m € 1,50
Meerkamp:40m, Kogel, Ver € 5,00
JPC
JPMini
MPC
MPMini
MiLa:600m € 1,50
Meerkamp:40m, Bal, Ver € 5,00
MJC
MiLa:600m € 2,00
Horden:80mH € 2,00
Werp:Kogel, Speer € 2,00
Spring:Hoog, Ver € 2,00
MJD
MiLa:600m € 2,00
Horden:60mH € 2,00
Werp:Kogel, Speer € 2,00
Spring:Hoog, Ver € 2,00

Top 3 uitslagen - Jongens Pupil A1

Top 3 uitslagen - Jongens Pupil A2

Sam van Ooijen
  • DEM - 1302 punten
  • 60m   10,15
  • Bal   25,72
  • Ver   3,68
Sepp Schulte
  • CSTR - 1766 punten
  • 60m   9,86
  • Kogel   9,21
  • Hoog   1,45
Koen Spelbos
  • CSTR - 1249 punten
  • 60m   10,20
  • Bal   24,41
  • Ver   3,53
Kian Sanches
  • HERA - 1652 punten
  • 60m   9,53
  • Kogel   8,97
  • Hoog   1,25
Hugo Kuil
  • DEM - 1149 punten
  • 60m   10,17
  • Bal   16,22
  • Ver   3,59
Boele Böhm
  • SPTN - 1506 punten
  • 60m   9,75
  • Kogel   7,62
  • Hoog   1,20

Wedstrijd omschrijving

Deze wedstrijd is voor pupillen en junioren C en D.
De pupillen kunnen een driekamp en een lang loopnummer doen, de junioren hebben de keuze uit 2 loop onderdelen, 2 spring onderdelen en 2 werp onderdelen.
Bij deze wedstrijd is ET aanwezig.

Junioren krijgen bij de technische onderdelen m.u.v. hoogspringen allemaal 4 pogingen.

De wedstrijdleider kan bij onvoldoende deelname besluiten categorieën samen te laten deelnemen.

Bij de horden onderdelen zal bij 6 of minder deelnemers geen finale worden gelopen. Bij 2 series gaan de winnaars en tweede plaatsen door naar de finale aangevuld met de 2 tijdbesten. bij 3 of 4 series gaan de winnaars naar de finale aangevuld met de 2 of 3 tijdbesten.

Hoogtepunten

Sebastiaan Bonte HERA JJC Kogel
  • 16,65
  • Jeff Tesselaar HERA JJC 100mH
  • 15,12
  • Jeff Tesselaar HERA JJC Hoog
  • 1,65
  • Julia Jongejeugd NEAV MJC 80mH
  • 12,84
  • Femke Jonker HERA MJC Hoog
  • 1,55
  • Sebastiaan Bonte HERA JJC Discus
  • 58,48
  • Jasmijn Bloemheuvel SPTN MJC 600m
  • 1:41,34
  • Femke Jonker HERA MJC Ver
  • 5,06
  • Kalle Veldhuisen LYCG JJC Hoog
  • 1,60
  • Julia Jongejeugd NEAV MJC Hoog
  • 1,55