Tijdschema Indoor voor pupillen en D junioren



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:30 Junioren D meisjes 40m
Rode zaal
3 series
Uitslagen
10:30 Junioren D jongens Kogel
Rode zaal
Uitslagen
10:30 Pupillen A jongens groep 1 Hoog
Hoog 1
Uitslagen
10:40 Pupillen A meisjes 40m
Rode zaal
4 series
Uitslagen
10:40 Mini pupillen jongens en meisjes Hurk
Blauwe zaal
Uitslagen
10:40 Pupillen C jongens en meisjes M-bal
Blauwe zaal
Uitslagen
10:40 Junioren D meisjes Hoog
Hoog 2
Uitslagen
10:50 Pupillen A jongens groep 2 40m
Rode zaal
3 series
Uitslagen
11:00 Pupillen B jongens en meisjes 40m
Rode zaal
5 series
Uitslagen
11:10 Pupillen A meisjes Kogel
Rode zaal
Uitslagen
11:15 Junioren D jongens 40m
Rode zaal
3 series
Uitslagen
11:30 Mini pupillen jongens en meisjes 40m
Rode zaal
4 series
Uitslagen
11:30 Pupillen C jongens en meisjes Hurk
Blauwe zaal
Uitslagen
11:30 Pupillen B jongens en meisjes M-bal
Blauwe zaal
Uitslagen
11:35 Pupillen A jongens groep 2 Hoog
Hoog 1
Uitslagen
11:40 Junioren D meisjes Kogel
Rode zaal
Uitslagen
11:50 JJD Sprint 40m_f
Rode zaal
2 series
Uitslagen
12:00 Pupillen A jongens groep 1 40m
Rode zaal
4 series
Uitslagen
12:00 Junioren D jongens Hoog
Hoog 2
Uitslagen
12:20 Pupillen A jongens groep 1 Kogel
Rode zaal
Uitslagen
12:20 Mini pupillen jongens en meisjes M-bal
Blauwe zaal
Uitslagen
12:20 Pupillen B jongens en meisjes Hurk
Blauwe zaal
Uitslagen
12:30 MJD sprint 40m_f
Rode zaal
1 series
Uitslagen
12:30 Pupillen A meisjes Hoog
Hoog 1
Uitslagen
12:40 Pupillen C jongens en meisjes 40m
Rode zaal
4 series
Uitslagen
12:50 Pupillen A jongens groep 2 Kogel
Rode zaal
Uitslagen
13:35 Mini pupillen jongens en meisjes Duur
Rode zaal
Uitslagen
13:45 Pupillen C jongens en meisjes Duur
Rode zaal
Uitslagen
13:55 Pupillen B jongens en meisjes Duur
Rode zaal
Uitslagen
14:05 Pupillen A meisjes 600m
Rode zaal
3 series
Uitslagen
14:15 Pupillen A jongens groep 1 600m
Rode zaal
3 series
Uitslagen
14:25 Pupillen A jongens groep 2 600m
Rode zaal
2 series
Uitslagen