Tijdschema 1e Athletics Champs regio 23



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:00 Poule A Team-est
10:00 Poule B Team-est
10:00 Poule C Team-est
10:05 Poule D Team-est
10:05 Poule F Team-est
10:15 Team 01 Hoog Uitslagen
10:15 Team 02 Hoog Uitslagen
10:15 Team 03 Kogel Uitslagen
10:15 Team 05 Vortex Uitslagen
10:15 Team 07 Vortex Uitslagen
10:15 Team 08 Vortex Uitslagen
10:15 Team 10 60mH
1 series
Uitslagen
10:15 Team 11 60mH
2 series
Uitslagen
10:15 Team 12 60mH
2 series
Uitslagen
10:15 Team 13 Vortex Uitslagen
10:15 Team 14 Vortex Uitslagen
10:15 Team 15 Vortex Uitslagen
10:15 Team 16 Vortex Uitslagen
10:15 Team 21 40m
2 series
Uitslagen
10:15 Team 22 40m
2 series
Uitslagen
10:15 Team 23 40m
2 series
Uitslagen
10:15 Team 24 40m
2 series
Uitslagen
10:40 Team 01 Kogel Uitslagen
10:40 Team 02 Kogel Uitslagen
10:40 Team 03 Hoog Uitslagen
10:40 Team 05 60mH
2 series
Uitslagen
10:40 Team 07 60mH
2 series
Uitslagen
10:40 Team 08 60mH
2 series
Uitslagen
10:40 Team 10 Vortex Uitslagen
10:40 Team 11 Vortex Uitslagen
10:40 Team 12 Vortex Uitslagen
10:40 Team 13 Hurk Uitslagen
10:40 Team 14 Hurk Uitslagen
10:40 Team 15 Hurk Uitslagen
10:40 Team 16 Hurk Uitslagen
10:40 Team 21 Vortex Uitslagen
10:40 Team 22 Vortex Uitslagen
10:40 Team 23 Vortex Uitslagen
10:40 Team 24 Vortex Uitslagen
11:05 Team 01 60mH
2 series
Uitslagen
11:05 Team 02 60mH
2 series
Uitslagen
11:05 Team 03 60mH
2 series
Uitslagen
11:05 Team 05 Hoog Uitslagen
11:05 Team 07 Kogel Uitslagen
11:05 Team 08 Kogel Uitslagen
11:05 Team 13 Sling Uitslagen
11:05 Team 14 Sling Uitslagen
11:05 Team 15 Sling Uitslagen
11:05 Team 16 Sling Uitslagen
11:05 Team 21 Hurk Uitslagen
11:05 Team 22 Hurk Uitslagen
11:05 Team 23 Hurk Uitslagen
11:05 Team 24 Hurk Uitslagen
11:30 Team 05 Kogel Uitslagen
11:30 Team 07 Hoog Uitslagen
11:30 Team 08 Hoog Uitslagen
11:30 Team 10 Polsver Uitslagen
11:30 Team 11 Polsver Uitslagen
11:30 Team 12 Polsver Uitslagen
11:30 Team 13 40mH
2 series
Uitslagen
11:30 Team 14 40mH
2 series
Uitslagen
11:30 Team 15 40mH
2 series
Uitslagen
11:30 Team 16 40mH
1 series
Uitslagen
11:55 Team 01 Polsver Uitslagen
11:55 Team 02 Polsver Uitslagen
11:55 Team 03 Polsver Uitslagen
11:55 Team 10 Hoog Uitslagen
11:55 Team 11 Kogel Uitslagen
11:55 Team 12 Kogel Uitslagen
11:55 Team 21 Sling Uitslagen
11:55 Team 22 Sling Uitslagen
11:55 Team 23 Sling Uitslagen
11:55 Team 24 Sling Uitslagen
12:20 Team 01 Vortex Uitslagen
12:20 Team 02 Vortex Uitslagen
12:20 Team 03 Vortex Uitslagen
12:20 Team 05 Polsver Uitslagen
12:20 Team 07 Polsver Uitslagen
12:20 Team 08 Polsver Uitslagen
12:20 Team 10 Kogel Uitslagen
12:20 Team 11 Hoog Uitslagen
12:20 Team 12 Hoog Uitslagen
12:20 Team 13 40m
2 series
Uitslagen
12:20 Team 14 40m
2 series
Uitslagen
12:20 Team 15 40m
2 series
Uitslagen
12:20 Team 16 40m
1 series
Uitslagen
12:20 Team 21 40mH
2 series
Uitslagen
12:20 Team 22 40mH
2 series
Uitslagen
12:20 Team 23 40mH
2 series
Uitslagen
12:20 Team 24 40mH
2 series
Uitslagen
12:45 Team 01 Duur Uitslagen
12:45 Team 02 Duur Uitslagen
12:45 Team 03 Duur Uitslagen
12:45 Team 05 Duur Uitslagen
12:45 Team 07 Duur Uitslagen
12:45 Team 08 Duur Uitslagen
12:45 Team 10 Duur Uitslagen
12:45 Team 11 Duur Uitslagen
12:45 Team 12 Duur Uitslagen
12:55 Team 13 Duur Uitslagen
12:55 Team 14 Duur Uitslagen
12:55 Team 15 Duur Uitslagen
12:55 Team 16 Duur Uitslagen
12:55 Team 21 Duur Uitslagen
12:55 Team 22 Duur Uitslagen
12:55 Team 23 Duur Uitslagen
12:55 Team 24 Duur Uitslagen