Tijdschema 2e Stedenwedstrijd CD Junioren regio 18/19



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
11:00 MJD1 Groep 1
MJD1 Groep 2
MJD1 Groep 3
60mH
6 series
Uitslagen
11:00 JJC1 Groep 1 Ver Uitslagen
11:00 JJC2 Groep 1 Discus Uitslagen
11:00 JJD2 Groep 1 Speer Uitslagen
11:00 MJC1 Groep 1 Kogel Uitslagen
11:00 MJC2 Groep 1 Hoog
Kantine
Uitslagen
11:00 MJC2 Groep 2 Hoog
Baan 10
Uitslagen
11:20 MJD2 Groep 1
MJD2 Groep 2
60mH
5 series
Uitslagen
11:30 JJC1 Groep 2 Ver Uitslagen
11:30 JJC2 Groep 2 Discus Uitslagen
11:30 JJD2 Groep 2 Speer Uitslagen
11:30 MJC1 Groep 2 Kogel Uitslagen
11:45 JJD1 Groep 1
JJD1 Groep 2
JJD1 Groep 3
80mH
6 series
Uitslagen
12:00 JJC1 Groep 1 Speer Uitslagen
12:00 JJC2 Groep 1 Ver Uitslagen
12:00 MJD2 Groep 1 Kogel Uitslagen
12:00 MJD1 Groep 1 Hoog
Kantine
Uitslagen
12:00 MJD1 Groep 2 Hoog
Baan 10
Uitslagen
12:05 JJD2 Groep 1
JJD2 Groep 2
80mH
4 series
Uitslagen
12:15 JJD1 Groep 1 Discus Uitslagen
12:20 MJC1 Groep 1
MJC1 Groep 2
80mH
4 series
Uitslagen
12:30 JJC2 Groep 2 Ver Uitslagen
12:35 MJC2 Groep 1
MJC2 Groep 2
80mH
5 series
Uitslagen
12:35 VB junioren Kogel Uitslagen
12:45 JJD1 Groep 2 Discus Uitslagen
12:45 JJD1 Groep 3 Speer Uitslagen
12:55 JJC1 Groep 1
JJC1 Groep 2
100mH
4 series
Uitslagen
13:00 JJD1 Groep 1 Ver Uitslagen
13:00 MJD1 Groep 3 Hoog
Baan 10
Uitslagen
13:10 JJC2 Groep 1
JJC2 Groep 2
100mH
4 series
Uitslagen
13:15 MJD2 Groep 2 Kogel Uitslagen
13:20 VB junioren 80m
3 series
Uitslagen
13:30 MJC1 4x80m Uitslagen
13:30 MJC2 4x80m Uitslagen
13:30 JJD1 Groep 1 Speer Uitslagen
13:30 JJD1 Groep 2 Ver Uitslagen
13:30 JJD1 Groep 3 Discus Uitslagen
13:45 JJC1 Groep 1
JJC1 Groep 2
1500m
1 series
Uitslagen
13:55 JJC2 Groep 1
JJC2 Groep 2
1500m
1 series
Uitslagen
14:00 JJD1 Groep 2 Speer Uitslagen
14:00 VB junioren Ver Uitslagen
14:05 MJD1 4x60m Uitslagen
14:05 MJD2 4x60m Uitslagen
14:05 JJD2 Groep 1 Discus Uitslagen
14:05 MJC2 Groep 1 Kogel Uitslagen
14:15 MJC1 Groep 1 Hoog
Kantine
Uitslagen
14:15 MJC1 Groep 2 Hoog
Baan 10
Uitslagen
14:25 MJD2 Groep 1
MJD2 Groep 2
1000m
2 series
Uitslagen
14:35 JJD2 Groep 2 Discus Uitslagen
14:35 MJC2 Groep 2 Kogel Uitslagen
14:40 JJD1 Groep 3 Ver Uitslagen
14:45 MJD1 Groep 1
MJD1 Groep 2
MJD1 Groep 3
1000m
2 series
Uitslagen
14:50 JJC1 Groep 2 Speer Uitslagen
15:05 VB junioren 400m
3 series
Uitslagen
15:05 MJD1 Groep 1 Kogel Uitslagen
15:15 MJD2 Groep 2 Hoog
Baan 10
Uitslagen
15:15 MJD2 Groep 1 Hoog
Kantine
Uitslagen
15:20 MJC2 Groep 1
MJC2 Groep 2
1000m
2 series
Uitslagen
15:20 JJC2 Groep 1 Speer Uitslagen
15:25 JJC1 Groep 1 Discus Uitslagen
15:25 JJD2 Groep 1 Ver Uitslagen
15:35 MJD1 Groep 2 Kogel Uitslagen
15:40 MJC1 Groep 1
MJC1 Groep 2
1000m
2 series
Uitslagen
15:50 JJC2 Groep 2 Speer Uitslagen
15:55 JJC1 Groep 2 Discus Uitslagen
15:55 JJD2 Groep 2 Ver Uitslagen
16:00 JJD1 Groep 1
JJD1 Groep 2
JJD1 Groep 3
1000m
2 series
Uitslagen
16:05 MJD1 Groep 3 Kogel Uitslagen
16:25 JJD2 Groep 1
JJD2 Groep 2
1000m
1 series
Uitslagen