Estafette teams

Startnummer Estafette Team Onderdeel Leden Tijd Punten
15 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen Zweedse Estafette 4 2:04,66 861
24 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen Zweedse Estafette 4 2:31,80 860
12 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen Zweedse Estafette 4 2:04,78 859
23 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen Zweedse Estafette 4 2:07,26 821
19 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen Zweedse Estafette 4 2:35,88 815
17 DJA Vrouwen (Zweedse) DJA - Vsen Zweedse Estafette 4 2:37,36 799
18 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen Zweedse Estafette 4 2:08,98 795
13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen Zweedse Estafette 4 2:39,43 778
8 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen Zweedse Estafette 4 2:40,08 771
26 Spark Vrouwen (Zweedse) Spark - Vsen Zweedse Estafette 4 2:40,31 769
1 ARV Achilles Mannen (Zweedse) ARV Achilles - Msen Zweedse Estafette 4 2:12,07 750
10 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen (Zweedse) - Vsen Zweedse Estafette 4 2:43,17 740
32 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen Zweedse Estafette 4 2:13,29 733
29 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen Zweedse Estafette 4 2:13,42 731
27 THOR Mannen (Zweedse) THOR - Msen Zweedse Estafette 4 2:13,46 730
25 Spark Mannen (Zweedse) Spark - Msen Zweedse Estafette 4 2:13,58 729
20 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen Zweedse Estafette 4 2:44,37 728
16 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen Zweedse Estafette 4 2:14,27 719
33 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen Zweedse Estafette 4 2:45,86 714
4 AV Fortuna Mannen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Msen Zweedse Estafette 4 2:17,30 678
3 AV Fortuna Mannen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Msen Zweedse Estafette 4 2:18,98 656
31 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen Zweedse Estafette 4 2:53,10 648
11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen Zweedse Estafette 4 3:23,17 424
2 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen Zweedse Estafette 0 DNS 0
5 AV Fortuna Vrouwen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen Zweedse Estafette 0 DNS 0
6 AV Fortuna Vrouwen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen Zweedse Estafette 0 DNS 0
7 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen Zweedse Estafette 0 DNS 0
9 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen Zweedse Estafette 0 DNS 0
14 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen Zweedse Estafette 0 DNS 0
21 PAC Mannen (Zweedse) PAC - Msen Zweedse Estafette 0 DNS 0
22 PAC Vrouwen (Zweedse) PAC - Vsen Zweedse Estafette 0 DNS 0
28 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen Zweedse Estafette 4 DQ 0
30 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen Zweedse Estafette 0 DNS 0