Tijdschema Junioren Medaillewedstrijd Regio IJsseldelta



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
9:30 Jongens C1 Groep 1 Discus Uitslagen
9:30 Meisjes D1 Speer Uitslagen
9:30 Meisjes D2 Groep 2 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
9:30 Jongens D1 Groep 1 Ver
Ver 1
Uitslagen
9:30 Meisjes C1 Groep 1 Hoog
Hoog 1
Uitslagen
9:30 Meisjes C1 Groep 2 Hoog
Hoog 2
Uitslagen
9:45 Meisjes D2 Groep 1 60m
3 series
Uitslagen
10:10 Meisjes D1 60m
3 series
Uitslagen
10:15 Meisjes D2 Groep 1 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
10:20 Jongens C1 Groep 2 Discus Uitslagen
10:30 Meisjes D2 Groep 2 60m
3 series
Uitslagen
10:35 Jongens D2 Ver
Ver 1
Uitslagen
10:40 Jongens D1 Groep 1 Speer Uitslagen
11:00 Jongens D1 Groep 2 80m
3 series
Uitslagen
11:00 Meisjes D1 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
11:10 Jongens C2 Discus Uitslagen
11:30 Jongens D2 80m
3 series
Uitslagen
11:45 Jongens A en B Kogel
Kogel 1
Uitslagen
11:45 Meisjes D2 Groep 1 Ver
Ver 1
Uitslagen
11:45 Jongens D1 Groep 2 Speer Uitslagen
11:45 Jongens C1 Groep 1 Hoog
Hoog 1
Uitslagen
11:45 Jongens C1 Groep 2 Hoog
Hoog 2
Uitslagen
11:50 Meisjes C1 Groep 1 80m
Kogel 1
3 series
Uitslagen
11:55 Meisjes A en B Discus Uitslagen
12:10 Meisjes C1 Groep 2 80m
3 series
Uitslagen
12:15 Jongens D2 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
12:30 Jongens D1 Groep 1 80m
3 series
Uitslagen
12:40 Meisjes D1 Ver
Ver 1
Uitslagen
12:50 Meisjes C2 80m
1 series
Uitslagen
12:50 Jongens A en B Discus Uitslagen
13:05 Jongens C2 100m
2 series
Uitslagen
13:05 Meisjes A en B Kogel
Kogel 1
Uitslagen
13:20 Jongens C1 Groep 2 100m
2 series
Uitslagen
13:25 Meisjes D2 Groep 1 Speer Uitslagen
13:30 Meisjes D2 Groep 2 Ver
ver 1
Uitslagen
13:30 Meisjes C1 Groep 1 Discus Uitslagen
13:30 Meisjes C2 Hoog
Hoog 1
Uitslagen
13:35 Jongens C1 Groep 1 100m
2 series
Uitslagen
13:45 Jongens D1 Groep 2 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
13:50 Meisjes A en B 100m
3 series
Uitslagen
13:50 Jongens C2 Hoog
Hoog 2
Uitslagen
14:05 Jongens A en B 100m
1 series
Uitslagen
14:30 Meisjes D2 Groep 2 Speer Uitslagen
14:30 Meisjes C1 Groep 2 Discus Uitslagen
14:35 Meisjes A en B Hoog
Hoog 1
Uitslagen
14:45 Jongens D1 Groep 1 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
14:45 Jongens D1 Groep 2 Ver
Ver 1
Uitslagen
15:00 Jongens C1 Groep 2
Jongens C1 Groep 1
800m
2 series
Uitslagen
15:15 Jongens C2 800m
1 series
Uitslagen
15:20 Jongens D2 Speer Uitslagen
15:25 Meisjes C1 Groep 1
Meisjes C1 Groep 2
600m
2 series
Uitslagen
15:30 Meisjes C2 Discus Uitslagen
15:35 Jongens A en B Hoog
Hoog 2
Uitslagen
16:00 Meisjes C2 600m
1 series
Uitslagen