Pinksterwedstrijden Tech. & Pupillen

   Maandag 5 juni 2017
   RK HAV, te Hulst
     Willem Alexanderstraat 6 4561 JX Hulst
   wedsec@rkhav.nl
    0114-320731
  86 deelnemers
Outdoor - Elektronisch gemeten
Inschrijven: 12-05-2017 8:00u tot 03-06-2017 12:00u
Cat Onderdelen Kosten
M35
Msen
Spring:Hoog € 2,50
Meerkamp:Discus, Kogel € 2,50
JJA
JJB
JJC
JJD
Spring:Hoog € 1,50
Meerkamp:Discus, Kogel € 1,50
JPA
MPA
MiLa:1000m € 1,50
Meerkamp:60m, Bal, Ver € 2,50
JPB
JPC
JPMini
MPB
MPC
MPMini
MiLa:600m € 1,50
Meerkamp:40m, Bal, Ver € 0,00
V35
Vsen
Spring:Ver € 2,50
Meerkamp:Discus, Kogel € 2,50
MJA
MJB
MJC
MJD
Spring:Ver € 1,50
Meerkamp:Discus, Kogel € 1,50
* Speciale kortingsregeling voor leden van de volgende verenigingen:
     RK HAV
     deelname voor hen is volledig gratis.

Top 3 uitslagen - Jongens Junior A

Top 3 uitslagen - Jongens Junior B

Ivar vd Wege
  • SCSP - 933 punten
  • Discus   28,64
  • Kogel   10,16
Ruud Louter
  • Zeeland - 1364 punten
  • Discus   32,94
  • Kogel   15,84
Tommie Sinke
  • SPDO - 0 punten
  • Discus   ---
  • Kogel   ---

Stephan Huis in 't Veld
  • SPDO - 0 punten
  • Discus   ---
  • Kogel   ---

Wedstrijd omschrijving

Kom ook naar de gezellige wedstrijd in Hulst tijdens Pinksteren met een mooi programma van onderdelen.

De sprintnummers vormen een sprint tweekamp; kogel en discus vormen een werp tweekamp

Inschrijfkosten voorinschrijving :
Junioren € 1,50 p/onderdeel
Senioren € 2,50 p/onderdeel

Inschrijfkosten nainschrijving :
Junioren € 2,50 p/onderdeel
Senioren € 3,50 p/onderdeel

Jongens en meisjes mini pupillen doen mee in één categorie met de C pupillen
Jongens en Meisjes pup A1 en A2 is één categorie MpupA en JpupA.
Pupillen driekamp technische nummers 3 pogingen.
Jun/Sen Verspringen 3 pogingen daarna beste 8 naar de finale en nog 3 pogingen.
Hoogspringen volgens reglement.
Werpmeerkamp per onderdeel 3 pogingen. Indien 1 poging méér mogelijk is wordt dit op de wedstrijddag bekend gemaakt.
De 3000m Jun A en B is één categorie bij zowel jongens als meisjes.
Bij veel deelname 3000m zijn er 2 series waarvan de snelste eerst.
Bij de masters de volgende indelingen: Mast35-Mast45-Mast55-Mast65.
Alle nummers 1 krijgen bloemen.
Alle categorieën nummers 1 t/m 3 medailles.
Voor zowel Pupillen/Jongens/Mannen/Masters en Pupillen/Meisjes/ Vrouwen/Masters de Lex van Rie prijs voor de beste prestatie van de dag volgens officiële puntentelling.

Hoogtepunten

Jenny Tchedjo UTRK MJB Kogel
  • 14,13
  • Frans de Laat SWFT M65 Kogel
  • 13,31
  • Wassiliki Alexandridis HLLS Vsen Kogel
  • 11,42
  • Fenna Gelderblom AV56 MJD Kogel
  • 11,19
  • Jeremiah Puroja DNMC JPA 60m
  • 9,15
  • Ronald Rasenberg DLSP M45 Discus
  • 32,74
  • Yara Karelse AV56 MPA 60m
  • 9,39
  • Ruud Louter Zeeland JJB Kogel
  • 15,84
  • Jenny Tchedjo UTRK MJB Discus
  • 35,79
  • Frans de Laat SWFT M65 Discus
  • 34,38