Tijdschema Testwedstrijd 22 april 2019



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
11:30 JJC, JJD Discus
4 pogingen
Uitslagen
11:30 MJB Kogel
4 pogingen
Uitslagen
11:30 MJA Kogel
4 pogingen
Uitslagen
11:30 JJB - ingeren 5 kg Kogelsl
Bijveld
Uitslagen
11:30 JJA - ingeren 6 kg Kogelsl
Bijveld
Uitslagen
11:30 Msen Speer
4 pogingen
Uitslagen
11:30 MJD Hoog Uitslagen
11:30 MJC Ver Uitslagen
11:30 MJC 4x60m Uitslagen
11:30 Msen 4x60m Uitslagen
12:00 Polsstokhoog 185- 300 cm Polshoog Uitslagen
12:10 MJD 60mH
2 series
Uitslagen
12:20 JJB Kogel
4 pogingen
Uitslagen
12:20 JJA Kogel
4 pogingen
Uitslagen
12:20 JJC Ver
4 pogingen
Uitslagen
12:25 JJD 80mH
1 series
Uitslagen
12:30 MJC 80mH
2 series
Uitslagen
12:30 JJD Speer
4 pogingen
Uitslagen
12:30 JJC Speer
4 pogingen
Uitslagen
12:40 Msen - ingeren 7,26 kg Kogelsl
Bijveld/4 pogingen
Uitslagen
12:45 MJC Hoog Uitslagen
12:45 Vsen Discus
4 pogingen
Uitslagen
12:50 MJB 100mH
1 series
Uitslagen
13:00 JJC - horden 100 m 100mH
1 series
Uitslagen
13:05 MJA - 100 m horden 100mH
1 series
Uitslagen
13:05 MJA, Vsen - 100m horden 100mH 0 atleten
13:10 MJD Kogel
4 pogingen
Uitslagen
13:10 MJC Kogel
4 pogingen
Uitslagen
13:10 Vsen - 100 m horden 100mH
1 series
Uitslagen
13:15 MJD Ver
4 pogingen
Uitslagen
13:20 JJA, JJB, Msen 110mH
1 series
Uitslagen
13:35 MJA, MJB Discus
4 pogingen
Uitslagen
13:40 Racerunners 100m
1 series
Uitslagen
13:40 MJB, MJA, Vsen Hoog Uitslagen
13:45 MJD Speer
4 pogingen
Uitslagen
14:00 JJB, JJA , Msen 150m
2 series
Uitslagen
14:00 JJD Ver Uitslagen
14:05 JJD Kogel
4 pogingen
Uitslagen
14:05 JJC Kogel
4 pogingen
Uitslagen
14:10 MJA, MJB, Vsen 150m
2 series
Uitslagen
14:10 Ingeren Kogelsl
Bijveld/4 pogingen
0 atleten
14:10 Vsen - ingeren Kogelsl
4 pogingen
Uitslagen
14:25 JJB Discus
4 pogingen
Uitslagen
14:25 JJA Discus
4 pogingen
Uitslagen
14:30 Racerunners 200m
1 series
Uitslagen
14:30 Polsstokhoog 300 en hoger Polshoog Uitslagen
14:35 JJB, JJA, Msen Hoog Uitslagen
14:35 JJB, JJA, Msen Ver Uitslagen
14:50 MJD 60m
3 series
Uitslagen
14:55 Msen Kogel
4 pogingen
Uitslagen
14:55 MJC Speer
4 pogingen
Uitslagen
15:05 JJD 80m
1 series
Uitslagen
15:10 MJC 80m
2 series
Uitslagen
15:20 MJB, MJA, Vsen 80m
1 series
Uitslagen
15:20 MJB - ingeren 3 kg Kogelsl
Bijveld
Uitslagen
15:20 MJA - ingeren 4 kg Kogelsl
Bijveld
Uitslagen
15:25 JJB, JJA, Msen 80m
2 series
Uitslagen
15:35 JJD, JJC Hoog Uitslagen
15:35 Msen 200m
1 series
Uitslagen
15:45 Racerunners estafette 100m 0 atleten
15:45 Msen Discus
4 pogingen
Uitslagen
15:45 Vsen Kogel Uitslagen
15:45 MJB, MJA, Vsen Ver
4 pogingen
Uitslagen
15:45 MRS 4x100m Uitslagen
15:55 Racerunners Bal Uitslagen
16:00 JJC 100m
2 series
Uitslagen
16:10 JJA, JJB, JJC, JJD, Msen, MJA, MJB, MJC, MJD, Vsen 600m
4 series
Uitslagen
16:35 MJB, MJA, Vsen 300m
1 series
Uitslagen
16:40 JJB, JJA, Msen 300m
1 series
Uitslagen
16:50 JJB, JJA, Msen, MJB, MJA, Vsen 2000m
1 series
Uitslagen
17:15 JJB Speer
4 pogingen
Uitslagen
17:15 JJA Speer
4 pogingen
Loopt uit
17:20 MJD Discus
4 pogingen
Uitslagen
17:20 MJC Discus
4 pogingen
Uitslagen
18:05 MJB Speer
4 pogingen
Uitslagen
18:05 MJA, Vsen Speer
4 pogingen
Uitslagen