Tijdschema AThletics Champs



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
11:00 Team 07 Polsver
ver
Uitslagen
11:00 Team 01 40m
2 series
Uitslagen
11:00 Team 04 40mH
3 series
Uitslagen
11:00 Team 02 40m
3 series
Uitslagen
11:00 Team 08 Polsver
ver
Uitslagen
11:00 Team 09 Sling
gras
Uitslagen
11:00 Team 10 Sling
gras
Uitslagen
11:00 Team 05 M-bal
kogel2
Uitslagen
11:00 Team 06 M-bal
kogel2
Uitslagen
11:00 Team 03 40mH
3 series
Uitslagen
11:00 Kogel Uitslagen
11:00 JJD - 80m Discus Uitslagen
11:00 MJC - 80m Ver Uitslagen
11:00 MJD - 60m Ver Uitslagen
11:00 JJC - 100m Discus Uitslagen
11:25 Team 04 40m
3 series
Uitslagen
11:25 Team 06 40mH
4 series
Uitslagen
11:25 Team 05 40mH
4 series
Uitslagen
11:25 Team 10 Polsver
ver
Uitslagen
11:25 Team 09 Polsver
ver
Uitslagen
11:25 Team 07 Sling
gras
Uitslagen
11:25 Team 08 Sling
gras
Uitslagen
11:25 Team 03 40m
3 series
Uitslagen
11:50 Team 07 Vortex
gras
Uitslagen
11:50 Team 01 40mH
2 series
Uitslagen
11:50 Team 02 40mH
3 series
Uitslagen
11:50 Team 08 Vortex
gras
Uitslagen
11:50 Team 06 40m
4 series
Uitslagen
11:50 Team 05 40m
4 series
Uitslagen
11:50 Team 10 Vortex
gras
Uitslagen
11:50 Team 09 Vortex
gras
Uitslagen
12:00 Discus Uitslagen
12:00 MJD - 60m Kogel Uitslagen
12:00 MJC - 80m Kogel Uitslagen
12:00 JJC - 100m Ver Uitslagen
12:00 JJD - 80m Ver Uitslagen
12:15 Team 08 60m
3 series
Uitslagen
12:15 Team 07 60m
2 series
Uitslagen
12:15 Team 01 Hurk
ver
Uitslagen
12:15 Team 04 Vortex
gras
Uitslagen
12:15 Team 02 Hurk
ver
Uitslagen
12:15 Team 10 60mH
3 series
Uitslagen
12:15 Team 09 60mH
2 series
Uitslagen
12:15 Team 03 Vortex
gras
Uitslagen
12:40 Team 04 Hurk
ver
Uitslagen
12:40 Team 06 Vortex
gras
Uitslagen
12:40 Team 05 Vortex
gras
Uitslagen
12:40 Team 01 M-bal
kogel 2
Uitslagen
12:40 Team 02 M-bal
kogel 2
Uitslagen
12:40 Team 03 Hurk
ver
Uitslagen
13:00 Ver Uitslagen
13:00 JJC - 100m Kogel Uitslagen
13:00 JJD - 80m Kogel Uitslagen
13:00 MJD - 60m Discus Uitslagen
13:00 MJC - 80m Discus Uitslagen
13:00 Polsstok Polshoog Uitslagen
13:05 Team 07 60mH
2 series
Uitslagen
13:05 Team 01 Vortex
gras
Uitslagen
13:05 Team 02 Vortex
gras
Uitslagen
13:05 Team 08 60mH
3 series
Uitslagen
13:05 Team 06 Hurk
ver
Uitslagen
13:05 Team 05 Hurk
ver
Uitslagen
13:05 Team 10 60m
3 series
Uitslagen
13:05 Team 09 60m
2 series
Uitslagen
13:05 Team 04 M-bal
kogel2
Uitslagen
13:05 Team 03 M-bal
kogel2
Uitslagen
13:10 Fortex Vortex
gras
Uitslagen
13:40 100m
1 series
Uitslagen
13:50 JJC 100m
3 series
Uitslagen
13:50 Ver Uitslagen
14:00 Werpen Gewicht Uitslagen
14:00 Kogelsl Uitslagen
14:05 JJD 80m
1 series
Uitslagen
14:15 MJC 80m
2 series
Uitslagen
14:20 MJD 60m
3 series
Uitslagen
14:30 JJC - 100m Hoog Uitslagen
14:30 JJD - 80m Hoog Uitslagen
14:35 80m
2 series
Uitslagen
14:40 MJD - 60m Hoog Uitslagen
14:40 MJC - 80m Hoog Uitslagen
15:00 800m
1 series
Uitslagen
15:15 600m
1 series
Uitslagen
- Msen Zweedse