Estafette teams

Startnummer Estafette Team Onderdeel Leden Tijd Punten
16 Team 14 Spado (Team-est) Spado - JPB Teamestafette 11 2:47,40 456
35 Team 24 Prins Hendrik (Pendel) Prins Hendrik - JPC Hindernis pendelestafette 11 1:13,97 448
36 Team 24 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPC Teamestafette 11 2:59,30 430
15 Team 14 Spado (Pendel) Spado - JPB Hindernis pendelestafette 11 1:10,46 427
9 Team 09 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 Teamestafette 12 2:36,70 422
34 Team 23 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC Teamestafette 12 3:00,70 417
1 Team 01 Spado (Team-est) Spado - JPA2 Teamestafette 12 2:38,20 406
13 Team 13 Prins Hendrik (Pendel) Prins Hendrik - JPB Hindernis pendelestafette 12 1:12,00 403
2 Team 02 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 Teamestafette 12 2:38,80 399
28 Team 20 AV Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPC Teamestafette 12 3:03,30 394
14 Team 13 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPB Teamestafette 12 2:54,90 393
6 Team 06 Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA2 Teamestafette 12 2:41,40 372
22 Team 17 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPB Teamestafette 12 2:57,90 369
29 Team 21 Eindhoven Atletiek (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB Hindernis pendelestafette 10 1:14,40 367
32 Team 22 THOR (Team-est) THOR - JPB Teamestafette 11 2:58,70 363
30 Team 21 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB Teamestafette 10 2:59,00 361
21 Team 17 AV Sprint (Pendel) AV Sprint - JPB Hindernis pendelestafette 12 1:15,00 358
18 Team 15 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPC Teamestafette 10 3:08,40 349
31 Team 22 THOR (Pendel) THOR - JPB Hindernis pendelestafette 11 1:15,86 345
17 Team 15 Eindhoven Atletiek (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPC Hindernis pendelestafette 10 1:20,11 344
27 Team 20 AV Generaal Michaelis (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPC Hindernis pendelestafette 12 1:20,41 339
20 Team 16 HAC (Team-est) HAC - JPC Teamestafette 5 3:10,30 334
10 Team 10 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 Teamestafette 12 2:45,50 330
12 Team 12 AV Spiridon (Team-est) AV Spiridon - JPA2 Teamestafette 12 2:45,70 328
24 Team 18 HAC (Team-est) HAC - JPB Teamestafette 3 3:05,50 312
33 Team 23 AV Sprint (Pendel) AV Sprint - JPC Hindernis pendelestafette 12 1:23,41 293
3 Team 03 Attila (Team-est) AV Attila - JPA2 Teamestafette 12 2:50,20 285
23 Team 18 HAC (Pendel) HAC - JPB Hindernis pendelestafette 3 1:20,95 276
4 Team 04 Lopersgroep Deurne (Team-est) Lopersgroep Deurne - JPA2 Teamestafette 5 2:53,30 257
19 Team 16 HAC (Pendel) HAC - JPC Hindernis pendelestafette 5 1:26,32 252
11 Team 11 HAC (Team-est) HAC - JPA2 Teamestafette 8 2:54,00 251
8 Team 08 AV 't Jasper Sport (Team-est) AV `t Jasper Sport - JPA2 Teamestafette 6 2:56,30 232
26 Team 19 ARV Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPC Teamestafette 12 3:23,90 229
5 Team 05 THOR (Team-est) THOR - JPA2 Teamestafette 12 2:59,50 205
25 Team 19 ARV Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPC Hindernis pendelestafette 12 1:31,01 191
7 Team 07 AV Oss 78 (Team-est) AV Oss `78 - JPA2 Teamestafette 0 DNF 0