Tijdschema Clubdag



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
11:00 60m
1 series
Uitslagen
11:05 80m
2 series
Uitslagen
11:15 100m
4 series
Uitslagen
11:30 JC,JD Ver Uitslagen
11:30 Vrouwen Discus Uitslagen
12:00 Mannen Discus Uitslagen
12:00 Vrouwen Hoog Uitslagen
12:30 JC/JD Speer Uitslagen
13:00 Specials Speer Uitslagen
13:20 JPA2 Team-est Uitslagen
13:20 JPB Team-est Uitslagen
13:20 150m
3 series
Uitslagen
13:30 Specials Ver Uitslagen
13:35 Startgroep Team A1 Hoog
kussen 1
Uitslagen
13:35 Startgroep Team BCmini 6 40m
2 series
Uitslagen
13:35 Startgroep Team A2 Hoog Uitslagen
13:35 Startgroep Team A3 Kogel Uitslagen
13:35 Startgroep Team BCmini 4 40m
2 series
Uitslagen
13:35 Startgroep Team BCmini 5 40m
2 series
Uitslagen
13:35 MMas, MSen, JA, JB + alle vrouwen Speer Uitslagen
14:00 1000m
2 series
Uitslagen
14:00 Startgroep Team A1 Kogel Uitslagen
14:00 Startgroep Team BCmini 6 Hurk Uitslagen
14:00 Startgroep Team A2 Kogel Uitslagen
14:00 Startgroep Team A3 Hoog
kussen 2
Uitslagen
14:00 Startgroep Team BCmini 4 Hurk Uitslagen
14:00 Startgroep Team BCmini 5 Hurk Uitslagen
14:25 Startgroep Team A1 60mH
2 series
Uitslagen
14:25 Startgroep Team BCmini 6 Vortex Uitslagen
14:25 Startgroep Team A2 60mH
2 series
Uitslagen
14:25 Startgroep Team A3 60mH
2 series
Uitslagen
14:25 Startgroep Team BCmini 4 Vortex Uitslagen
14:25 Startgroep Team BCmini 5 Vortex Uitslagen
14:30 MMas, MSen, JA, JB + alle vrouwen Ver Uitslagen
14:30 Specials Hoog Uitslagen
15:00 300m
3 series
Uitslagen
15:15 Startgroep Team A1 Ver Uitslagen
15:15 Startgroep Team BCmini 6 40mH
2 series
Uitslagen
15:15 Startgroep Team A2 Ver Uitslagen
15:15 Startgroep Team A3 Ver Uitslagen
15:15 Startgroep Team BCmini 4 40mH
2 series
Uitslagen
15:15 Startgroep Team BCmini 5 40mH
2 series
Uitslagen
15:15 Mannen Hoog Uitslagen
15:25 Kogel Uitslagen
15:40 Specials 1000m
1 series
Uitslagen
15:40 Startgroep Team A1 Vortex Uitslagen
15:40 Startgroep Team BCmini 6 M-bal Uitslagen
15:40 Startgroep Team A2 Vortex Uitslagen
15:40 Startgroep Team A3 Vortex Uitslagen
15:40 Startgroep Team BCmini 4 M-bal Uitslagen
15:40 Startgroep Team BCmini 5 M-bal Uitslagen
16:05 Startgroep Team BCmini 6 Duur Uitslagen
16:05 Startgroep Team BCmini 4 Duur Uitslagen
16:05 Startgroep Team BCmini 5 Duur Uitslagen
16:15 Startgroep Team A1 Duur Uitslagen
16:15 Startgroep Team A2 Duur Uitslagen
16:15 Startgroep Team A3 Duur Uitslagen