Tijdschema Athletics Champs



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:00 Poule Team-est Uitslagen
10:15 Dynamica A-pupillen groep 1 team 1 Hoog Uitslagen
10:15 Dynamica B-pupillen groep 4 team 14 Vortex Uitslagen
10:15 Rkhav 1 groep 4 team 16 Vortex Uitslagen
10:15 Rkhav2 groep 1 team 2 Hoog Uitslagen
10:15 Dynamica C pupillen groep 4 team 15 Vortex Uitslagen
10:15 AV56 / de Wielingen groep 4 team 13 Vortex Uitslagen
10:15 Scheldesport 1 groep 5 team 17 Hurk Uitslagen
10:15 Scheldesport 2 groep 5 team 18 Hurk Uitslagen
10:15 Scheldesport 3 groep 1 team 3 Kogel Uitslagen
10:15 Delta Sport groep 5 team 19 Hurk Uitslagen
10:15 AV 56 groep 1 team 4 Kogel Uitslagen
10:40 Dynamica A-pupillen groep 1 team 1 Kogel Uitslagen
10:40 Dynamica B-pupillen groep 4 team 14 Hurk Uitslagen
10:40 Rkhav 1 groep 4 team 16 Hurk Uitslagen
10:40 Rkhav2 groep 1 team 2 Kogel Uitslagen
10:40 Dynamica C pupillen groep 4 team 15 Hurk Uitslagen
10:40 AV56 / de Wielingen groep 4 team 13 Hurk Uitslagen
10:40 Scheldesport 1 groep 5 team 17 40m
1 series
Uitslagen
10:40 Scheldesport 2 groep 5 team 18 40m
1 series
Uitslagen
10:40 Scheldesport 3 groep 1 team 3 Hoog Uitslagen
10:40 Delta Sport groep 5 team 19 40m
1 series
Uitslagen
10:40 AV 56 groep 1 team 4 Hoog Uitslagen
11:05 Dynamica A-pupillen groep 1 team 1 60mH
1 series
Uitslagen
11:05 Dynamica B-pupillen groep 4 team 14 Sling Uitslagen
11:05 Rkhav 1 groep 4 team 16 Sling Uitslagen
11:05 Rkhav2 groep 1 team 2 60mH
1 series
Uitslagen
11:05 Dynamica C pupillen groep 4 team 15 Sling Uitslagen
11:05 AV56 / de Wielingen groep 4 team 13 Sling Uitslagen
11:05 Scheldesport 3 groep 1 team 3 60mH
1 series
Uitslagen
11:05 AV 56 groep 1 team 4 60mH
1 series
Uitslagen
11:30 Dynamica B-pupillen groep 4 team 14 40mH
1 series
Uitslagen
11:30 Rkhav 1 groep 4 team 16 40mH
1 series
Uitslagen
11:30 Dynamica C pupillen groep 4 team 15 40mH
1 series
Uitslagen
11:30 AV56 / de Wielingen groep 4 team 13 40mH
1 series
Uitslagen
11:30 Scheldesport 1 groep 5 team 17 Sling Uitslagen
11:30 Scheldesport 2 groep 5 team 18 Sling Uitslagen
11:30 Delta Sport groep 5 team 19 Sling Uitslagen
11:55 Dynamica A-pupillen groep 1 team 1 Polsver Uitslagen
11:55 Rkhav2 groep 1 team 2 Polsver Uitslagen
11:55 Scheldesport 1 groep 5 team 17 40mH
1 series
Uitslagen
11:55 Scheldesport 2 groep 5 team 18 40mH
1 series
Uitslagen
11:55 Scheldesport 3 groep 1 team 3 Polsver Uitslagen
11:55 Delta Sport groep 5 team 19 40mH
1 series
Uitslagen
11:55 AV 56 groep 1 team 4 Polsver Uitslagen
12:20 Dynamica A-pupillen groep 1 team 1 Vortex Uitslagen
12:20 Dynamica B-pupillen groep 4 team 14 40m
1 series
Uitslagen
12:20 Rkhav 1 groep 4 team 16 40m
1 series
Uitslagen
12:20 Rkhav2 groep 1 team 2 Vortex Uitslagen
12:20 Dynamica C pupillen groep 4 team 15 40m
1 series
Uitslagen
12:20 AV56 / de Wielingen groep 4 team 13 40m
1 series
Uitslagen
12:20 Scheldesport 1 groep 5 team 17 Vortex Uitslagen
12:20 Scheldesport 2 groep 5 team 18 Vortex Uitslagen
12:20 Scheldesport 3 groep 1 team 3 Vortex Uitslagen
12:20 Delta Sport groep 5 team 19 Vortex Uitslagen
12:20 AV 56 groep 1 team 4 Vortex Uitslagen
12:45 Scheldesport 1 groep 5 team 17 Duur Uitslagen
12:45 Dynamica B-pupillen groep 4 team 14 Duur Uitslagen
12:45 Rkhav 1 groep 4 team 16 Duur Uitslagen
12:45 Dynamica C pupillen groep 4 team 15 Duur Uitslagen
12:45 AV56 / de Wielingen groep 4 team 13 Duur Uitslagen
12:45 Scheldesport 2 groep 5 team 18 Duur Uitslagen
12:45 Delta Sport groep 5 team 19 Duur Uitslagen
12:55 Dynamica A-pupillen groep 1 team 1 Duur Uitslagen
12:55 Rkhav2 groep 1 team 2 Duur Uitslagen
12:55 Scheldesport 3 groep 1 team 3 Duur Uitslagen
12:55 AV 56 groep 1 team 4 Duur Uitslagen